Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Интересното е, че на нашия етап от развитие на цивилизацията - сигурно ще пре-изобретим кафето, цигарите, алкохола и тревата, преди да се сетим за колелото...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нека има ракия за другото има големи глави които ще се погрижат за това ;)

 

@The`Scorpion за къф ша ти е колело кат нема да има асфалт и треа по чукарите да дрънчиш ?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се чудех, ами ако на Земята са се раждали още "божи синове" като Исус. Само че ние сме били твърде "слепи" за да ги различим от обикновените шарлатани, твърде "невярващи" и отричащи останалите в името на първия. И всички тези "пратеници" просто са се изгубули в тълпата от хора, заклеймявани от обществото като: сектанти, самозванци, луди и т.н, които са намрили само злоба и недоверие. Тогава не сме ли загубили "божието благоволение" и всичките тези глобални проблеми (с озона, с климата и т.н.) не са ли признаците на идващия апокалиписис. И няма ли да бъдем изтребени като динозаврите заради нашата "слепота" и "недостойност". Треперете Грешници! Мухахаха :P

 

Пак говоря глупости! Не ми обръщайте внимание! :blink:

А пък уж не съм религиозен. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Гудо, маунтин байкове, а у....

Шъ прайм фрии райд, крос-кънтри...

Е, може нали гумите да не са квадратни, ами триъгълн, за да спестим едно друсване. Рамката трябва да е от подсилена мамутска кост.

Важно е наистина да изобретим казана за варене на ракия, също така и бонга... За тази цел, отново първо трябва да открием огъня...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се чудех, ами ако на Земята са се раждали още "божи синове" като Исус. Само че ние сме били твърде "слепи" за да ги различим от обикновените шарлатани, твърде "невярващи" и отричащи останалите в името на първия. И всички тези "пратеници" просто са се изгубули в тълпата от хора, заклеймявани от обществото като: сектанти, самозванци, луди и т.н, които са намрили само злоба и недоверие. Тогава не сме ли загубили "божието благоволение" и всичките тези глобални проблеми (с озона, с климата и т.н.) не са ли признаците на идващия апокалиписис. И няма ли да бъдем изтребени като динозаврите заради нашата "слепота" и "недостойност".

Абе аз си мисля ,че всички сме "божи сниове" точно като Исус само, че той е имал смелостта да направи нещо ,за да промени света, в който живее.И той е бил отхвърлян,заклеймяван и отричан най-накрая е бил публично унижаван и убит. А пък за изтребването по-голяма част от човечеството така или иначе е душевно изтребено а за физическото изтребване... кой знае???

Link to comment
Share on other sites

Абе аз си мисля ,че всички сме "божи сниове" точно като Исус с...

Ако беше така, Светът щеше да е едно наистина много по-добро място. Направо Утопия. :love

Но не може да бъде всичко само добро, не може да сте само Исусовци.

Трябва да да съществува и злото и ние злите демони. Щото иначе става скучно! :devil

Link to comment
Share on other sites

Скорпионе щом така стоян нещата начи огин ни трее първо или жа са молим за гръмотевици :) инак духаю супаю йок. Идеята е, че трее намерим кремъци и да чакаме да падне искра за да запалим огина ... иначе трее измислим нови ПЦ-та дет да са кат нафтова печка и да обучим скорострелни гълаби за IRC.

Чудно остава и как ще пращаме команди към ЦС-а за оп ... инак лошо ще спира нет-а кат някой е гладен и изкара жилката и ни утрепе гълабите :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ако беше така, Светът щеше да е едно наистина много по-добро място. Направо Утопия. :love

Но не може да бъде всичко само добро, не може да сте само Исусовци.

Трябва да да съществува и злото и ние злите демони. Щото иначе става скучно! :devil

Нямах пред вид че всички са Ицусовци.

Link to comment
Share on other sites

Хммм, какво ми минава през главата ли... ми..

1 - Че утре иам изпит...

2 - Че въобще не съм учил за него...

3 - Че няма да го взема...

4 - Че не ми пука кой знае колко, защото вече е късно сега да седна да уча...

5 - Че все пак след малко трябва да ида да си изкарам на ксерокс пищовите(формулите) от един friend...

6 - Че тия неща дето ся ги пиша вас не ва валнуват и тряаа да спра...

7 - Че е време да цъкна бутона Добави отговор... айде...

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъъ начи:

1. Не съм сектант

2. Не съм и окултист

 

Да минем към съществената част:

винаги съм си мислел, че така наречената "магия" си е съвсем реално нещо и съществува навсякъде около нас. Това че е обяснена по някакъв начин(физиката например), кара хората да мислят че не е реална. Което е тъпо според мен.

 

Абе закво ли ги пиша тия работи... :confused

 

Едит: мда, ако можех да каствам fireball и някой го беше обяснил в учебниците по химия примерно, нямаше да минава за магия...

