Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Айде пак весели историйки с близки срещи от третия вид. :) Май някои са се понапили жестоко или са се напушили доста (по-вероятно второто) :D Сигурно извънземните много го тачат Альоша и са дошли да му се поклонят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

100 годишен швед се разби с хеликоптер

Швед, празнуващ 100 годишния си юбилей на обиколка с хеликоптер се размина с леки наранявания, след като хеликоптерът се разбил, предаде Асошайтед прес.

 

Карл Зетерлунд взел полет до стокхолмския архипелаг.

Той бил придружаван от сина си, с правнука си и с 7 годишния си пра-правнук.

Пътуващите и пилотът се разминали само с леки наранявания и натъртвания.

 

Роднините на Зетерлунд му подарили хеликоптера за рождения му ден.

Свидетели на катастрофата помогнали на пострадалите да транспортират 100 годишния рожденик до университетската болница в Упсала.

 

От болницата съобщили, че старецът е в добро здравословно състояние и въпреки инцидента е много щастлив, че се е летял с хеликоптер.

 

Източник : www.news.bg

 

Интересен е 1 от коментарите ...

 

Грую

анонимен

21.06.2005

22:26 В бронирания хеликоптер (с тежки картечници отстрани) се виждат дядото (на управлението) и седем-годишното пра-пра-внуче (зорко вперило поглед в насочващата система на ракетите). И двамата са в бойни униформи на офицери от ВВС на Швеция и стоманени каски...

Edited by Aggressiv
Link to comment
Share on other sites

Безплатни разговори с Европа
60 минути безплатни разговори със Западна Европа, САЩ и Канада предлага Орбител. За да ги получи, клиентът трябва да се регистрира в интернет страницата www.orbiphone.bg. Така получава право на участие в безплатен едноседмичен тест на услугата Орбифон 01001. В този период той може да проведе разговори на стойност 11,52 лв. При междуселищно обаждане през Орбител се избягва таксата за свързване от 13,2 ст., която събира БТК. В безплатния тест може да се участва само от цифров телефон. 
Николай Георгиев  

 

Айде народе на авантата :P

 

Румъния отказва пари от Европа
Бъсеску критикува западните лидери за недалновидност

БУКУРЕЩ. Румънският президент Траян Бъсеску заяви, че страната му е готова да се откаже от част от парите, които се очаква да получи като член на ЕС, съобщи румънската преса. Вестник "Адевърул" писа, че президентът е лансирал безпрецедентна атака към западноевропейските лидери, като ги обвини в недалновидност. Изданието цитира Бъсеску, че европейските лидери са прекалили с оценките, че страните от Изтока се стремят към членството в ЕС заради икономически изгоди. Румънският президент изтъкна, че това погрешно политическо говорене е довело до провала на референдумите за Евроконституцията във Франция и Холандия. В подкрепа на своята теза той изрази готовност неговата страна да се откаже от част от близо 30-те милиарда евро, които й се полагат според проекта за бюджет на ЕС за 2007-2013 г. "Основният ресурс за развитието на Румъния е създаването на подходяща бизнес среда, а не на всяка цена онези 28 или 30 млрд. евро", каза Бъсеску. "Западноевропейските политици никога не споменават за ползите за техните народи от разширяването", каза Бъсеску. Той отбеляза, че по румънските пътища напълно са изчезнали камионите румънско производство за сметка на европейски производители - "Рено", "Скания" и други. "Половината от стоките в румънските супермаркети са произведени в ЕС", натърти още Бъсеску.

 

Защо ли май само наште политици са такива дупедавци, щом и румънците надоха глас, значи политиците ни наистина са големи п:censored2:

 

 

21 600 евро броиха за картини на шимпанзе
Маймуната Конго се класира преди Реноар и Анди Уорхол

Почитател на модерното изкуство брои 21 600 евро на търг в Лондон за три картини, рисувани от шимпанзето Конго, предаде АФП. Творбите бяха подредени заедно с шедьоври на Реноар, Фернан Леже и Анди Уорхол от аукционна къща "Бонам". Предварителната оценка на произведенията на животното бе от 600 до 800 паунда. Купувачът Хауард Хонг се определя "голям почитател на модерната и съвременната живопис" и не скри радостта си от покупката въпреки цената. Шимпанзето Конго е известно като "Сезан на маймунския свят". Насърчавано от антрополога Дезмънд Морис, през 50-те години на миналия век то създава над 400 творби. Говори се, че самият Пикасо държал картина на Конго в ателието си.  

