Jump to content
BulForum.com

Мнения за AUDI A4 TDI 2002-2003 г.?


pfoenix

Recommended Posts

Добър вечер, един познат ще ми докара ауди а4 1.9 тди 131 к.с. 2002-2003 г. Искам да попитам дали автомобила си заслужава 2000 евро , ако нещо се обърка случайно харесах си от България една а4-ка за 6000 лв. Искам да попитам, често срещаните проблеми какви са? Нов шофьор съм имам стаж зад волана близо 3 години, но много не разбирам от автомобили. Това ще ми е първата кола, затова търся мнение за модела +/- и някой да ми обясни малко по-подробно за неща които съм забравил да попитам. Благодаря предварително 

Link to comment
Share on other sites

Страхотна кола, хубава возия, комфортен и добре изпълнен салон.

Относно поддръжката слабо място е окачването, но се намира на сносни цени в ebay.

 

За 300 лв може да сложиш чип, който забележително ще подобри представянето.

Link to comment
Share on other sites

Гледай за мирис на масло и пушек, също за скорости... дали включват плавно и т.н. (тва е мотора който вече не е помпа дюза нали).

Link to comment
Share on other sites

Помпа-дюза е 

иначе е добър мотор ако попаднеш на запазен, щото реално 1.9 131к.с. си е бяла лястовица 2000Е ми се виждат малко за запазен такъв.

ако не попаднеш на запазен спокойно можеш да надминеш стойността на колата в ремонти. 

 

 

иначе окачването е по-добре от предният модел Б5, не слушай какво ти говорят че на ауди алуминиевото окачване било кофти, доста си е здраво.

возията не е нищо особено да не кажа че си е твърдо, особено на задните седалки си вози като каруца.

Link to comment
Share on other sites

Този мотор е и в моята кола и мога смело да кажа, че е перфектен, освен ако не е експлоатиран от малоумник. 

 

Единадесет години не съм го пипнал, освен за да му сменя маслото и филтрите. 

 

Бидейки и в АУДИ, нещата са още по-добри. Колата би трябвало да е отлична, отново повтарям, ако не е ползвана от малоумник. Не се притеснявай нито за скорост, нито за маневреност, нито за пъргавост. Всичко си й е на мястото. Особено пък ако си бил с по-слаба машина досега - ще литнеш дето се вика. 

 

Основното ти притеснение, всъщност и единствено, е предният собственик. Защото без грижи всяка кола може да се превърне в гробница.

Link to comment
Share on other sites

Ти сериозно ли задаваш подобен въпрос??? В смисъл АУДИ са сбъркали колата си и не може да паркираш???  Какви са тия "странни" мисли?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...