Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

Кво да гледам, брат, тук е 6.40 АМ. Познай кво съм правил цяла нощ... ПАК

Миналия ден след като за малко не ме убиха две диви пуйки, а после ме опика скункс, реших че е време да спя... Сега вън вече е светло, аз почти не виждам и ми се затварят очите и може би е време да спя... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз затва още не искам да взимам играта. Тия парцалки са колкото самата игра и с това реших на този етап да си задоволя сърбежа. Ще видя ако ми намалее малко зора, може и да се пробвам да се престраша да изкарам някой и друг час, хахахаха. Много важни нещата напоследък, мамка му. Ако го взема това дяволско нещо, отидоха ми проектите.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мани, мани - няма спиране, няма край... Дон'т край - Фаркрай... :CryBaby:

 

P.S. А да, играта е на ХАРД, всичко друго са детинщини...

Link to comment
Share on other sites

Момчиле. 5.15 е... По дяволите пак е след 5 часа...  :CryBaby:  

 

P.S. Над 1250 убити, къмто 730 от въздуха ( :laughing1:), убити със снайпер над 150, убити с автомат над 110, над 240 хедшота...   :evil

Link to comment
Share on other sites

Мисире, направих фаталната грешка да купя днес Gold едишъна. Големият въпрос сега е, ще успея ли да си самоналожа някакви разумни ограничения? :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, всички сме минавали през това и обикновено крайният резултат е много пропиляно време и гузна съвест...

Link to comment
Share on other sites

Мисире, направих фаталната грешка да купя днес Gold едишъна. Големият въпрос сега е, ще успея ли да си самоналожа някакви разумни ограничения? :lol: :rofl:

 

Почни да си повтаряш постоянно:

 

Няма да играя FARCRY 5 до 5.30 сутринта!

 

Аз мислех да почна да го пиша това...  :laughing1: 

 

Скоро не ми е останало време да седна. Едно мога да ти кажа - седнеш ли, няма ставане!

Link to comment
Share on other sites

Значи изкарах няолко часа и мога да кажа само едно - играта е СТРАХОТНА! :punk :thumbsup: 

Направо не знам какво ще правя, че вече ме напира да отида да си взема PS4 Pro за по-добро "изживяване". Засега обаче успявам да се удържам в рамките на 4-5 часа на вечер. Да видим докога.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Значи изкарах няолко часа и мога да кажа само едно - играта е СТРАХОТНА! :punk :thumbsup:

Направо не знам какво ще правя, че вече ме напира да отида да си взема PS4 Pro за по-добро "изживяване". Засега обаче успявам да се удържам в рамките на 4-5 часа на вечер. Да видим докога.  :lol:

 

Аз под 8-10 не падах първата седмица... А имах и работа през деня, да лягане след 5.30, ставане в 9-10 и караконджул цял ден...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аз под 8-10 не падах първата седмица... А имах и работа през деня, да лягане след 5.30, ставане в 9-10 и караконджул цял ден...  :laughing1:

Такова бухлясване осира кефа от играта, Видене....

Link to comment
Share on other sites

Сякаш си забравил за каква дрога иде реч в такива моменти... В смисъл лягаш си от към 2.30 сутринта, ей сега, след малко, още малко, още една бира, още 3 мисии, сега набързо да превзема тоя аутпост докато си допия чашата, а - то станало 5.30...
Последният път съм задрямал летейки и се събудих точно преди хеликоптера ми да се разбие в земята... PULL UP BITCH!!! Заспиш ли в полет, значи определено требе вече да си лягаш... 

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, много си зомбясал, мисире! Аз снощи откарах само до 1.30. Обаче много съм дОбър - досега всички аутпостове превземам тихомълком с "голи" ръце и чат-пат некой нож. Обаче вече оборудвах и МВР-50 снайпера (Голд едишъна го дава) със заглушител и следващата мисия ще е трепане отдалеч. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кося с хеликоптера като ненормален... Има опция ресет на аутпостовете ако ти скимне. 

Ако не играеш на ХАРД изобщо не ми се обяснявай, мисир!  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Кося с хеликоптера като ненормален... Има опция ресет на аутпостовете ако ти скимне. 

