Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

а бе Визио в последно време гледам че доста се очовечиха.Скоростите им ги дигат и то за 2-ри път след 1.01.2007г.Съпорта е подобрем,макар и пак да има леки прекъсвания на нета при бури,ама.....Става интерестно в Пловдив,взе малко от малко да има конкуренция в тази сфера-не както преди.Сега Евроком Лан,ЕйнджълСофт,Визио,даже може да спомена БТК, има и малки фирми,които са на сцената.Ще става интерестно занапред ,да се надяваме - щото от това сме печеливши именно ние - интернет потребителите.

Link to comment
Share on other sites

Тея скорости са фалшименто...

Сигурен съм че LaN ще го потвърди...

според мен са обединили бг-то и международния в един канал и го представят като гарантиаран, без точно да уточнят какво е реалното съотношение...

Link to comment
Share on other sites

114491884.png

114493445.png

114493959.png

 

реално какво е положението от софийските тракери 60К от bt.wrzru.com 200К и то не винаги

предишния път когато вдигаха скоростите им трябваше 1 месец да си оправят всичко и да се нормализират

скоростите надявам се че и този път ще е така защото ако се задържи така за никъде не е

и това са скоростите на 42лв. тарифа в момента може да се окаже че тези на 20лв имат същите скорости :blink:

Link to comment
Share on other sites

одеве свалих един торент от арената с

около 800 КБ ( ~ 6 Мбит - а ) на 42 лв та тарифа

изглежда почва да се усеща увеличението.

Link to comment
Share on other sites

В един друг форум някой се беше изказал ме 1Mbps на Visio е всъщност 320kbps Външен и 768kbps Български... които са на независими канали.

Аз това и очаквам, няма как да е имаче, те са го и загатнали, защото излиза, че предлагат по-високи скорости от София. Което е невъзможно от където и да го погледнеш. Но чакам да разбера какви са точно съотношенията, преди да се вържа. А ще се вържа, защото... с тоя Евроком за никъде не сме.

Link to comment
Share on other sites

Аз това и очаквам, няма как да е имаче, те са го и загатнали, защото излиза, че предлагат по-високи скорости от София. Което е невъзможно от където и да го погледнеш. Но чакам да разбера какви са точно съотношенията, преди да се вържа. А ще се вържа, защото... с тоя Евроком за никъде не сме.

http://www.interbild.net/index.php?s=prices

Link to comment
Share on other sites

Аз това и очаквам, няма как да е имаче, те са го и загатнали, защото излиза, че предлагат по-високи скорости от София. Което е невъзможно от където и да го погледнеш. Но чакам да разбера какви са точно съотношенията, преди да се вържа. А ще се вържа, защото... с тоя Евроком за никъде не сме.

 

Za momenta na 20-leva tarifata na Visio ima6 40Kb mejdunaroden i 88Kb bg.Za drugite tarifi nqmam vpe4atlenie za sega.42-kata v 4as pikovete e dosta slaba no spadne li malko trafika, ima6 edno 600-700Kb/sec download ot bg.

 

P.P sujalqvam za 6liokovicata, no nqmam nito flex, nito bgr v momenta.

Link to comment
Share on other sites

сега им звъннах...скоростта е сумарна от бг+международен като жената не можа да ми каже кой колко е,но се предполага,че бг-то е към 2-3 пъти по бързо от международния.

ъплоуда е симетричен.май ще се минава към визиото другия месец :punk

пишете който е сключил наскоро договор тези "гарантирани скорости" наистина ли са гарантирани :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че го написах точно и ясно. 40Кб/сек интернешенъл и 88Кб/сек български трафик.Това ви представлява 1 Mbit/s ( 20 лв на месец ).Гарантирани са скоростите от страна на Визио.Например в момента от дата.бг в никакъв случай не можеш да 88Кб/сек по простата причина, няколко хиляди човека теглят от нея в същия момент (заради безплатната търсачка).Иначе от вън, под 37-38 Кб/сек не ми пада.Това е от мои наблюдения, надявам се че съм помогнал.

 

П.П Вече съм си вкъщи и имам кирилица tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че го написах точно и ясно. 40Кб/сек интернешенъл и 88Кб/сек български трафик.Това ви представлява 1 Mbit/s ( 20 лв на месец ).Гарантирани са скоростите от страна на Визио.Например в момента от дата.бг в никакъв случай не можеш да 88Кб/сек по простата причина, няколко хиляди човека теглят от нея в същия момент (заради безплатната търсачка).Иначе от вън, под 37-38 Кб/сек не ми пада.Това е от мои наблюдения, надявам се че съм помогнал.

 

П.П Вече съм си вкъщи и имам кирилица tongue.gif

тва е просто перфектно :love

значи за 30кинта,щото на тая тарифа ша съм,ша имам пак 150к международен/колкото имам и ся на ек/,но бг ще ми е 350к :D

ъплоуда трябва и той да е толкова :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми не вярваме... На теб не вярваме повече, от колкото не вярваме на сайта.

И така е по-добре.

Девизът на Мечо Пух "Колкото повече, толкова повече" важи и в интернета, но не и в смисъл на брой клиенти. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че го написах точно и ясно. 40Кб/сек интернешенъл и 88Кб/сек български трафик.Това ви представлява 1 Mbit/s ( 20 лв на месец ).Гарантирани са скоростите от страна на Визио.Например в момента от дата.бг в никакъв случай не можеш да 88Кб/сек по простата причина, няколко хиляди човека теглят от нея в същия момент (заради безплатната търсачка).Иначе от вън, под 37-38 Кб/сек не ми пада.Това е от мои наблюдения, надявам се че съм помогнал.

 

П.П Вече съм си вкъщи и имам кирилица tongue.gif

Добре де,download-а разбрах,ами upload-а колко е? Симетричен ли е?

Link to comment
Share on other sites

Добре де,download-а разбрах,ами upload-а колко е? Симетричен ли е?

така каза жената,с която говорих,че е симетричен...абе понеже от ек искат да им се предплаща и сега на практика съм с тях до края на май,ама сега ще питам точно до кога съм платил и ще им кажа да не чакат повече пари от мене :woot

Link to comment
Share on other sites

@Sla4o, пусни един тест в speedtest.net довечера към 19-20 ч. да видим за какво става въпрос ... щото един приятел е на визио (20 лв.) и разправя, че откакто са ви отрязали локалните, всичко се е пренасочило навън и ми разправя, че вчера е измерил скоростта си - 8 k/s, която много играела.

така че, пусни един тест в най-натоварените часове или събота/неделя, за да видим за какво иде реч ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...