Jump to content
BulForum.com

Кой player (за филми) ползвате?


Кой според вас е най-добрият player  

369 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ako misli6 4e nai qkia player vav vselenata e windows media player , to veroqtno smqta6 su6to 4e:

Internet Explorer e nai dobriq browser

Outlook express e nai dobria pop3 klient (ako si 4uval vuob6te za takova ne6to)

Razglejda6 si snimkite s vgradenia v windows viewer

Polzva6 za icq icq (lite)

a za irc mirc

ima6 pusnata programa koqto ti pokazva v tray-a gradusite na cpu-to hdd-to VC i tn

startup lista ti e nqkolko pagedown-a

ima6 simpati4no izglejda6ti ikoni i desktop

i tn i tn

:P

 

EDIT: w00x ne go priemai li4no , ne stava vapros za teb a po rpincip +tva ne govorq osobenos seriozno :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Аз лично ползвам най новия Медия Плейър , ама нещо напоследък не съм доволен и ще слагам и аз ВS плейър (в гласуването той води) да вида за ко стаа въпрос ... :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

ako misli6 4e nai qkia player vav vselenata e windows media player , to veroqtno smqta6 su6to 4e:

Internet Explorer e nai dobriq browser

Outlook express e nai dobria pop3 klient (ako si 4uval vuob6te za takova ne6to)

Razglejda6 si snimkite s vgradenia v windows viewer

Polzva6 za icq  icq (lite)

a za irc mirc

ima6 pusnata programa koqto ti pokazva v tray-a gradusite na cpu-to hdd-to VC i tn

startup lista ti e nqkolko pagedown-a

ima6 simpati4no izglejda6ti ikoni i desktop

i tn i tn

:P

 

Мнението си е лично твое за това кой е най-добрия плейър. ползвай си тоя гаден BS Player и тва е положението. на мен даже не ми пуска съраунда както трябва. използвам медия плейър защото:

 

1. има точно това което ми трябва за да гледам филма.

2. възможно най-лесна конфигурация и достъп директно до менютата на кодеци и филтри.

3. като имам проблем знам къде да го търся, а не да мина през 10 страници опции и накрая да не го намеря.

4. субтитрите изглеждат естетически по-добре.

5. BS Player товари повече компютъра.

 

А ти се надявам, че правиш разлика между Windows Media Player 6 и Windows Media Player 8, 9, 10, Classic.

 

използвам Firefox

POP3 не ползвам, предпочитам web mail. с Mail клиент просто не ми е удобно.

разглеждам си снимките с вградения виуър, защото е най-лек и ми предлага това за което ми трябва - да гледам снимки с него без да чакам време да се зареди ACDSee примерно.

за ICQ ползвам ICQ 5, защото Thrillian не ми харесва като дизайн. Miranda също.

за IRC ползвам чисто Mirc, защото Klient (ако знаеш какво е изобщо това) e много тежък и има редица функции които не ми трябват.

Програма за градусите нямам.

Иконите и десктопа ми изглеждат симпатично, защото искам да ми е приятно като ги погледна, а не за да угаждам на такива като теб и да се правя на нещо което не съм.

Link to comment
Share on other sites

Преди ползвах RadLight,но от както разбрах за BS Player не използвам друг.

Засега не съм видял да има някъв бъг или нещо от сорта :music

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BS! Ама, защо някои филми ми вървят без грешка на БС-то, а други ми повтарят кадъра 5-6 пъти и тогава следващия кадър пак така, а като го пусна въпросния филм на Уиндолс медиата 10 и ми върви???? :confused

Link to comment
Share on other sites

Попринцип когато филма ми е на HDD-то си го пускам с BS Player, а когато гледам OnLine с Windows Media Player 10

и винаги

K-Lite Codec Pack 2.50 и за 2та Player-а :love

Link to comment
Share on other sites

windows media player

не виждам причина да инсталирам друг

Абсолютно съпричастен с мнението ти, както и със следващото, в което се обосноваваш.

Винаги съм гледал с Медиа Плеър и никога съм нямал проблеми с филм. В момента съм с версия 10, понеже си влиза стандартно в SP1 на Windows-a ми.

Никакви проблеми.

 

Относно кой какво ползва, не смея да съдя никой кой какъв софтуер ползва, който иска да ползва IE/Outlook Express, стига да може да се справи с бъговете им, да ги ползва успешно и с познание и да няма проблеми с тях. Въпреки че и аз ползвам Мозила за браузър и поща, допреди 1 година ползвах IE/OE дълги години без никакви оплаквания.

Т.е. не можеш да съдиш за човек или неговите познания по това какъв софтуер ползва. Всеки може да има различни основания за това. Познавам примерно, един голям професионалист, опитен програмист и всичко от този сорт, който ползва IE, разбира се с последни ъпдейти и т.н., и няма проблеми. Така че по-полека с изказванията.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Значи имам проблем със гледането на филми онлайн по простата причина че Windows Media Player ми се прецака,и като си пусна филма онлайн ми тръгва ама ми има само звук без картина,а ако искам да си пусна някои филм от моя компютър ми показва An internal application error has occurred и неиска да ми я отваря.А и и скам да питам освен с Windows Media Player с коя друга програма мога да гледам онлайн филми и как да си го направя.

Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Аз гледам най-често филмите с MV2Player или  BSplayer,а за музика използвам WMP.

 

Хахаха - успех с музиката с Media Player - е тези никога не съм ги разбирал - Winamp 5 Pro Rulezzz

 

Относно темата - от 3 години съм с Radlight и това е най-добрия player за мен. Просто е невероятно удобен за употреба. Наистина в изключително малко случаи някои филми не ми се отварят и тогава ползвам Media Player Classic.

 

Гласувам за Radlight, макар да го няма в списъка!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...