Link to comment
Share on other sites

Да минем към съществената част:

винаги съм си мислел, че така наречената "магия" си е съвсем реално нещо и съществува навсякъде около нас. Това че е обяснена по някакъв начин(физиката например), кара хората да мислят че не е реална. Което е тъпо според мен.

Магия е нещо неразбрано и неясно, което хората не разбират и класифицират като магия, а науката - обявява за несъществуването. Най-голямата магия е любовта - да се влюбиш в някой, да нанараш някой да се влюби в теб...

За това искам да уча физика - за да изуча яко теоритичната научна каша и да разбия шибаните митове, да разбия шибаните предразсъдъци и грешни повърхностни 'научни' представи. И най-много да постигна НИЩО и да се депресирам жестоко...

Иначе съм минал през окултизма - най-често това са фантазиите на мечтатели. Истинската магия е нещо толкова ежедневно, че често не ни прави впечатление, защото ни се случва непрекъснато и не го долавяме...

Link to comment
Share on other sites

сериозно вече се замислям,че ако не престана така да се наливам.......ставам пълен алкос,битов при тва :angry1

Link to comment
Share on other sites

Минавало ми е през ума да спра да уча и да се хвана на работа. За щастие тези мисли остават прекалено за кратко в главата ми. :)

Link to comment
Share on other sites

Тва от известно време ми се върти в главата.

Въпрос от теологично-никотиново естество:

Започваме от фактите

1. Цигарите причиняват рак на белия дроб

2. Пушейки, доброволно си докарваме реак на белия дроб

3. Доброволното "разболяване" с рак на белия дроб и последващата смърт се брои за самоубийство (щото никой още не е съдил БулгарТабак за убийство right?)

4. Един от най-големите грехове е самоубийството. Заради него не те допускат в рая.

 

Въпроса както се досещате е:

"Може ли да се приеме, че умирайки от рак на белия дроб(причинен от пушене), ние сме грешници и няма да отидем в рая?"

 

ПП:за нуждите на въпроса се приема като даденост, че има рай ;)

Link to comment
Share on other sites

Тук стана доста сложно ... според мен след данните които предоставящ RottenBrain за мен това не е самоубииство защото ти си се пристрастил, но не си искал да става така => станало е спонтанно не нарочно и би трябвало да отиваш в рая, но това ще ти се брои за грях.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, а ако ти е толкова яко да пушиш, не ти пука за рака и неискаш да ги спираш?

 

Ако ти харесва - значи си грешник. Извод - удоволствието е грях.

 

Затова се мъчете цял живот за да имате повече шанс да отидете в рая :devil :devil :devil

 

(и ако религията не е манипулация...)

Link to comment
Share on other sites

Искам но не съм се напънал все още да ги спра ... просто не съм видял стимул който да ме накрада да ги спра.

Link to comment
Share on other sites

Ся ми минават сума ти богохулствени мисли във главата, заради провалянето на July Morning... Мерси за дъжда!

Link to comment
Share on other sites

Сега се чудя дали ще ми се паднат лесни задачи на кандидат-студентския изпит :)

Link to comment
Share on other sites

Защо решихте, че задължително ако пушиш продължително хващаш рак? То по тази логика някои опасни вируси се разпространяват по въздушен път - дишаш заразен въздух, разболяваш се от грип, получават се усложнения и умираш. Е сега дайте да не дишаме въздух. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се чудех, ами ако на Земята са се раждали още "божи синове" като Исус. Само че ние сме били твърде "слепи" за да ги различим от обикновените шарлатани, твърде "невярващи" и отричащи останалите в името на първия. И всички тези "пратеници" просто са се изгубули в тълпата от хора, заклеймявани от обществото като: сектанти, самозванци, луди и т.н, които са намрили само злоба и недоверие. Тогава не сме ли загубили "божието благоволение" и всичките тези глобални проблеми (с озона, с климата и т.н.) не са ли признаците на идващия апокалиписис. И няма ли да бъдем изтребени като динозаврите заради нашата "слепота" и "недостойност". Треперете Грешници! Мухахаха  :P

 

Пак говоря глупости! Не ми обръщайте внимание! :blink:

А пък уж не съм религиозен. :huh:

 

Има един филм, който въртят по Viasat History Channel с Derek Jacobi за това, как пре Средновековието за втори път слиза на земята Божият син. Съответният епископ или там какъвто беше му еба майката отвсякъде... Гледай филмът и ще разбереш, какво имам предвид - много точно представя моята теза по тоя повод...

Link to comment
Share on other sites

Защо решихте, че задължително ако пушиш продължително хващаш рак? То по тази логика някои опасни вируси се разпространяват по въздушен път - дишаш заразен въздух, разболяваш се от грип, получават се усложнения и умираш. Е сега дайте да не дишаме въздух. :)

Според изследвания, ако пушиш от порядъка на кутия на ден в продължение на 10 години, шанса да хванеш рак на белите дробове е около 90% . :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...