Jump to content
BulForum.com

League Of Legends: Clash Of Fates


lil_stenly

Recommended Posts

Здравейте,


Имам проблем с играта League of Legends. При регистрацията в сайта на играта: http://eune.leagueoflegends.com/,когато се регистрирам всичко е по изискванията - име,парола и т.н. и когато натисна Play for Free има Your Singup Failed! след като всичко е по изискванията!Четох и разбрах,че и други имали същият проблем.Ще ми помогнете ли?


Винаги когато имам проблем се обръщам към вас и винаги проблема е разрешаван!Надявам се и сега да стане така.Вие сте ВЪРХА!!


6031656S.png6031657L.png


Link to comment
Share on other sites

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Ами не знам дали не е от годините. Гледам, че си 2002..?


 

THE SITE AND THE GAME ARE NOT DIRECTED AT CHILDREN UNDER 13 YEARS OF
AGE, NOR DOES RIOT GAMES KNOWINGLY COLLECT INFORMATION FROM CHILDREN
UNDER 13. IF YOU ARE UNDER 13, PLEASE DO NOT SUBMIT ANY PERSONALLY
IDENTIFIABLE INFORMATION TO RIOT GAMES.


 

Link to comment
Share on other sites

Преди 3 дена напрaвих регистрация на мой приятел и нямаше проблем!
Защо не пробваш да я направиш от друг компютър? =]

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам,но майче опитах и на компютъра и лаптопа ми не помня и май пак не стана.Ако я направя от друг компютър после ще мога ли да я играя отново на този?

Link to comment
Share on other sites

Да, щото твоите въпроси из форума са от най-умните... Само че с тази разлика, че тя е на 10. Которе... ти точно недей да критикуваш, щото сигурно енциклопедия от малоумни твои въпроси може да се издаде!

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам,но майче опитах и на компютъра и лаптопа ми не помня и май пак не стана.Ако я направя от друг компютър после ще мога ли да я играя отново на този?

Ще можеш от всеки компютър. =]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

В  LCS: EUW има българин-Unlimited,support-Coppenhagen wolves.Лично американския турнир не го следя,гледам европейските и ми направи добро впечатление нашето момче.Като цяло,отбора му също се представя добре,но в присъствието на Fnatic & Gambit..не мисля,че имат шанс.Има ли активни играчи от форума и по кои сървъри сте? 

Link to comment
Share on other sites

И аз съм там вече,след доста мъки в нордика разбрах,че или трябва да си професионалист,за да си кериш игрите сам,или да имаш стоманени нерви.Аз нито ги имам,нито съм толкова добър :D И отскоро съм 30-ка в уеста, Силвър 5.

Link to comment
Share on other sites

Имаше до 26ти трансфер от нордик в уест трябваше да се възползваш ;) Аз не съм сила,но пък се нервя ужасно много на олигофрени...Може би и за това съм в бронз 3 

Link to comment
Share on other sites

Доколкото си спомням,българите нямаше как да се възползваме от тоя трансфер посока нордик-уест,защото България е в нордик.Ако беше обратното,посока Уест-Нордик,можеше.Иначе да,нервите определено са голяма част от играта.Начина да се изкараш от бронза е да намериш топ или джънгъл,който е трудно да се контрира от други герои и да го овладееш до прилично ниво.Лично аз стигнах от бронз 2 до силвър 5 за седмица с джънгъл Warwick.Билд за танк-висок състейн и LS,висок хп и армър/резист,И което е най-важното,85% от бронз играчите нямат и бегла представа как да се справят с него,а той е лесен за игра.Направих 10 игри с него, 9 победи и 1 загуба,което ми беше и достатъчно.Може да играем някой път,ако си оставиш ника.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Окей,с един приятел от сума ти време си търсим отбор и решихме в крайна сметка да си направим.Аз съм С5,той Б1,горе-долу да добиете представа..Не се целим в плат. примерно,но просто ни се играе ранкд с адекватни съотборници  :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Има ли хора да цъкаме редовно и да стигнем поне до Платинум.. В момента съм Голд 5 , ама определено не съм за Голд 5 :D :D :D 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...