Jump to content
BulForum.com

POKER


Recommended Posts

Има ли зарибени по този вид покер и къде играете. И ако да може да си направим един мини частен турнир. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Докато бях в Щатите играех много и също толкова много зяпах по телевизията. Зарибително е. Нямам идея къде се играе в Пловдив и може би това е добре - иначе ще хукна да пилея пари :)

Link to comment
Share on other sites

Мен ме интересуват турнирите. Гледам, че в София има за по 20 до 50 лв. по разни казина и заведения, но май в Пловдив няма. Никога не съм играл на живо, но ми се струва , че ще е интересно.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

някой знае ли каде се продават любителски чипове ?

 

бтв аз съм стигал само до 34-35 място там :(

Link to comment
Share on other sites

най готино си е да се събереш с приятели и да вкарате по 10-20лв като играете докато един не обере всичко.след това спечелилият черпи останалите и всичко е шестак :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.pokerstars.com/

Аз изграх около година много е добре имаше емоции, даже понякога се събирахме приятели и играехме. Препоръчвам ти го! :)

Link to comment
Share on other sites

В кой/и/ сайт/ове/ ?

ами играл съм в доста :) е момента играя в betfair ,а иначе любимият ми сайт беше ТИТАН покер ,но там вече не допускат българи :( ultimatebet също е много яко сайтче и турнирите му ми харесват.Играя турнири с по 100-300 човека ,където един турнир отнема към 3 часа

 

покерстарс е много як сайт ,но там в турнирите играят ужасно много хора 2000-2500+ и един турнир отнема 5-6-7 часа игра ,което е ужасно много време и за това вече не играя там.Поне с толкова много хора наградите стават луди :D

 

www.bg.pokernews.com това е добър информативен сайт и вече е на български

Link to comment
Share on other sites

а има ли няква файда по тия сайтове да са играат play money турнири

play money или freeroll-и ? за play money няма къде да ти дадат нещо...

Link to comment
Share on other sites

play money или freeroll-и ? за play money няма къде да ти дадат нещо...

ми тия чипове дет ги имаш. вчера играх един турнир play money 500+30 buy in и за 1во място наградата беше 500 000 чипа и затва са почудих може ли на определена бройка да са обръщат в пари или вобще има ли няква файда от тия чипове

Link to comment
Share on other sites

честно да ти кажа играл съм на play money само първите 2-3 пъти като цъках покер ... не съм запознат ,но в покерстарс ги има тези турнири ,за които говориш ,но те дават още чипове и не знам за какво се ползват след това :)

Link to comment
Share on other sites

честно да ти кажа играл съм на play money само първите 2-3 пъти като цъках покер ... не съм запознат ,но в покерстарс ги има тези турнири ,за които говориш ,но те дават още чипове и не знам за какво се ползват след това :)

Сигурно да са зарибяват хора и да трупат опит преди да решат да си дадат парите. Иначе нескашния ден беше доста успешен спечелих първите си пари от турнир :D 38мото място във фрийрола на спортингбет ми донесе крупната сума от 90 цента :laughing: :lol: 38 място от 3000 човека не е идеално зле и май май скоро ша спирам с фрийролите и ша направа някой тлъст депозит

Link to comment
Share on other sites

не бързай с депозита ;) цъкай си засега така ... един съвет :) щом си начинаещ избягвай да игреа на кеш маса :) ако имаш желание да понаучиш нещо гледай покер :) www.thepokerbay.org

Link to comment
Share on other sites

не бързай с депозита ;) цъкай си засега така ... един съвет :) щом си начинаещ избягвай да игреа на кеш маса :) ако имаш желание да понаучиш нещо гледай покер :) www.thepokerbay.org

Гледам :) Аз баш от гледането са зарибих. И ся мторента е пълен с worlds series of poker, full tilt poker learn from the pros, poker after dark, Texas Holdem Poker School - Stacked with Daniel Negreanu, Howard Lederer's More Secrets Of No Limit Holdem Poker и още сумати работи дет намерих по торентите :D Иначе на маса съм играл преди. Вкарах 2 долара на 0.05/0.10 с 9 човека и ги напрайх на 12 долара доста бързо с няколко добри ръце и късмет естетвено, ма след тва кат са "надъхах" зех да играа типично кат начинаещ баламурник и логично изгубих сичко :)

Кофтито е, че сайта е пълен ся и не ми дава да са регна. Ша дебна тия дни да са добера до акаунт. От демоноида изрових бая работи, ама много лабав сиид и са свалят с 10-20к...

Link to comment
Share on other sites

в покербей има всичко което можеш да намериш :) мога да ти препоръчам High Stakes Poker(днес почва 4 сезон.) ;) може да го намериш и тук --> http://store2.data.bg/realsot/ има и други неща

Веднага почвам да точа и да записвам на двд-та. Между другото кат гледам има Bulgarian Poker Open не съм предполагал, че са прават и тука турнири :D Има ли българи професионални играчи ?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Има ли в Пловдив маси някаде по тея казина да може да се играе?

И на мен ми се играе на живо. Разбрах, че в някакъв еврофутбол имало, но не съм сигурен къде точно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...