Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

7 hours ago, RaptoR said:


Аз като по-прост да питам кво е Зуум?

Ама голяма си Мисирка - Зуум е най-популярното приложение за видеоконференции. Един вид малко по-добър вариант от димните сигнали на другия Мисир. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
41 minutes ago, RaptoR said:


Аз не се оплакван никъде. Как може да се оплаче човек от вентилатор, защото се върти? И винаги си бил ти. И да, Галин е прав - дори не можеш да се правиш на тъп... 

 

Мне. И в случаят не съм аз, а най-комично е, когато започнеш да обясняваш на другите хора какво са искали да кажат. :D

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Godfather said:

Ама голяма си Мисирка - Зуум е най-популярното приложение за видеоконференции. Един вид малко по-добър вариант от димните сигнали на другия Мисир. :lol:


Чакай сега, Мисир,дали е най- популярно не знам, но как реши, че трябва да съм чувал за него? Да не говорим, че до момента ми се е налагало да правя видеоконференции НУЛА пъти... При мене конференциите са директни, на масата. :laughing1:
 

15 minutes ago, w00x said:

 

Мне. И в случаят не съм аз, а най-комично е, когато започнеш да обясняваш на другите хора какво са искали да кажат. :D


Ясно е, че докато не те фрасне тигана не се спираш. Само така и не мога да разбера каква е тая любов към плуването срещу течението в лайняната река... :ninja:
 

On 4/17/2020 at 4:13 PM, gado said:

Ангел, и да се правиш на тъп не можеш.  :)

 

On 4/15/2020 at 12:01 AM, gado said:

Ама го казах като на маса, без да вадя цветни стълбички, без да показвам шарени пици. Пък който имал акъл да разбере, разбрал. Който е нямал достатъчно, ще продължава да си ляга също толкова глупав, колкото предната вечер, преди да се изходя по въпроса....

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Ама голяма си Мисирка - Зуум е най-популярното приложение за видеоконференции. Един вид малко по-добър вариант от димните сигнали на другия Мисир. :lol:

Покрай това дистанционно обучение имам и Зуум, наложи ми се да си върна регистрация в Скайп, Тиймс, Класруум, Дискорд, Месинджър. Къде ли не работих :D

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
On 4/24/2020 at 2:00 AM, w00x said:

Аз се надявам, че до лятото това ще е поприключило вече (ако не и изцяло приключило) и единственото, което да спира хората да обикалят, да са собствените им страхове и съображения.
Иначе ще я втасаме всичките.

Значи оказа се, че я втасахме тотално, при това в световен мащаб. Та, пак да попитам - мераклии за виртуална разпивка? :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми подариха две бутилки арменско бренди, което доста приятно ми влиза, та може да изпия някакви чудовищни количества като стотина грама :lol:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Godfather said:

Значи оказа се, че я втасахме тотално, при това в световен мащаб. Та, пак да попитам - мераклии за виртуална разпивка? :lol:

 

Добра идея, един зуум да си спретнем 15-20 човека :)

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Godfather said:

Значи оказа се, че я втасахме тотално, при това в световен мащаб. Та, пак да попитам - мераклии за виртуална разпивка? :lol:

Неосъществимо е. При такива срещи може да говори само по един човек в даден момент. Виден като вземе думата и ... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, netrootbg said:

Неосъществимо е. При такива срещи може да говори само по един човек в даден момент. Виден като вземе думата и ... :popcorn:

 

:D

Все едно сме си във форума, но ще си виждаме лицата.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, netrootbg said:

Неосъществимо е. При такива срещи може да говори само по един човек в даден момент. Виден като вземе думата и ... :popcorn:

Ванка, нема се пУашиш, ще го мютваме лесно ако почне да взима много думата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...