Jump to content
BulForum.com

Nissan 350Z


Recommended Posts

Какво ще кажете за този автомобил "мечта" за мен . Привържаник съм на модела .

Малко новини отностно Nissan 350Z .

 

 

Nissan Европа представя нов модел, обновява 350Z

 

По време на автосалона в Женева, на щанда на Nissan Европа ще се състоят две важни за подразделението премиери. Първата от тях ще бъде на изцяло нов който ще подсили позициите на марката на местния пазар още повече, а втората ще бъде на обновения 350Z. Звярът ще бъде пуснат в продажба в Европа през пролетта на тази година, предава auto-press.net.

 

Обновеният Nissan 350Z ще бъде оборудван с новото попълнение в двигателната гама на марката. 3.5 литровият, V-образен, шестцилиндров двигател (VQ35HR) предлага максимална мощност от 230 кВт или 313 конски сили при 6 800/мин. Максималният въртящ момент на агрегата се достига при 4 800/мин и е 358 Нм.

 

Извадка от actualno.com

 

 

 

Nissan NISMO 350Z съчетава "брутална" визия с адекватен на нея двигател

 

От Nissan съобщиха, че новото NISMO 350Z ще бъде част от линията на модификационното поколение на модела, версия 2007 година. Аеродинамичният пакет на автомобила се доближава максимално близо до този, който се наблюдава при шампиона в Super GT сериите. Агресивният преден спойлер е комбиниран с издължени страничните линии и задни дифузьори.

 

Допълнителна сигурност и стабилност на пътя е постигната чрез оптимизирането на спортното окачване, дисковата спирачна система на BREMBO, както и масивните 18- или 19-цолови джанти, предава auto-press.net.

 

Представа за истинския потенциал на новото NISMO 350Z може да се получи дори само с един поглед върху масивните изпускателни тръби. Двигателят на спортиста е V-образен, шестцилиндров с работен обем от 3.5 литра. Максималната мощност на мотора се достига при 6 800/мин е 306 конски сили.

 

извадка от actualno.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Звярът е уникален. Сега гледах Аспарух Минчев и представянето на 350Z в Мотоавангард. Страшна кола. Просто е уникална, няма какво да кажа повече :punk

Link to comment
Share on other sites

Лично съм виждал 2 в Пловдив .

1- оранжево с пловдивски номер преди няколко месеца вечерта беше спрял на колелото на централна гара просто беше уникален звяр беше пуснал светлините и от далече се забелязваше .

2- одеве като излизах видях едно сиво с чужда регистрация спряло пред един хотел срещу бунарджика на дневна светлина е още по-голям звяр . Преди малко в тунела ме задмина нямам думи за него . Мисля си , че това сивото спира най редовно на паркинга на Новотела но не съм сигурен дали е същото . Може и да е трето дай боже :)

Link to comment
Share on other sites

...

Представа за истинския потенциал на новото NISMO 350Z може да се получи дори само с един поглед върху масивните изпускателни тръби. Двигателят на спортиста е V-образен, шестцилиндров с работен обем от 3.5 литра. Максималната мощност на мотора се достига при 6 800/мин е 306 конски сили.

 

извадка от actualno.com

 

Тук много се кара този модел, като това е единствения избор на двигател (не знам при европейската модификация дали има по-малки). Машината е страхотна наистина, отвътре е малко тесничка, но това си е проблем за всички двуместни купета. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
2- одеве като излизах видях едно сиво с чужда регистрация спряло пред един хотел срещу бунарджика на дневна светлина е още по-голям звяр . Преди малко в тунела ме задмина нямам думи за него . Мисля си , че това сивото спира най редовно на паркинга на Новотела но не съм сигурен дали е същото . Може и да е трето дай боже :)

На един приятел е. Внесе си го от САЩ. Нарочно го държи с американските номера. Нормално е да го виждаш пред Новотела тъй като живее в този район. Ще го поразпитам какви впечатления има от него.

Link to comment
Share on other sites

На един приятел е. Внесе си го от САЩ. Нарочно го държи с американските номера. Нормално е да го виждаш пред Новотела тъй като живее в този район. Ще го поразпитам какви впечатления има от него.

 

По всяка вероятност го държи на временен внос (то с тия 3,5 литра и 306 к.с. си представи пачката дето трябва да приготвиш за държавата). Иначе са яки машини и в Америка са масово явление. ;)

Link to comment
Share on other sites

По всяка вероятност го държи на временен внос (то с тия 3,5 литра и 306 к.с. си представи пачката дето трябва да приготвиш за държавата). Иначе са яки машини и в Америка са масово явление. ;)

И идея си нямам защо я държи така. Той доста коли внесе и не знам другите дали и те са така. Трябва да го поразпитам каква е идеята. Но най - малкото трябва ддс + доста пари заради конете ако реши да ги регистрира.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

след 163-тата консkа сила едната струва към 200 лева... (306 - 163) х ~200 прай сметка,а така поне за тия коли с номерата от европа основно австрия и германия..италия..си ги караш с винетка само,все пак сме членка вече обаче на 6 месеца трябва да има по едно напускане на страната..примерно на "бизнесмените" мутрите ходат да пият по едно кафе в скопие и се връщат..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...