Jump to content
BulForum.com

Има ли фенове...


Breez

Recommended Posts

Коко, аз пък ти желая една "оранжева британска" мечта да ти се сбъдне.. Знам, че го желаеш от много време. :punk Иначе Авенсисите много плъзнаха из града, ама нормално - прекрасна кола, голяма, надеждна.. Направо муцка! :rolleyes:

 

 

Тук ти изказвам искрени благодарности и ти връщам с пожеланието за една Дойчовска 7-ка ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...
Коко, аз пък ти желая една "оранжева британска" мечта да ти се сбъдне.. Знам, че го желаеш от много време. :punk Иначе Авенсисите много плъзнаха из града, ама нормално - прекрасна кола, голяма, надеждна.. Направо муцка! :rolleyes:

 

Муцка си е я. От няколко седмици карам и аз такава и съм много доволен. И нали сега излиза новия модел та старите станаха невероятно евтини.

 

 

отскоро съм с ландкрузер и съм доста доволен :punk

 

E те тва е сериозен автомобил. Завиждам ти благородно ... и не чак толкова благородно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

От 6 месеца карам Corolla Verso 1.8 VVTi Sol+, имам само едно оплакване, ако може да се нарече оплакване. За разлика от старата ми Corolla която на дисплея на борд компютъра имаше отделна секция за часа и външната температура и се виждаха постоянно, на тази за да видя външната температура (което лично на мен много помага в зимните месеци) сега трябва да се "лиша" от други показания като разхда на пример или оставащите ми километри. И ми се налага постоянно да превключвам.

Да спомена само, че старата ми Corolla на 6 за години и 100'000 км не ми се е налагало да и направия никакъв ремонт (сменял съм само консумативи), дори и по окачването, а знаем какви са ни пътищата. И някой каза по-горе нешо за турската зглобка е и 2те са турска зглобка и е перфектна - Toyota и то Corolla от всякъде! Не спираите ако видите такава закъсала на пътя :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Момчета, правилно сте се ориентирали към японците. Имаме няколко тойоти, всичките до момента са много прилични, икономични и се карат яко и с кеф.

 

Колегата V.I.P - такъв Авенсис като твоя го направих 180к.с.++ - тогава върви та се къса ;) Всички д4д двигатели подлежат на наточване, което определено си заслужава :rolleyes: Мойта Корола 1.4д4д е направих от 90к.с. на 115 някъде :rolleyes: И вече над 60хил.км си е карам наточена - няма никакви грижи, не гори масло, а върви като луда и разхода си е същия, че в повечето случаи по-нисък. Какво повече да иска човек....

 

П.П. Този форум е готин, но в една тема е доооста трудно да се застъпят всичките въпроси и теми за колите ... За повече и по-точна информация вижте toyotabg.net - там са разискване повечето ви въпроси, а ако не, ще ви paste-на отговорите :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...