 

Източник www.standartnews.com

Edited by Aggressiv
Link to comment
Share on other sites

Виж, това за Румъния според мен е глупава постъпка ако наистина се откажат. Но поне показват че имат достойнство, за разлика от нашите.

Link to comment
Share on other sites

Бик изненада крава в книжарница

Бик и крава потрошиха книжарница след бурен секс, информира руският сайт “Утро”. Животинската еротика се разразила в град Пионерск, Калининградска област. През отворената врата на книжарница влязла крава видимо с нелоши намерения и се вторачила в рафтовете с любопитен поглед. Малко след това подир женската в магазина се намъкнал и влюбен до уши бик, привлечен от диво сексуално желание. Картината загрубяла, а продавачката вместо да натисне бутона “тревога”, изскочила от магазина и се свързала с полицията по мобилния си телефон.
Когато дошли ченгетата, те само констатирали поразиите, които неочакваните посетители били направили. Случайни минувачи станали свидетели на говеждата любов и на нейната разрушителна сила. Никой не посмял да прекъсне сексуалните амбиции на разгонилия се бик. Хората с ужас наблюдавали как животните с лекота трошели рафтове и витрини, докато утолят любовния си глад. После говедата напуснали полесражението. Ченгетата констатирали щетите, сред които били и осем витрини. Извършителите били задържани, докато се открият собствениците им, пуснали ги да пасат без придружител.

 

 

http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=44252&eid=393

Edited by Friedrich
Link to comment
Share on other sites

:D :lol: Tова е върха. Незнаех че Монитор пишат такива интересни новини. Вече само него ще чета. :laughing1:
Link to comment
Share on other sites

Кенийски дядо уби с ръце леопард
73-годишният старец изтръгнал езика на разярения звяр

Дядо на преклонна възраст плевял градината си в планински район в Кения, когато внезапно от тревата изскочил леопард и го нападнал. Селянинът стискал в ръце остро мачете,  хвърлил го настрани и вкарал лакeт в разтворената паст на звяра. Справил се ловко със съпротивата му и успял да му изтръгне езика, съобщи Ройтерс.
Селянинът Даниел Мбуругу скубел бурените сред бобовите и картофените насаждения в нивата си, когато бил нападнат от леопарда. Звярът опитал да впие зъби и да разкъса плътта му с нокти. Тогава той сякаш чул божия глас, който го съветвал какво да прави.
"Господ сам направляваше постъпките ми. Той ми каза да хвърля мачето и да вкарам ръка в устата на леопарда. После изтръгнах езика му. Аз само следвах наставленията на Господ", разказва Мбуругу.
70-килограмовото животно се затресло в конвулси и умряло след тежка агония.
"Ледената му кръв бликаше на фонтан, а страшният му рев накара дори птиците наоколо да замлъкнат", картинно разказа дядото пред местния вестник "The Standard".
Предсмъртният рев на животното привлякъл и един съсед. Той сложил край на мъките на звяра, като съсякъл къркорещото му гърло с мачете.
Местните жители посрещнали 73-годишния дядо като истински герой. Дори властите, изненадани от изключителното му хладнокръвие и смелост, му осигурили безплатно лечение в местната болница.

 

 

http://www.zone168.com/life/article?sid=&aid=44478&eid=395

Link to comment
Share on other sites

Забраняват да гледаме ремонта на колата ни

Нова наредба на транспортното министерство ни пази от злополуки в сервизите

 

СОФИЯ. Ако досега сте следили дали монтьорите в автосервизите не ви слагат стари части вместо нови, вече няма да може да го правите. Нова наредба на транспортното министерство вече забранява външни хора да влизат в сервизите, където се работи с автомобили. Документът влезе в сила вчера, след като бе публикуван в Държавен вестник, след 6-месечен престой, в който работодателите трябваше да се запознаят с изискванията.

