Jump to content
BulForum.com

DJ's, Producers, Musicians:


vinyl_master

Recommended Posts

От сравнително по-популярните имам вградените във FL Studio 9, Hypersonic 2, Nexus 1.x, Luxonix Purity и Sylenth. Ако не ме лъже паметта в Albino имаше подобни мазни, меки lead звуци, но затрих Albino-то. Ще го потърся пак.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
  • 5 months later...

И аз да се запиша. След 2 месеца не особенно сериозни практически упражнения, но много четене и гледане, си подготвих микс. Това съм го записал "на живо". С конзола, а не съм редял песните в програма.

 

http://www.mixcloud....dj-for-a-night/

 

Ще се радвам на мнения и коментари.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 year later...

W00x-e,изслушах микса и трябва да призная,че ми хареса много.Ударил си ме точно във вкуса с тия тракове :D Ако можеш да дадеш малко информация с какъв хардуер и софтуер си го правил ,безценен си

Link to comment
Share on other sites

Вярно бе, Ангеле - какво стана с миксациите...правиш ли ги още или ти мина мерака, понеже отдавна не си споменавал нищо по тая тема. :music

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Правех, до преди година. Тогава малко ми секна музата по разни причини, но сега смятам пак да се захващам.

Освен микса по-горе, който ми беше първия, имам и още доста, преди да спра да се занимавам.

 

W00x-e,изслушах микса и трябва да призная,че ми хареса много.Ударил си ме точно във вкуса с тия тракове :D Ако можеш да дадеш малко информация с какъв хардуер и софтуер си го правил ,безценен си

 

​Ето това ми е профила с всичките миксове до момента.

http://www.mixcloud.com/woox/

 

:) Ако ти харесат, може да ме Follow-неш, за да получаваш известие ако качвам нови.

За този въпросния, който беше по-местен по-горе, използвах една конзола на Reloop - Mixage IE. После си купих Native Instruments Traktor Kontrol S2 и сега съм си с него. Програмата е Traktor Pro.

Link to comment
Share on other sites

Браво бре ДиДжей Вукс :). Аз дето не ги слушам такива, ми хареса микса. И нямам идея нарочно ли е направено, но в началото басът ми започна от колоните към бас касата или нещо такова. Все едно мина като "бавна светкавица", а може и така да ми се е причуло или съм недоспал. :)

Link to comment
Share on other sites

Не си. Ако говориш за тоя микс по-горе, беше филтриран и в началото няма бас. Изчистен е.

Ама тоя сет е на 2 години. Чуйте и следващите. :) 3 дори са на живо в един клуб. Само виковете на публиката не са записани и насложени после :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...