Jump to content
BulForum.com

Камери


ROBIN

Recommended Posts

Ако някой пътува Карлово -> Пловдив. След като се мине табелата за излизане от Черноземен има едно 60км/ч заради неравности. 100м след ограничението има една отбивчица, на която спират хиените и си снимат. Аз незнаех за този знак и сигурно изгорях :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Въобще къде отиде законът, който им забраняваше да се крият храстите и задължаваше да има предупредителна табела там, където има радари? Пълни боклуци! Едно че ЗДП е дебилистично малоумен, а и тия тъпаци си правят каквото си искат, за да се събират безумни пари за безумни "нарушения". Ами да го духате бе, гниди, ей затова ще ви ненавиждат хората. 

Link to comment
Share on other sites

Отмениха си го като пичове. Ама обратната страна на Ангел по случайност не се е осведомила....

Link to comment
Share on other sites

Неделята точно там ми присветнаха няколко коли. Грам нямаше да го отразя тоя знак. И куките се бяха скрили в една отбивка зад храсталаците. Баси кашоните...

Link to comment
Share on other sites

Същите хиени днес бяха спряли на отбивката на Горна Махала (там пак е 60, заради отбивката). Бяха оставили камерата на пътя, а те стояха на 10 метра по черния път, за да не могат да се виждат разбира се :)

Link to comment
Share on other sites

Ползвайте Waze като пътувате...доста хора ги отбелязват като ги видят.Другата им хранилка е на входа на Графа,в локалното преди сверофара,там ограничението е 40! но застават много в началото и на практика снимат преди ограничението...бая народ изгоря там.

Link to comment
Share on other sites

Ами попринцип карам с ограниченията по този път и затова не го ползвам... В селата си карам 50-60, извън селата 70-100 зависи от пътната обстановка и колко движение има, но тези знаци досега никога не ги бях виждал (което си е мой личен проблем де ...). Просто се дразня, като карам в селото с 55 и някой ме изпревари все едно съм спрял, а после на мен ми дават глоба, че съм карал с 90 извън града, а знака за 60 е зад дървото ...

Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2020 at 12:26 AM, HEMO said:

Ползвайте Waze като пътувате...


Абсолютно задължително. Който не го прави си е за негова сметка. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...