Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Опитвам се да разбера как се казва и кой е изпълнява тази песен, по-долу съм дал линк към част от клипа й, за съжаление не изписват нищо. :(

Звука е малко тих и... е ако е свалите ще чуете. :)

Виждам че има хора, които се занимават сериозно с музика, а и всички останали. Help! :cry

За песничката, това е нов вариант на стара песен.

 

Линк

Мисля, че това е оригинала на песента . Иначе има и кавър на Бритни Спиърс :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мисля, че това е оригинала на песента . Иначе има и кавър на Бритни Спиърс :)

И аз като търсих открих оригинала, но тази версия от клипа не я открих. :cry

Не знаех, че има кавър и на Бритни. :lol:

Мерси все пак. :)

Link to comment
Share on other sites

аз търся песничката от "big brother"дето с нея почва предаването.всъщост песента почва с "hello big brother".айде ако знаете кажете на кой е :)

Link to comment
Share on other sites

Има една песен,която имах даже на касета,пускат я много често по Радио 1.Пее се dance dance dance dance .......пее мъж,тук таме май и женски вокал имаше

Link to comment
Share on other sites

в песента се пее "joanna give me hope"

zamunda също я пяха тази песен с текст :

кога банана виси на кльона,седи отдолу и са моля аз.

Падни банана, падни за бога,

падни падни да не закача аз. :music

 

 

 

 

 

10x to ov3rm4n :punk

Edited by velikiat
Link to comment
Share on other sites

в песента се пее "joanna give me hope"

zamunda също я пяха тази песен с текст :

кога банана виси на кльона,седи отдолу и са моля аз.

Падни банана, падни за бога,

падни падни да не закача аз. :music

 

Artist: Eddy Grant -> Title: Gimme Hope, Joanna. -> album: :(

Link to comment
Share on other sites

...ами виж да не е тази - тя е от първият The Crow :

Elizabeth Fraser & Medicine - Time Baby III

 

The Crow soundtrack

 

...а пък ако не е - и тази е мн хубава ;)

Edited by Kreideiky
Link to comment
Share on other sites

...ами виж да не е тази - тя е от първият The Crow :

Elizabeth Fraser & Medicine - Time Baby III

 

The Crow soundtrack

 

...а пък ако не е - и тази е мн хубава ;)

 

ami ne e tazi pesen no az 6te produljavam da si tursq.ako mi kaete kade moga da q upload-na 6te vi dam da q 4uete - moje puk nqkoi da se seti.btw oblojkata na tozi Garvan ne savpada s tova koeto e v wareza ne znam koe e vqrnoto:)

 

EDIT:namerih kak se kazva: Jane Siberry - It can't rain all the time

...ama q nqma nikade :( :cry ...

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

...btw oblojkata na tozi Garvan ne savpada s tova koeto e v wareza ne znam koe e vqrnoto:)

 

...ами и двете са вярни ;) просто едното е оригиналната музика към филма, а не групите ...на линка който ти бях дал е "другия" саундтрак - песента си я има и там:

 

The Crow soundtrack

Edited by Kreideiky
Link to comment
Share on other sites

RQ: Песента от РЕКЛАМАТА на Женени с деца, когато представят филма и го рекламират там ;) Много е весело парчето. Май е старо някво. Бая търсене метнах, ако някой знае как се казва да свирка ;)

Link to comment
Share on other sites

RQ: Песента от РЕКЛАМАТА на Женени с деца, когато представят филма и го рекламират там ;) Много е весело парчето. Май е старо някво. Бая търсене метнах, ако някой знае как се казва да свирка ;)

Frank Sinatra - Love And Marriage

Link to comment
Share on other sites

"РЕКЛАМАТА"..

 

Друга песен..именно затова обясних от къде е песента иначе щях да кажа песента от Married With Children ;) пък и то сам щях се сетя за нея ;)

Link to comment
Share on other sites

Neshtata stoqt taka.Ako ste gledali Shouto na Slavi ,nqkude predi gore-dolu mesec,Godji kato predstavqshe slavi ,neshto go bazikashe kak karal .Ta Godji go imitirashe sus zvuci - po-skoro nqkude ot background-a puskaxa nqkakav OTVRATITELNO smeshen playback .edin detski glas imitira dvijenieto na kola ,ama prosto ujasqvashto smeshno :) i dnes kakto se pribirax s reisa ,nqkoi ot 'tulpata :D ' go puskashe tova sushtoto neshto ot gsm-a si i reshix ,4e go ima nqkude na mp3. ta nqkoi ako ima info , neka se obadi .blagodarim ;)

Link to comment
Share on other sites

Neshtata stoqt taka.Ako ste gledali Shouto na Slavi ,nqkude predi gore-dolu mesec,Godji kato predstavqshe slavi ,neshto go bazikashe kak karal .Ta Godji go imitirashe sus zvuci - po-skoro nqkude ot background-a puskaxa nqkakav OTVRATITELNO smeshen playback .edin detski glas imitira dvijenieto na kola ,ama prosto ujasqvashto smeshno :) i dnes kakto se pribirax s reisa ,nqkoi ot 'tulpata :D ' go puskashe tova sushtoto neshto ot gsm-a si i reshix ,4e go ima nqkude na mp3. ta nqkoi ako ima info , neka se obadi .blagodarim ;)

Прекалено възможно е да си чул мен :P

Често си я въртя тая мп3-ка на GSM-a.

Малко ми е слаба връзката, но като кача някъде песничката, ще ти дам линк на ПМ. :music

 

ЦЪК :P

 

P.S. Търся онази песен дето я пускат по ББТ, преди мач и при всички филмчета.Пее се нещо от сорта на "Great Day, is a day...нещо си там забравих :) "

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Песента, която търся e българска. Изпълнителите са Панаьот Панаьотов и Росица Кирилова, пеят :Любовта ни е тъжна като старо сребро, просто вече е време да ни стори добро... Та много искам да си я намеря...

Link to comment
Share on other sites

Песента, която търся e българска. Изпълнителите са Панаьот Панаьотов и Росица Кирилова, пеят :Любовта ни е тъжна като старо сребро, просто вече е време да ни стори добро...  Та много искам да си я намеря...

 

Опалааа Любовта ни

 

този сайт не го ли знаеш www.mp3-bg.com ? ;)

Link to comment
Share on other sites

oleleeeee kajete mi molyavi se kak se kazva pesenta ot tova klip4eeee http://www.warez.ru:8080/FTP/Videos/*Sport/in-line/

Оригиналът на песента се казва Rock Me Amadeus, но това е някакъв кавър. Чух името на Буста Раимс така, че потърси някоя негова песен трябва да е ;)+

 

Edit: А може и да е някакър rmx нз :)

Edited by ^Virgo^
Link to comment
Share on other sites

Оригиналът на песента се казва Rock Me Amadeus, но това е някакъв кавър. Чух името на Буста Раимс така, че потърси някоя негова песен трябва да е ;)+

 

Edit: А може и да е някакър rmx нз :)

 

мерси много аз също мисля че busta rhimes има нещо общо ама хич не е в негов стил......все пак много ти благодаря :woot :D :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...