Jump to content
BulForum.com

Май почна евровизията


Midex

Recommended Posts

Браво на унгарското изпълнение, а и певицата изглежда много добре наистина. Ех, защо и нашите не се явиха с подобна фолклорна песен, ама с тая крадена тъпня:)

прав си! като гледам повечето страни са включили части от народния им фолклор, а тея наще олигофрени направиха няква крадена боза. бтв другите артисти си пеят и на родните езици, а ние на english, нали сме гъзари :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply
прав си! като гледам повечето страни са включили части от народния им фолклор, а тея наще олигофрени направиха няква крадена боза. бтв другите артисти си пеят и на родните езици, а ние на english, нали сме гъзари :angry:

В интерес на истината има много, които пеят на английски : Гърция, Кипър, Норвегия, Беларус, Русия, Дания, Румъния, Израел, Швеция, Македония,Украйна, Швейцария, Латвия и дори Германия :blink: и други:) :D

Важното е, че се опитват да правят атракция за публиката, а не да се изтъпанчат като пънове като Кафе:) Тва да не е Златният Орфей? :sayjin

Ммммммм, тая от Израел е наляла под блузката:)

Датчанинът и латвийците бяха най-зле досега:) :cry

Link to comment
Share on other sites

Важното е, че се опитват да правят атракция за публиката, а не да се изтъпанчат като пънове като Кафе:) Тва да не е Златният Орфей? :sayjin

По принцип не се интересувам , нито следя Евровизията , но да те питам , кой прати пъновете там , и в този ред на мисли да изкажа една народна мъдрост , не е луд този който яде баницата , а този който му я дава. Като сме ги пратили там , няма смисъл да ги упрекваме , какви били , защо били , защото те не са станали дървета от веднъж , нали ?!?!

Link to comment
Share on other sites

По принцип не се интересувам , нито следя Евровизията , но да те питам , кой прати пъновете там , и в този ред на мисли да изкажа една народна мъдрост , не е луд този който яде баницата , а този който му я дава. Като сме ги пратили там , няма смисъл да ги упрекваме , какви били , защо били , защото те не са станали дървета от веднъж , нали ?!?!

Еми, то е ясно и на малките деца, че продуцентите им ги пратиха. В този ред на мисли те не представляваха толкова Бг, колкото продуцентите си, за съжаление.
Link to comment
Share on other sites

Еми, то е ясно и на малките деца, че продуцентите им ги пратиха. В този ред на мисли те не представляваха толкова Бг, колкото продуцентите си, за съжаление.

Пак подчертавам , че нямам отношение , нито се интересувам , но нямаше начин да не науча за скандала , та искаш да ми кажеш , че Слави е разполагал с по малко пари , за да се класира или просто той е светец и не прави такива работи. Нещо е гнило , но нито аз , нито ти или някой друг може да знаем , дали е имало далавера или не , затова приемам условно , че обществото ги е пратило. И в този ред на мисли това ми напомня и за нашия национален отбор , ако печелят сичко ток , ако губят или съдията или се някой ще е еди какво си ...

 

Поздрави : :P

Link to comment
Share on other sites

Aбе някой случайно да гласува за някоя песен? аз пратих едно съобщение, но не получих репорт, че е пристигнало. да не е поредната пирамида тва. ...

Link to comment
Share on other sites

Aбе някой случайно да гласува за някоя песен? аз пратих едно съобщение, но не получих репорт, че е пристигнало. да не е поредната пирамида тва. ...

Би ли споделил за кого гласува? :)

Не знам за гласуването аз. Няма да учавствам в него.

Link to comment
Share on other sites

Израел. моята приятелка беше впечетлена от тоалета на изпълнителката, а на мен ми хареса песента.

Link to comment
Share on other sites

Както всяка година, всички почти гласуват за съседните държави:)

@wOOx Good choice, body:)

Link to comment
Share on other sites

Особено ние  :bgrin:

Da, и май за победителката даже:)
Link to comment
Share on other sites

Честита победа на Елена Папаризо с My Number One - една от малкото стойностни песни на тазгодишното издание на Евровизия :music

Link to comment
Share on other sites

ми не ми хареса тая песен. Израелската беше по-добра. самоче тая Гъркиня я наляха с 5-6 12-ки.. и то просто стана ясно. язък.

Link to comment
Share on other sites

Видях как мазната гъркиня победи

Видях как се надуваше и вееше скапания византийски флаг

Чух безбожно тъпата и бездарна песен, която изпя /има толкова общо с Гърция колкото аз с Китай примерно/

Доповръща ми се

Но все пак прецених че не бива да се поддавам на такива емоции

 

ИЗВОД: ПЪЛНА ИДИОТЩИНА ЦЯЛАТА ПРОГРАМА

Link to comment
Share on other sites

Ха, как се кефя. Супер.yay.gif И аз бях за гърция. Така е, комшиите трябва да се подкрепяме. Ама май всички от балкански полуостров гласуваха за Гърция. Слави сигурно сега празнува някъде. Сигурно и той ще намаже малко покрай нея. По-добре от колкото оня където се беше начервил и имитираше мерилин менсън. Е гати смешкото. :)

Link to comment
Share on other sites

Както всяка година, всички почти гласуват за съседните държави:)

@wOOx Good choice, body:)

 

Мда, беше супер весело. Гласуването е по етнически групи. В Македония сипаха на Албания и Сърбия, щото е пълно със сърби и албанци, румънците си сипаха на втората румънска държава Молдова, в Германия турската мощна общност си даде на себе си, Дания и Норвегия си правят къси пасчета...и така...цялото гласуване беше такова...

Link to comment
Share on other sites

Супер! Бражо на Елена! Тъкмо оня ден гледах повторението на "Шоуто на Слави" дето тя беше и чух песента и беше супер яка!

Много се радвам за Елена! :D

Link to comment
Share on other sites

Много се радвам,че Елена спечели.Нейната песен беше една от най-хубавите.След това може би беше румънската.А за нас просто да не говорим...

Link to comment
Share on other sites

Снощи доста пъти зададох този въпрос, така и не получих отговор...

 

 

Какво стана с група КАФЕ и къде беше България ?????

 

 

Защо не бяхме в списъка ????

Link to comment
Share on other sites

Снощи доста пъти зададох този въпрос, така и не получих отговор...

Какво стана с група КАФЕ и къде беше България ?????

Защо не бяхме в списъка ????

Ами нали отпаднахме миналия ден , на полуфиналите май . :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами то само като прочетеш какво е написано тук за тях ще ти стане ясно. Толкова зле се представиха че и мен ме хвана срам. Накрая не попаднаха в топ 10 в четвъртъка и не отидоха на финал.

Link to comment
Share on other sites

мм! Може ли да питам некъде има ли видео от представянето на Каффе че финала го гледах, ама полуто-не!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...