Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

Ave ia kajete kak da vi trenirovkite. Az praa vtornik-gurdi , biceps , predno ramo ,Sriada - kraka i korem

  4etvartak - grub , triceps sredno ramo , subota - gurdi, biceps , trapec i nedelia grub , triceps , zadno ramo

Edna zabelejka 1.V spisaniata ako gi slushash triabva bai pari da imash.Tam trenirovkite sa za profesionalisti ne se burkaite,tuka povecheto kopuvat dve spisania i misliat che mnogo znaiat.2.Dokolkoto razbrax ti ni si profisionalist 5 trenirovki sa mnogo.Vnimavai da ne si preumorish muskolite che pochvat da ne rastat.Trenirovkata moje taka da ti prochete s Gurfi vinagi se trenira triceps zaduljitelno i biceps.Az za kachvane vzimam Mega Mass 3000 obache bavno deistva.Otnosno himite ne se podvejdaite burji rezultati obache susipvashti organizma ne pravete taia greshka.Az hodia na doktor toi mi kazva koe e vredno i koe ne.Ot himiite vsichko vredi az sigurno shte napravia edin kurs 8 sedmici i toi shte mi kaje po kakvi dojirovki.Ne kakto obiknovenno 1 sprencovka na 6 dena toi mi kaza che tova e ubistveno za chernia drob.Ako iskate da vzimate otidete na edna konsutacia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Пичове, не Бе сърдете, ама при повечето дето да започват да се занимават с културизъм важи синдрома на "светкавичните резултати", с който се постига точно обратното :wacko:

URDeaD, ако намалиш интензивността наполовина (както и tedy ти спомена), готов съм да се обзаложа, че ще постигнеш много по-добри резултати ;)

Link to comment
Share on other sites

gggeeee kak vseki den ve, to trqbva da se ostavi den pochivka m/u edna ili 2 trenirovki muskulite da otreagirat, na dobre 3 dena v sedmicata prez edin, ako puk veche si minal godinka i iskash poveche 4 puti na sedmica, 2 dena trenirovki 1den pochivka 2dena trenirovki 2 dena pochivka...

Link to comment
Share on other sites

gggeeee kak vseki den ve, to trqbva da se ostavi den pochivka m/u edna ili 2 trenirovki muskulite da otreagirat, na dobre 3 dena v sedmicata prez edin, ako puk veche si minal godinka i iskash poveche 4 puti na sedmica, 2 dena trenirovki 1den pochivka 2dena trenirovki 2 dena pochivka...

Точно така! И съчетано с тренировките да не са повече от час и половина в най-лошия случай, като се редуват седмици с тежки и по-леки тренировки, например в съотношение 2:1

Пича наистина май страда от синмдрома за светкавичните резултати и затова бидейки начинаещ се изтормозва с 5-дневни тренировки - просто безсмислено!

Освен ако наистина взима химия (а той вика че не взима.. B) )

Link to comment
Share on other sites

Viarno e 4e triabva triabva da ima i po4ivka.Az do predi edin mesec trenirah prez den. Oba4e daskaloto po4na da dava kosti rezultati i se naloji da vuveda to4no opredeleni dni. Puk i se konsultirah za moita programa i te mi kazaha 4e e malko natovarvashta ,no s nujnite dobavki ,sun i po4ivka moje da se spravia.Ave shto za teia meseci sam ka4il 10-11 kila , relefa mi e dobre , na4i programata e spolu4liva.sia kato se stopli malko , maham trenirovkata za kraka i she hoda da ti4am...

 

tedy: Da , vtoria put malko po-slabo gi igraia (obiknoveno vadia edno cialo uprajnenie).

JoroBoy: na 17 i polovina. Niakoi put sum izturvaval edna dve trenirovki i se 4uvstvam otvratitelno.Kato ida sled edna iztarvana trenirovka gurdi se 4uvstavm stranno i ne moga da digam kakto triabva

JESUS: Verno sa 5 malko mnojko,ama pri 4 niama kak da pravia kraka , a te triabva zaduljitelno samo da se igraiat.Az vzimam Mass Gain na Nutrim i aminowhey pak na tiah i sam dovolen. Ima niakoi steroidi koito sa napravo toksi4ni za 4ernia drob (ne se seshtam sega imeto na edin viden takuv:) ) , anabola , testosterona i bionabola ne sa 4ak tolkova. za 6 sedmici po edna sprincovka na 6 dena edin pi4 ka4i 7-8 kila 4izsta muskulna masa , stana tvur kato beton, oba4e zabravih da go pitam kak se opravil sus striite.

Link to comment
Share on other sites

URDeaD, това със изтървана тренировки е показателно.

Изпуснеш и не ходиш 2 или 3 дена и капацитета ти пада рязко.

Това означава че бързо се изразходваш, нямаш стабилно изградена маса, а ако имаш, тя е благодарение на по-твърдите добавки. Някой ден със сигурност ще се наложи да разредиш или дори спреш тренировките (работа, следване) и тогава ще усетиш наистина за какво става въпрос.

Един пич има от известно вереме идва отново в залата, прилича на клечка, бута не повече от 60, беше направил половин една година 'почивка', а беше поне 3 пъти по-голям! Разликата е повече от фрапираща и стряскаща! Просто беше спрял тренировки, химии.

Верно аз не бутам кой знае колко , но не варирам много в килограмите след 3 или 4-5 дена почивка. Ким като играе на лег-а не бута повече от 130-140, верно не е в състезателен период, но и ти не си, за да бързаш да качваш чиста маса за сметка на организма си.

