Jump to content
BulForum.com

Май няма хора с най-добрите коли ;)


don_anton

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
  • 4 months later...
Едно такова прасе.... ХОП

 

Обърнете внимание как е паркирана колата! Магаре по-добре ще го направи

 

Еми как ще го видят иначе какво кара. А може и да не е виновен човека, ако последно е управлявал камила в Сахара :).

Иначе мергела е ...

уникален

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ванката го е пускал този веднъж, аз да повторя (малко остана да сляза от колата го огледам, но ми беше неудобно):

 

dsc00590xr4.th.jpg

 

(Задължително вижте в пълен размер!)

Link to comment
Share on other sites

Гледам тук в махалата се върти една единичка купенце, ама е дизелче. Ако беше бензинче щеше на ми хареса. Ем падам си по лагерните колички

 

упс... видях темата, че е за най добрите коли и писах за бмв, пък тя била за мерцедес :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Вчера отново видях жестока машина - СНИМКА 1, СНИМКА 2. Отзад вдясно от номера има дракон. Интересно какво означава... Във всеки случай се убедих, че ако човек има подобна кола тонираните стъкла са задължителни, защото почти всеки на улицата с кола или без се превръща в зяпач.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Имам чувството, че по цял ден обикаля с колата с изваден в готовност телефон и щрака ли, щрака... :lol:

 

мани телефона, щото и фотоапарат влачи в повечето случаи.

 

Edit: сега разбрах що не го е извадил да снима на момента. досвидяло му се е да го фърли.

да спираме ли с офтопика или да продължаваме да се замеряме с остроумия?

Link to comment
Share on other sites

Той фотоапарата го носи, за да замерва с него тия, дето спирали по средата на платното и говорели по GSM-а...от него го знам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам къде какви са кът обаче имам някакъв комшия който си държи S65 AMG V12biturbo бяло - ей тъй на улицата. Ако искате ще го снимам да оплакнете очите :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Не знам къде какви са кът обаче имам някакъв комшия който си държи S65 AMG V12biturbo бяло - ей тъй на улицата. Ако искате ще го снимам да оплакнете очите :)

 

Тази 65-ца е знам, хамериканска е и найстина много арна ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...