Наредбата забранява и да се извършват странични действия в сервизите, докато монтьорите работят върху ремонта на возилата. С документа трябва да се съобразят всички автомобилни предприятия, сервизите, пунтктовете за технически прегледи, автотенекеджийниците, бояджийските работилници, вулканизаторите и всички други обекти, свързани с поддръжка на автомобили.

Освен това във всички тези помещения е забранено яденето и съхранението на храна и вода за пиене. В наредбата е записано, че сервизите и мивките трябва да почистват автомобилите с препарати, които не са лесно запалими. Ако в сервизите бъдат разлети спирачна течност, бои, масло или грес, те незабавно трябва да бъдат обезвредени и почистени. Работниците също трябва веднага да сменят дрехите си, ако бъдат залети с опасни течности. След работа те не трябва да ходят с напоени с бензин или масло обувки и дрехи. 

 

http://www.standartnews.com/stnews/theday/s4476_10.htm

 

Просто не ми се мисли, как ще мамят в някои сервизчета :(

 

 

 

200 души се биха с бухалки в Москва

Квартирен спор предизвика побоя, командоси разтървават бизнесмените

 

Москва. Петима души пострадаха при масов бизнес побой с участие на 200 души в центъра на Москва, предаде НЮЗру. Имаше и съобщения за един загинал, но официално това не бе потвърдено. Животът на петимата не е застрашен, макар те да са настанени в болници.

Побоят се разигра до 83-о отделение на милицията, но бе спрян едва след намесата на спецчастите за борба с безредиците ОМОН. Инцидентът се разиграл заради спор за имот на улица "Гранитна" №1. На този адрес фирмата за недвижими имоти "Реал-Импекс" трябвало да освободи заеманите помещения, защото в тях трябвало да се нанесе друга фирма. По неизвестни причини обаче договорът бил разтрогнат. Тогава засегнатите страни решили да се оправят със собствени сили вместо в съда. Служители, охранители и приятели на двете фирми се млатили с бухалки, палки и арматурни железа. Истинско чудо било, че не се е стигнало до смъртен случай. Омоновците арестували 68 души. В ареста те били разпитани, написали най-подробни показания и били пуснати. Предявени обвинения засега няма. Интересното е, че милиционери от 83-о отделение панически се изпокрили в сградата си. Нищо че част от побоя вървяла в двора на сградата, където е отделението им. Милиционерите обаче само наблюдавали иззад прозорците. Това е същото отделение, в което миналата есен от побой при разпит почина бившият офицер Александър Пумане, задържан за незаконно притежаване на боеприпаси. 

 

http://www.standartnews.com/stnews/world/index.htm

 

ХаХаХа това няма да го коментирам , братушки какво да ги правиш

Edited by Aggressiv
Link to comment
Share on other sites

И с каква цел се прави това ако смея да попитам? ми аз ако им купя части, по добре да си ги маркирам преди това и после като ги монтират да търся маркировката.

Link to comment
Share on other sites

И с каква цел се прави това ако смея да попитам? ми аз ако им купя части, по добре да си ги маркирам преди това и после като ги монтират да търся маркировката.

А ако се сменяш маслото с какво ще го маркираш, говоря хипотетично, ако трябва да ходиш на сервиз, а не сам, или пък антифриза :D :)

Link to comment
Share on other sites

"...През отворената врата на книжарница влязла крава видимо с нелоши намерения и се вторачила в рафтовете с любопитен поглед. Малко след това подир женската в магазина се намъкнал и влюбен до уши бик, привлечен от диво сексуално желание...." КУЛТОВО! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Edited by Deftur
Link to comment
Share on other sites

Десет водещи интернет фирми у нас обявиха открита война срещу монопола на БТК. Компанията злоупотребява с господстващото си положение, като не позволява по никакъв начин новите телекоми да стигнат до крайните клиенти. Нещо повече, тя налага и ценова преса, като таксува на ниски цени услугите за абонатите си. 

