Jump to content
BulForum.com

Colin McRae Rally 2005


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

абе вие тука само за крак си лафите ... все пак самата игра струва ли си изобщо, щот никъде не прочетох нещо някой да е ентусиазиран

 

2004-ката не бих казал че беше кой знай кво, най вече от към опции за настройка на колата и реалистичното и поведение на пътя ... демото на 2005 го цъках отдавна и в тва отношение не показа кой знае каква разлика

 

не знам вие на кво мнение сте ама за една игра с коли тва е важното, а не дали тревичките се поклащат реалистично от вятъра :huh:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с nvidia Chaintech Ti 4200 64 MB 4x и ми тръгна веднага, но имам един проблем. Пускам се в сервизната зона, искам да натисна стрелките за да отида на Car Setup, но щом го направя, екрана става черен и ми се появява онва съобщение на Windows за грешка в програмата (Send/Don't Send). Някой да е имал същия проблем и да знае как се оправя ?

Link to comment
Share on other sites

Много тъпо е така, като не може да се пипа car setup, дори подходящи гуми за съответната писта не могат да се сложат :huh: . Търся в google, ама май никой няма решение на проблема засега...

Link to comment
Share on other sites

BTW в самото ДВД има папка -= POLISH PATCH =-. Ако се инсталира този пач, може да се влиза в Car Setup. Ама играта става на полски :wacko: !! Нищо не чаткам от менютата...

Link to comment
Share on other sites

Еми не мога и не мога...Опитвал съм да играя на коя да е част от Колин-а, ама не става...Не знам дали е в мен проблема или в играта. Така и не мога да се науча да взимам завоите както трябва :)

Xpand Rally е друга работа. Там съм в свои води.

Link to comment
Share on other sites

Трудничка е наистина, т'ва да не е Ъндърграунд :D ... Не че аз съм голям спец на Колина де... Ама Ъндърграунд е от лесна по-лесна... Дори на Хард.

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

HELP imam edin super gadenproblem PLEASE pomognete !!!! Problemat e sledniqt instalirah igrata kakto si e reda , vavedoh koda v na4aloto ,

Теглете този пач http://free.data.bg/tdrome/CMR05/CMR05%20ENG%20FIX.rar

Той оправя да не изхвърля в car setup и играта си е пак на английски

slojih tozi pa4 i kato q pusna igrata si4ko ok , oba4e kato pusna da se sastezavam kak da vi obqsnq nqkaksi vremeto e zabarzanoi ot starta kato me pusnat za 2 sekundi i ve4e sam na 4 i karam s 80 mph prosto super neobqsnimo i po tozi na4in i zvuka na dvigateliq ne se 4uva , rovih sa iz nastroikite , no nikade nemoga da go namera i opravq i predi da ka4a pacha be6e taka i sled kato go ka4ih pak si be6e taka i siq neznam kvo da prava ina4e nikvi crack-ove ne sam ka4val .... HELP :excl: :confused :huh: :cry

Link to comment
Share on other sites

Щом ти тръгва значи си направил всичко както трябва. Кажи каква ти е системата. Щото аз нищо не съм барал по настройките и си върви идеално

Link to comment
Share on other sites

Дам.Тази игра я бива

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy
Щом ти тръгва значи си направил всичко както трябва. Кажи каква ти е системата. Щото аз нищо не съм барал по настройките и си върви идеално

Oh opravhi go i az neznam kak oba4e resnah kompa i se okaza 4e sound kartata mi e preebana ne igrata n, no sled reinstall na driver-ite i sa opravi zvuka a pak tva za zabarzanoto tq kolata pona4alo si e bila barzi4ka :laughing: :D Vse pak blagodarq za proqvenata pomo6t BTW sisemata mi e Intel 1.8 Ghz,256 DDR (266 mhz , no neska ili utre 6a zimam 512 DDR na 333), s ATI 9200SE sam tq e na 64mb DDR 64 bit,MB ASROCK P4i45PE,40 GB Seagate 2 mb cash 9200 oborota ..... i kvo drugo tva e kato cqlo , no igrata varvi perfektno naistina mnogo e qka oba4e s predi6nite si 4asti toq pat e dosta po realisti4na i kolata kato q pusne6 na barzi predavki za nqma i 3 secundi e 3-4 Skorost i se dvizi s 100 km\s i naprao nemoe sa opravlqva kato cqlo e SUpEr Qka :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...