 

Ако не играеш на ХАРД изобщо не ми се обяснявай, мисир!  :bgrin:

Мисир, ти съмняваш ли се в мен? Хеликоптера е уникален кеф! Понеже с Голд едишъна ми се полага един без да се налага да харча пари, вече от няколко часа само "кося" с него де що мърда и шава! :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз имам зеления с ракетите. 

Между другото да ти кажа - самолета е някакъв тотален ужас! Отказвам втори път да се кача... 


С какви видеота на какви настройки я цъкате? В друг форум видях, че я ползват чак за benchmark

 

На максимални, рзбира се...

Link to comment
Share on other sites

Между другото да ти кажа - самолета е някакъв тотален ужас! Отказвам втори път да се кача...

Пробва ли да смениш контролите за управление на "Classic", вместо на "Shooter" (това с автоматичното балансиране или там каквото се опитва да прави). Този режим е доста идиотски при самолета и ако си на него е разбираем ужаса ти.

Риболовът обаче е такава зарибявка, че без да се усетя не съм разбрал кога съм откарал цял час в ловене на риба, щото май това е най-лесния и същевременно забавен начин за вадене на кинти. :lol:

 

ПП. Тази вечер откарах до 2 и викам да приключа.

Link to comment
Share on other sites

Рибаруването определено е много интересен елемент. Аз също се бях заблял така и отпрах сума време в ловене, особено пък около мисията да уловиш една специална риба... 

Иначе за контролите не знам, инвертнах вертикала, но пак не ми помогна... Ще видя дали има подобна опция... 

До 2 - аматьор.... Га не осъмнеш, га не земеш да заспиваш прав, не е работа хахахахах

Link to comment
Share on other sites

Иначе за контролите не знам, инвертнах вертикала, но пак не ми помогна... Ще видя дали има подобна опция... 

 

 

Мхъ! Кимаф си смотан, ей! От глава проста между два лоста, орел не става :lol:

Link to comment
Share on other sites

Баси, попаднах на първата яка издънка в геймплея. Абе какви са тия "отвличания" на копоите на Джоузеф Сийд? В началото ме отвличаха, когато все още се движех на земята - което може да се приеме за нормално. Обаче преди малко, както така си летя с хеликоптера на максимална височина за прекосяване на едно по-далечно разстояние до целта и изведнъж ... баам само някакъв флаш и директно се озовах в лудницата на Джоузеф. Бахмааму, супер глупотевина. Поне да бяха пратили нещо летящо първо да ме свали от въздуха с догфайт - това е някакво супер идиотско омазване на геймплея. :devil

Link to comment
Share on other sites

Дишай дълбоко - много пъти ще ти се случи. Свързано е с процентите на завземане на териториите. Просто е нагласено в един момент да те "привикат" без значение къде си. Мен са ме отвличали в хеликоптер както съм.... 

Link to comment
Share on other sites

Дишай дълбоко - много пъти ще ти се случи. Свързано е с процентите на завземане на териториите. Просто е нагласено в един момент да те "привикат" без значение къде си. Мен са ме отвличали в хеликоптер както съм.... 

Абе Мисире, аз много добре знам с какво е свързано и нали по-горе ти писах, че и мен ме отнесоха докато си летях с хеликоптера. Просто ти обяснявам, че е направено адски тъпо и не се връзва изобщо с нормалния ход на геймплея. Дори идиотските наркотични халюцинации някак си мога да ги приема, макар и да ме дразнят страхотно (иначе пък с особен кеф и видях сметката на кучката Фейт), но точно този момент е направен като все едно са се чудили какво точно да измислят и накрая са му теглили майната и са решили нещо, дето изобщо няма никакъв смисъл, дори в иначе шантавия сценарий.

Link to comment
Share on other sites

Бахти! Не съм играл над 10 дни и съм изръждавял... Ма то май това ми е последно "привикване" от "Вълчан войвода".... 

 

ЕДИТ: Оле-мале, то това си е финалния бой с него... То верно, че им разковах главите на всичките...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Godfather changed the title to FAR CRY Franchise

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...