Всичко зависи от намеренията ти за в бъдеще, или просто искаш бързо да направиш нещо за през летния сезон и после ако нмямаш пари, да спреш някои добавки и да си станеш пак ти. :punk

Link to comment
Share on other sites

Vij az specialno hodia po princip 3 put sedmichno(sega v momenta 2)!Edinia put treniram samo gurdi,kato pravia 6 uprajneia po 4 serii,2-ria put biceps i triceps,3-ia ramo i grub,kato vseki put pravia korem(e sega malko me murzi i skoro ne sum pravil).......po princip e gadno da propuskash trenirovka,no lichno moia suvet e da trenirash ne poveche ot 3 puti sedmichno,zashtoto muskula za da raste triabva da pochiva(tova e mnogo vajno)!Az sum na 27 i treniram ot uchenik(e s izvestni prekusvania)!Ako iskash da napravish sravnitelno dobro(tialo) nablegni na hubavoto meso(pileshko,pueshko)(predimno file) i umerini dozi protein i aminokiselini+vitamini i ne na posledno miasto umerini trenirovki! ;) Ako moje i da hodish ot vreme na vreme da biagash napravo shte si vurha,za pluvane da ne govorim! :punk Samo,che ima niakolko problema(pone pri men specialno) a te sa:nedostatuchno sredstva,malko svobodno vreme i nai golemia e MURZELA,ako uspeesh da gi nadviesh i si uporit sled vreme shte se radvash na uspehite si mojesh da budesh siguren! :D

Link to comment
Share on other sites

Ave ia kajete kak da vi trenirovkite. Az praa vtornik-gurdi , biceps , predno ramo ,Sriada - kraka i korem

  4etvartak - grub , triceps sredno ramo , subota - gurdi, biceps , trapec i nedelia grub , triceps , zadno ramo

zna4i 5 dena v sedmicata sa mnogo i trenirovkate ne ti e mnogo pravilna.trqbva da trenira6 4 dena.zna4i trqbva da trenita6 gardite s triceps i garba s biceps i

sa6to taka predno i sredno ramo se trenirat edin den.taka kakto gi igrae6 ti nqma da ti rastat racete.smeni gi pak sled 5-6 meseca ve4e trqbva da po4ne6 biceps i triceps otdelen den i eto ti edna primerna programa za ka4vane 6tot tvoqta e za relef:1den grab,zadno ramo 2 den:kraka,korem 3 den:gardi ,predno i sredno ramo 4 den:biceps i triceps

6a si ga6e6 mi trapeca????? v zavisimost ot tova koq muskolna grupa kak ti varvi

ako ti varvi mnogo trapeca nedei da go pravi6 ako ne go pravi ili s kraka ili s grab

AAA da ne zabravq trqbva da pravi6 edna sedmica te6ka trenirovka edna leka za da si po4ivat stavite.se pak ne si na himiq:)

 

po kolko kreatin pie6 6toto po pove4e ot 10 grama organizma nemoje da go osvoi

 

ZA HIMIITE metana e vreden za 4erniq drob tostesterona ne.mnogo hora si mislqt 4e ot injekcii mnogo se ka4va i sa mnigi vredni ni vsa6tnost ne e taka deca(ritabolila li neznam to4no koq ot trite deci)i tostestorona sa po bezopsstni ot metana za6toto ti otivat napravo v kravta a ne pres 4erniq rdop,razbirase netrqbva da se prekalqva

 

STIGA S TOQ KIM-nego voub6te ne go gledaite kak trenira i s kakvi kilogrami 6tot kima prai podarja6ti trenirovki i samo toi si znae himiqta

Link to comment
Share on other sites

Pavel ,

1. Triabva da napravish zarejdashta doza s Creatine - 15-20 gr na den (Nezavisimo dali si na trenirovka tozi den ili ne). Razpredeliash gi na dozi po 5 gr. (5 gr sa edna 4aena luji4ka) .Sutrin predi da zakusish , sled 3-4 4asa po-kasno oshte edin put , da minat pak 3-4 4asa vzemi pak i predi liagane oshte edna lujica. Tazi zarejdashta doza trae 5-6 dena. Sled neia v produljenie na 20-30 dena po 5 gr vseki den. Kogato si na trenirovka vzimai ili predi ili sled (spored men po-dobre predi zashtoto dava energia).Raztvariai go s plodov sok - nai-hubavo s grape fruit ,zashtoto e visoko vuglehidraten.

 

2. L-Glutamina se vzina samo v den na trenirovka. Vednaga sled trenirovkata 5 gr, mojesh da go raztvorish s beltu4en protein ili vuglehidraten.Predi liagane sushto se vzima oshte 5 gr.

 

3.Amino kisilinite se priemat spored zavisi kolko kila si (no ne e zaduljitelno) .Primerno ako si 60 kila - 3 predi i 3 sled trenirovka. Moje i 3 sled tremirovka i 3 predi liagane. Zvimai gi v dnite kogato trenirash.

 

tazi dieta s tezi tri komponenta moje da ia poddurjash v produljenie na 2 meseca.Ima dobur effect

Link to comment
Share on other sites

To all ,

v4era si govorih s Kim na dulgo i na shiroko. Toi kaza 4e programata mi e dobra , samo triabva da namalia seriite i da reduvam uprajneniata pove4e.

 

BoardMan , Predstaviam si vutre kvo she e , shtom imah pari da slojat eskalatori na 10 stulbi :woot

Link to comment
Share on other sites

Kajete niakoi uprajnenia za razshiriavane na grudnia kosh.

доколкото мога да чета, вчера си говорил надълго и нашироко с Ким, вероятно си забравил да го питаш и затова :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...