Jump to content
BulForum.com

Ferrari F2008


Recommended Posts

Да разлика валяла.На външен вид става същото като сБМВ-то от 2006 и това от 2007.А именно разликите по външния вид не са такива фрапиращи каквито са очакваше.Това си е няква еволюция просто :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам някакви нови елементи около радиаторите :]. Добре изглежда.

 

За пропусналите ( едва ли тук ще има такива ), с юбилейния брой номер 100 на клуб ф1 , дават ДВД "Най-великите коли във Формула 1".

Знам, че всички го имате, ама все пак съм длъжен да кажа.

Link to comment
Share on other sites

Гледам някакви нови елементи около радиаторите :]. Добре изглежда.

 

За пропусналите ( едва ли тук ще има такива ), с юбилейния брой номер 100 на клуб ф1 , дават ДВД "Най-великите коли във Формула 1".

Знам, че всички го имате, ама все пак съм длъжен да кажа.

 

Аз го нямам пуснете го в торент сайта.

Link to comment
Share on other sites

Да разлика валяла.На външен вид става същото като сБМВ-то от 2006 и това от 2007.А именно разликите по външния вид не са такива фрапиращи каквито са очакваше.Това си е няква еволюция просто :)

 

Радиаторните отвори, еъйрбокса и предния нос са различни, плюс разлика от страни на дефлекторите както и да се казват ония малките зъбчета..........Космически кораб няма да видим от никой тим ;)

Link to comment
Share on other sites

Нещо така като се позагледах в "новият" нос на Ферари ми са стори леко познат ;)

 

r27-front-400.jpg

1-5.jpg

 

Не е точно 1:1 основната идея и форма е същатата и ясно си личи че и Ферари си взаимстват и не са света вода ;)

Link to comment
Share on other sites

Почти нищо общо няма. Освен, че се фащат за "носа"

 

Нека да са не са света вода........само да не ги фащат ;)

 

He е сам това.Виж формата на самия елемент е същата.Тръгва от носа нагоре после се изправя ;) Сега вариации всякви могат да се направят после :)

 

Идеята ми беше че всички копират в тоя спорт.Тоя от оня крал винаги си го е имало и сега още си го има. :)

Link to comment
Share on other sites

He е сам това.Виж формата на самия елемент е същата.Тръгва от носа нагоре после се изправя ;) Сега вариации всякви могат да се направят после :)

 

Идеята ми беше че всички копират в тоя спорт.Тоя от оня крал винаги си го е имало и сега още си го има. :)

 

Тоя род кражба никой не може да го спре и се практикува свободно.............И няма нищо общо със слуачката с МКЛ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

He е сам това.Виж формата на самия елемент е същата.Тръгва от носа нагоре после се изправя ;) Сега вариации всякви могат да се направят после :)

 

Идеята ми беше че всички копират в тоя спорт.Тоя от оня крал винаги си го е имало и сега още си го има. :)

Не си нацелил болида... Разбирам намерението ти да изтъкнеш колко велики са Рено, но не става. Ако Ферари са копирали нещо, то прилича на Тойотския нос... И все пак, не е ясно дали Ферари са копирали от Тойота, понеже вторите копираха неуспешно болида на Скудериата от 2001-2002-ра... дори имаше осъдени служители на японците,.. та нищо неможе да ме обеди, че не са разполагали с някоя и друга скица... като прибавим и това, че носа на Уилямса от 2004-та е бил заплануван за Ферари.... става ясно че иновациите при италианците съвсем не са тера инкогнита.

Link to comment
Share on other sites

Не си нацелил болида... Разбирам намерението ти да изтъкнеш колко велики са Рено, но не става. Ако Ферари са копирали нещо, то прилича на Тойотския нос... И все пак, не е ясно дали Ферари са копирали от Тойота, понеже вторите копираха неуспешно болида на Скудериата от 2001-2002-ра... дори имаше осъдени служители на японците,.. та нищо неможе да ме обеди, че не са разполагали с някоя и друга скица... като прибавим и това, че носа на Уилямса от 2004-та е бил заплануван за Ферари.... става ясно че иновациите при италианците съвсем не са тера инкогнита.

 

Аз какво съм искал да изтъкна съм си го казал много ясно.

Link to comment
Share on other sites

Според мен приликите между носовете на ферари Рено са супер минимални и едвам забележими даже може и да се каже че няма прилики-незнам лично мнение

Link to comment
Share on other sites

Ей, само като видях заглавието, че е за Ферари и си викам "Ей сега ще се почне с ония келешките истории - Рено т'ва, Ренде онва."Как не се спря с простотията?!?Бива ли във всяка тема да разбираме, че Рено първи са измислили всичко и другите ги крадат, гадни са, неталантливи са, завистливи, печелят на късмет и случайно са по-добри от тях!

 

Новия болид много ми харесва.Интересно е колко промени ще има по него до 1-вото състезание защото днес( 8 януари ) ще излезе за първи тестове на писта и се очакват доста новости по аеродинамиката.Също така, Шуми ще завърти ли обиколки на новия жребец или само тест екипите ще карат?Райконен и Маса директно на този ли ще почнат да карат от пърото състезание.Ако някои има инфо и даде мисля, че всички ще сме благодарни.

Link to comment
Share on other sites

Първо екипа ще покара малко. Вече има и шейкдаун на колата - с интермедии и голяма мъгла. 55 тура и време 1:00:5 май беше

 

Според Кими кола без ТК реагира по-бавно и по-трудно от кола с ТК и пилотите трявба да са много внимални

 

Задължително БМВ пред Рено тоя сезон :P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Познах за Алонсо и Рено. Жорка май ще трябва да се ориентираш към почерпка :)

 

А замислял ли си се защо толкова се мотаха нещата на Алонсо и искаше да подписва за 1 година?На него от всякъде му личи че иска да кара във Ферари и само времето ще покаже дали и аз ще позная че ще го вземат ;)

 

 

............................

 

Ей ама вие Фераристите сте много заблудени хора и много обичате да си тълкувате както ви изнася.Какво съм искал да кажа го казах директно аз не съм Ферарист с индиректните ви глупости и простотии.Това кой бил велик само вие си ги приказвате

 

Не те не са еднакви не насочват струята по един и същ начин сигурно и не вършат една работа.Много ясно че няма да се признае аз го знам.

 

Задължително БМВ пред Рено тоя сезон :P :P:P:P

 

Ти гледай ващо канче там че да не стане друго.Ние наща работа ще си е гледаме.

Link to comment
Share on other sites

Алонсо може много да се натиска, ама ако Лука има поне малко останъл мозък няма да земе това .......рая ривла и примадона. Или пък да дойде и да си тръгне след година жестоко пребид от Маса или Кими

 

Най много искам СТР да станет вице ама........и на БМВ съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

Не те не са еднакви не насочват струята по един и същ начин сигурно и не вършат една работа.Много ясно че няма да се признае аз го знам.

Незнам какво искаш да кажеш... че закрепването им към носа е еднакво с това на Рено или, че профила на хоризонталните крила е подобен на Ренарския... :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...