Jump to content
BulForum.com

League Of Legends: Clash Of Fates


lil_stenly

Recommended Posts

Онзи ден пробвах много интересен build за Veigar, който при една по-продължителна игра може да се окаже доста продуктивен що се отнася до AP-то на героя. Започвате с doran's ring, след което се купуват ботуши с magic penetration, от тук се прави един rabadon и до края само архангел стаф + първа на макс. Онзин ден успях да направя 1000 AP с 3 архангел стафа, предполагам, че с 4ти ще стигне 1200-1300. Тук има един никак не малък проблем, че трябва да се играе изключително внимателно при този билд, защото героят е силно уязвим и общо-взето умира за < секунда :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Красьооооууууууууу,ти умираш много,защото си ннуууууууууб!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Красьооооууууууууу,ти умираш много,защото си ннуууууууууб!! :lol:

 

Умирам много, щото имам глупави съотборници като теб blink.gif Може ли да имам стат 19-3, 20-7 и да губя?!

Link to comment
Share on other sites

Умирам много, щото имам глупави съотборници като теб blink.gif Може ли да имам стат 19-3, 20-7 и да губя?!

Може като са те убили и са взели 1к бонус :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

инвестирай в руни :0 ама е малко неблагодарно :)

Razbira se, imam runi, no daje i da sa per lvl shte dade 60AP na 18lvl

 

Veigar си е много имбаво животно с тоя стън 5 секунди.С руни и cd reduction никакъв шанс.

Новият Ryze с Mejai :P

Veigar e mnogo silen sreshtu opredelen tip geroi i mnogo slab sreshtu drug. Igral sym sredna liniq vs katarina, morde, kassadin i irelia i prosto me pravqt gg. Vsushnost e mnogo slab v early game, no sled tova stava... :X

 

eto edno zabavno klipche

:D

 

:pp sry za maimunicata

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zdraveite.I az igraq v EU server i sum max lvl 30.Koito iska da me nameri da poigraem 2-3 igri4ki dori i pove4e nqma lo6o.Iskam da vi kaja ,4e igrata e super i tezi ,koito kazvat 4e ne struva jestoko gre6at.Otdelete 2-3 meseca max ,za da razberete za kakvo stava duma i 6te vidite ,4e 6te vi haresa.A kolkoto do DOTA iskam da dopulnq ,4e v LoL vsi4ko i po ispipano i ulesneno kato recepti za itemi i ten podobno.A nai hubavoto e ,4e vsqka sedmica ima6 6ans da igrae6 s razli4ni 10 "bezplatni" geroq i na vseki 2 sedmici izliza nov geroi koito dava vuzmojnosti koito drugite geroi nqmat.Tova e ot men.A da 6tqh da zabravq nica v igrata mi e Umlimat12 ,a skypeto mi e kobrata126 potursete me.

Link to comment
Share on other sites

Аз играя от 7-8 месеца, 30 лвл съм. Nick: chistacha. Ако някой иска да игрем може да ме намери и да поиграем

Link to comment
Share on other sites

В момента разделят сървърите на източна и западна Европа.Явно не могат да поемат такъв поток от хора,поне 20-30к.

Малко тъпо,но аз мисля да ходя на западна.Просто руснаците и румънците ми лазят по нервите :)

Link to comment
Share on other sites

Ако го разделят наистина и аз мисля да се пиша в западна Европа.

Link to comment
Share on other sites

Аз не мисля, че ще ни дадат възможност за избор, да не кажа, че вече разделението е направено, понеже тези дни играя с хора, които са все около нашия регион или азиатци (които също ще са към east) :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Аз не мисля, че ще ни дадат възможност за избор, да не кажа, че вече разделението е направено, понеже тези дни играя с хора, които са все около нашия регион или азиатци (които също ще са към east) :ph34r:

Разделението още не е направено.Готвят се уж.Ще имаме право на един трансфер от едното на другото. Ето и линк към FAQ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Така като гледам днес разделението ще стане факт:

UPDATE 11:15 UK Time: The European Platform Split has been completed, however our testing will extend beyond 11:30 UK Time. This to perform final checks and resolve any issues uncovered during testing. We will keep you up to date on the status of this both here and via our Livestream. We apologize for the disruption to your regular gameplay schedule.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...