Jump to content
BulForum.com

Български волейбол


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Охооо как захапаха дървото немците. :) Чудо голямо, че ни биха 3 пъти преди това. :laughing: Браво!

Link to comment
Share on other sites

Съдиите доста се пооляха в тоя трети геймninja.gif

Сефте...да е за първи път да се учудим...Добре че не им подариха гейма или пък мача.

 

Охооо как захапаха дървото немците. :) Чудо голямо, че ни биха 3 пъти преди това. :laughing: Браво!

Даа здраво ги надупихме в четвъртия гейм.Най-много се радвам за това, че ги победихме психически... :punk

Браво.Много добро включване на Владо, и акто цяло доста добри смени за Найденов.

Страхотна атмосфера в залата, но видях и някои празни места....дано за следващия мач да я напълним до дупка.

Link to comment
Share on other sites

Владимир Николов обяви на пресконференцията след победата над Германия с 3:1, че за него ще бъде чест да играе за България на Олимпиадата и ако бъде повикан, ще бъде в Лондон.

Или е размислил след мача или постоянно се пускат някакви слухове, които я са верни я не. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Еми журналягите могат да ни побъркат с техните глупости.Важното е отбора да върви нагоре.

 

 

Ред. Хах, Бразилия гризна дръвцето.Загуба и от Полша с 2:3.Ще хващат самолета...Чак да не повярва човек.

Link to comment
Share on other sites

Найденов е супер неадекватен треньор. Никаква идея за състава, постоянно ги сменя, а имаше 3 седмици мачове от групата да си нагласи скапания състав. Кво е тва налагане на Братоев, на които всяка втора топка му е ниска и неточна. Държат го титуляр само и само да бъде продаден в чужбина май май, имаме резервен разпределител, ми вкарай го, виж какво ще направи, то по-зле от това не може :angry1 Скирмов титуляр. Теодор Тодоров на пейката... След края на мача по БНТ го питат "Ще коригирате ли нещо за утрешния мач" и оня "Ми, не" :confused А после на пресконференцията тръгна да обяснява как България била постигнала нещо велико с класирането си на финална четворка в Светона лига... евала бе... автоматично класирани за финалите и една победа срещу средното отборче на Германия, видя се че сме на светлинни години от стойностните отбори. Велик успех, мда :bowdown: Днес и Куба ще ни попилеят ако им тръгне играта, ако не, може и да си хванем геймче.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

След успеха на Олимпиадата в Лондон Лазаров е категоричен, че няма да подава оставка. В дните преди началото на Игрите столът на Данчо Лазаров начело на федерацията бе силно разклатен. След триумфа в Лондон обаче, шефът на централата отново укрепи позициите си и премина в контра нападение.

Коментарът мисля е излишенninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Жеков няма да се върне на 99%, а за Матей - може и да се върне, но за целта трябва да се махнат всички. А не мисля, че има надежда да стане това. Защото дори с тея финансови ревизии да направят неща, трудно ще махнат всички. Най-много най-невинния да си го отнесе, както става в България...

Link to comment
Share on other sites

Ще има резултат.. Въпросът е дали ще е минимален с някоя невинна изкупителна жертва, или ще се направят кардинални промени.. Вариантите са 2 оттук нататък според мен. Останат ли така нещата, означава, че правителството е намесено в мафията.. Правителството докаже ли, че е самостоятелно и действа разумно обаче означава че ще трябва да се променят много неща в родната "п"едерация...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...