Jump to content
BulForum.com

Търся Геймпад на USB


Recommended Posts

Благодаря ти за инфото, ама който не чете се набутва (в случая аз).... а и колегата дето ми продаде "чисто нов" такъв, само смотолеви нещо за Ера ....

 

Ще оставя още малко темата (ползвам правото на един UP за "купувам"), за да видя дали няма да изкочи нещо по-интересно.

Link to comment
Share on other sites

Какво точно търсиш и за какви пари?

Това (не случайно казвам това) от снимката ти струва около $1-2 и цената не е случайна. Имам такъв и ако искаш мога да ти го подаря (само да го намеря къде е ).

Бих се насочил към нещо от ebay. Доста често за 10 GBP (понякога и под) има rumble pad 2 (wireless модела), който е куче голямо. Каня се да взема 2ри такъв, за деня в който моя ще издъхне.

Link to comment
Share on other sites

Търся го НЕ за игри , а за работа - колкото и странно да звучи. 

 

Искам да е достатъчно прецизен. По възможност и по-надежден. Не че не може да се смени, но ако за определен период сменя 3 броя на обща стойност по-голяма от един по-як - не си заслужава. В никакъв случай за целият си живот няма да е изложен на натоварването дори от една едночасова гейм сесия.

 

Wireless не съм убеден, че ще ми свърши работа, защото ще "товари" излишно компютъра, а той трябва да е максимално свободен.

 

А що се отнася до подаръци - винаги бих приел ;)

Link to comment
Share on other sites

Какво точно търсиш и за какви пари?

Това (не случайно казвам това) от снимката ти струва около $1-2 и цената не е случайна. Имам такъв и ако искаш мога да ти го подаря (само да го намеря къде е ).

Бих се насочил към нещо от ebay. Доста често за 10 GBP (понякога и под) има rumble pad 2 (wireless модела), който е куче голямо. Каня се да взема 2ри такъв, за деня в който моя ще издъхне.

мхм ... преди 2 седмици взех от немския ebay(на търг) точно такъв - rumblepad 2 wireless за 10 евро ... 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...