Водещите интернет фирми у нас обявиха открита война срещу монопола на БТК. Компанията злоупотребява с господстващото си положение, като не позволява по никакъв начин алтернативните телекоми да стигнат до крайните клиенти. Това обясниха от Сдружението за електронни комуникации, в което членуват "Ай Ти Ди Нетуърк", "Вестител БГ", "Голд Телеком България", "Кейбълтел", "Некском България", "Нет Ис Сат", "Нетера", "Орбител", "Спектър Нет" и "Транс телеком". От друга страна, монополистът ни налага ценова преса, като таксува на ниски цени услугите за своите абонати, а ни принуждава ние да ги тарифираме с пъти по-скъпи, посочиха от СЕК. Членовете на сдружението са подали две жалби срещу БТК в Комисията за защита на конкуренцията. При предоставяне на домашен телефон телекомът взима такса от 10,50 лв. от потребителите, а от алтернативните оператори изисква такса 26 лв., обясниха фирмите. При интернет услугите цената на БТК за предоставяне на широколентов достъп (ADSL) е 30 лв. Докато останалите фирми трябва да платят 18 лева само за да стигнат до крайния потребител. Така предоставянето на ADSL през БТК на краен клиент струва 51 лева. От сдружението очакват антимонополната комисия да задължи телекома да намали цените за алтернативните оператори. Фирмите настояват КЗК да забрани на БТК да сключва нови договори за широколентов достъп до интернет, докато телекомът не предостави възможност на операторите да стигнат до крайните клиенти. Това изискване е заложено още в разрешението на антимонополната комисия за концентрация между БТК и "Вива венчърс". То обаче и досега не е спазено, обясни зам.-председателят на сдружението Николай Горчилов. Както в нарушение на закона все още министърът на транспорта държи "златната акция" от БТК, посочи той. От сдружението са уведомили и европейските институции по конкуренцията във връзка с действията на телекома. В Брюксел бяха неприятно изненадани и доста притеснени от ситуацията и имат готовност да се намесят, обясниха от СЕК.

Link to comment
Share on other sites

Хиляди хакери атакуваха ЦИК

Над 3000 хакери са се опитали да атакуват сайта на Централната избирателна комисия в дните около вота. Това съобщи говорителят на комисията Бисер Троянов вчера. Компютърните спецове са пуснали в системата над 10 вида вируси. Най-опасният от тях е така нареченият "червей", категорични са експертите. Той се програмира така, че да открадне информация, като я копира. Целта най-вероятно е била да се вземат предварителни данни, допълват специалистите. Програмистите на "Информационни системи", които обслужват ЦИК, не са допуснали нито един вирус да достигне до сайта, каза Троянов. И допълни, че 95% от хакерите са от страната. До седмица програмистите от "Информационно обслужване" ще проверят откъде идват вирусите, обясни шефът на фирмата Александър Витанов. Виновният може да бъде даден на прокурор. Сайтът на ЦИК с разясненията за това как се гласува е посетен над 2 млн. пъти в дните около изборите, уточни Бисер Троянов.

Таня Красимирова

http://www.standartnews.com/stnews/scenario/s4478_5.htm

 

Внимавай те с worm-а , че работата е много сериозна :D :)

Link to comment
Share on other sites

Само където трябва малко поправка: Над 3000 пъти са атакували хакери сайта на ЦИК. То има хакери в БГ ама чак пък 3000 :) Това вчера и по БНТ го казаха и те се объркаха ама се поправиха.

Link to comment
Share on other sites

А ако се сменяш маслото с какво ще го маркираш, говоря хипотетично, ако трябва да ходиш на сервиз, а не сам, или пък антифриза  :D  :)

 

Ще си сменяме маслото и антифриза сами ;) Който може, пък който неможе ще му наливат вода по сервизите. Аз като ми правят колата винаги им дишам във врата, че да не ми сменят нещо,което не трябва или пък да ми сложат нещо турско....Сега пак ще го правя, пък като не ме оставят да гледам няма да си правя колата там и толкова....

Edited by stefan
Link to comment
Share on other sites

Ще си сменяме маслото и антифриза сами ;) Който може, пък който неможе ще му наливат вода по сервизите. Аз като ми правят колата винаги им дишам във врата, че да не ми сменят нещо,което не трябва или пък да ми сложат нещо турско....Сега пак ще го правя, пък като не ме оставят да гледам няма да си правя колата там и толкова....

Маслото става, но за антифриза немчугите не са ми направили пробка и се отвъртат едни маркучи едни чудеса, пък и трябва да се обезваздушава системата, така че по - добре на сервиз за мен, но тва е поредната умна идея на някой велик български мислител. Това и в Германия го няма, поне там съм си правил колата и имам наблюдения :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз само източвам водата, свалям радиатора да го изчистя, наливам и карам. Ама японците са си по-хитри ;) Пък и нищо ново, аз вече имам половин медицинско образование покрай здравната реформа, сега и майстор ще стана, какъв е проблема...

Link to comment
Share on other sites

Ами аз само източвам водата, свалям радиатора да го изчистя, наливам и карам. Ама японците са си по-хитри ;) Пък и нищо ново, аз вече имам половин медицинско образование покрай здравната реформа, сега и майстор ще стана, какъв е проблема...

То за това България е на този хал, защото всеки върши това което не му е работа .. То това ще е малко като забраната за пушене на обществени места, но важното е закони да има, а колко ще функционират е друга тема на разговор :D

Link to comment
Share on other sites

Компютърна игра ще учи децата да решават конфликти по мирен път

24 юни 2005 г.

 

Властите на Съединените щати смятат да разширят стандартното обучение на по-малките класове със специален курс, който ще помогне на децата да решават конфликти по мирен път.

 

Според проучване на американски изследователи всеки трети ученик в началните училища се оплаква от негативно отношение и насилие от страна на връстниците си. Според мнението на педагози борбата с агресията трябва да се осъществява именно в тази възраст, защото да се повлияе на поведението на зрял човек е изключително трудно.

 

Основен елемент на новия обучаващ курс ще бъде компютърната игра, наречена Cool School: Where Peace Rules (Готино училище, в което има мир). В тази игра с анимирани персонажи и "оживяващи" предмети на децата се предлага да излязат от конфликтни ситуации, като изберат един от четири възможни варианта.

 

След като детето направи своя избор, то вижда и последствията от взетото решение. Засега играта Cool School: Where Peace Rules е експериментален проект, но американските власти вече търсят частни инвеститори, за да я разпространят във всички училища в страната.

 

Сайтът на играта Cool School: Where Peace Rules: http://www.rtassoc.com/gm_coolschool.html

www.pcworld.bg/

Няй-сетне една миролюбива игра,за разлика от ГТА:Сан Андреас. :)

Един от три музикални диска е нелегален

24 юни 2005 г.

 

Една трета от музикалните CD-та, продадени в цял свят, са нелегални, посочва доклад за индустриалното пиратство през 2005г., оповестен от Международната федерация на звукозаписната индустрия (IFPI) в Испания.

 

Общо 1,2 млрд. пиратски музикални диска са били продадени през 2004 г. – 34% от всички носители, продадени в цял свят. През последните 5 години значително е забавен ръстът в продажбите на пиратски дискове.

 

IFPI огласи своя доклад в Испания – европейската държава с най-голям проблем с пиратството, където пред последните три години уличното CD пиратство стопи с една трета легитимния музикален пазар.

 

Тя попада сред десетте страни, в които пиратството достига неприемливи нива и правителствата следва да предприемат спешни мерки срещу този проблем. Останалите държави са: Бразилия, Китай, Индия, Индонезия, Мексико, Пакистан, Парагвай, Русия, Испания и Украйна.

 

IFPI посочва и няколко други страни, сред които и България, които са поставени под особено внимание от международната звукозаписна индустрия поради специфични проблеми във връзка със защита на права върху интелектуална собственост и наличието на признаци за увеличаващо се ниво на пиратството.

 

По отношение на България докладът посочва редица проблеми, сред които невъзможността на правозащитните органи и съдебната система да се справят с нарастващото производство и улично разпространение на пиратски дискове.

Източник: pcworld.bg

А аз си мислех че в България са най-големите пирати. :huh: Значи може и още. :)

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Найден договор Гитлера с дьяволом.

   

 

В Берлине найден договор, который Адольф Гитлер заключил с... сатаной. Контракт датирован 30 апреля 1932 года и подписан кровью обеими сторонами.

 

Согласно ему, дьявол предоставляет Гитлеру практически неограниченную власть с условием, что тот будет использовать ее во зло. В обмен фюрер обещал отдать свою душу ровно через 13 лет..

 

Четыре независимых эксперта изучили документ и сошлись во мнении, что подпись Гитлера действительно подлинная, характерная для документов, подписанных им в 30-40-е годы

 

Как сообщает Портал Кредо, дьявольская подпись тоже совпадает с той, что стоит на других подобных договорах с владыкой ада. А таких документов историкам известно немало.

   

    - Я уверена, что документ подлинный, - заявляет доктор Грета Лайбер, изучающая различного рода соглашения с нечистой силой. - Он помогает разрешить загадку того, как фюреру удалось стать правителем Германии. Судите сами: ведь до 1932 года он был просто неудачником. Его выгнали из высшей школы, он дважды проваливался на экзаменах в Академию искусств, даже сидел в тюрьме.

 

Все, кто знал его в это время, считали его ни на что не годным. Но с 1932 года его судьба круто изменилась - он буквально "катапультировался" в кресло власти и в январе 1933 года уже правил Германией. По-моему, объяснить это можно только союзом с сатаной. А 30 апреля 1945 года - ровно через 13 лет - Адольф Гитлер покончил с собой, ненавидимый всем человечеством.

   

    Контракт фюрера с сатаной был найден в старом сундуке в руинах сгоревшего дома на окраине Берлина. Как он туда попал - неясно. Сейчас документ находится в городском историческом институте. Текст сильно поврежден, но все-таки его можно прочесть.

   

    - Именно так сатана и действует,- добавляет доктор Лайбер. - Выбирает неудачника, мучимого честолюбием и жаждой мирских удовольствий, и обещает исполнить его желания. В результате - множество бед для окружающих и полная катастрофа для того, кто "купился" на его обещания. И Гитлер полностью укладывается в эту схему...

 

 

http://fark.ru/cgi-bin/go.pl?to=http://vla...566_view&uid=53

 

Не го намерих на български.

Link to comment
Share on other sites

:D Това е свежо. Сигурно и в Ада не се го изтраяли Хитлер и за това са го върнали на земята, прероден като Волен Сидеров. :lol: Кой знае какви бунтове и войни е направил там между червените и белите. Гадно е като си гонил на земята всичко различно от бяло, после да станеш един от тях. :)
Link to comment
Share on other sites

Окото на Саурон” съществува наистина, Толкин е бил прав
28 юни 2005 / 
Невероятно, но факт! Някои от сцените в култовия филм "Властелинът на пръстените" реално съществуват. 
Новината разпространяват силно озадачени американските астрономи, които благодарение на обриталния телескоп Hubble са направили снимки на пръстена на планетата Фомалгаута, намираща се в системата на Южните Риби, пише списание NewScientist. Учените са напълно шокирани, когато проявената снимка е била точно копие на "Окото на Саурон", описано от Толкин в книгата "Властелинът на пръстените" и показано по-късно в едноименния филм. И тъй като окото на злото наистина ни наблюдава, бъдете нащрек за хобити и говорещи дървета, защото иначе човечеството може сериозно да пострада. 
/dir.bg

:wtf:

Link to comment
Share on other sites

Окото на Саурон” съществува наистина, Толкин е бил прав
28 юни 2005 / 
Невероятно, но факт! Някои от сцените в култовия филм "Властелинът на пръстените" реално съществуват. 
Новината разпространяват силно озадачени американските астрономи, които благодарение на обриталния телескоп Hubble са направили снимки на пръстена на планетата Фомалгаута, намираща се в системата на Южните Риби, пише списание NewScientist. Учените са напълно шокирани, когато проявената снимка е била точно копие на "Окото на Саурон", описано от Толкин в книгата "Властелинът на пръстените" и показано по-късно в едноименния филм. И тъй като окото на злото наистина ни наблюдава, бъдете нащрек за хобити и говорещи дървета, защото иначе човечеството може сериозно да пострада. 
/dir.bg

:wtf:

 

Нашите "отлични журналисти" дори не могат да превеждат нормално от английски. Не случайно Фюрера Сидеров така им се е заканил - заслужават си го, мухахахахахаха :D :lol:

Иначе става въпрос за сниман от телескопа Hubble пръстен около самата звезда Фомалгаут, който наистина 1:1 наподобава окото на Саурон от въпросната филмова сага. Ето тука истинската статия, на английски естествено.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...