Jump to content
BulForum.com

World of Tanks


LaN

Recommended Posts

Окей, прав си....

 

П.п. И трите платформи принадлежат на този сайт, ама ти като един изтъкнат кимаф и уонаби флотски командир, явно не си го схванал още..... Инак... говори си... Така и на абсолютно несведущите ще им стане ясно що за мисир си....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ма то и аз се чудя къв точно антифриз си лочил, та от няколко поста насам ми плещиш някакви дивотии за евентуална игра без инсталиран клиент.... Верно, стегни се малко, че вече и на кьоравите им стана ясно какъв точно мисир си и, че плещиш колкото да не заспиш, без да имаш база за сравнение при това!

Link to comment
Share on other sites

Ами щото представи си, имам и все още действащ акаунт в Уоргейминг нет, та имам база да сравнявам и споделям лични впечатления. Докато ти си плещиш просто ей така.

Сеш'са, нъл' ;)

 

 

В този тънък ред на мисли кога по-точно инсталира корабите (които като гледам хуйвгъзин може да пуснат след година, примерно) и колко битки изигра, че да даваш така компетентно мнение? Любопитен съм просто... 

 

Ами не съм ги инсталирал

 

 

Много интересно как ще да ги пробваш така, мисир.... В Уоргейминга, който е сайт, нали... Нек'си не ми се връзва как ще да стане без инсталиран клиент, но карай, пробвал си. 

 

Галине, такъв мисир си станал, че не знам има ли лечение за тебе...  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Цепи мрака просто :)

Ба...!

Ще се пробвам и на суахили, при това и с жестомимичен превод, като за дете идиотче да му го обясня, ама жестоко ме съмнява дори и тогава да ме разбере.... 

Видене, пиленце с обички и израстък над човчицата..., имам акаунт в Уърлд ъф танкс (доста от преди теб), съответно и в Уърълд ъф уорплейнс, а сега вече и в WORLD OF WARSHIPS. ПаднА ли ти с'тинката най-сетне или ще трябва да вкарам в разясняването  димни сигнали и пиктограми? Или може би ще трябва да ползвам и малко шамански ритуали, та най-сетне в кръглата ти главица да се завърти мисълта, че нещата ги пробвам и на двете места? Докато ти, Мисире, както винаги си далеч от всичко рационално и плещейки си ей така на ангро, ставаш все по-смешен и по-смешен и хич даже не се усещаш. Ама то пък човек тва дет сам си го прави, никой не мож да му го направи, та е още по-забавно (за околните, имам в предвид).

Като оставим на страна лично мен отвращаващата ме тромавост и дърводелщина на всичко в тия уърлд-ве, знаеш ли кое е основният недостатък на недоносчето уоргейм точка нет?  Липсата на каквато и да било историческа достоверност. И тоталното пренебрегване на реалистичното поведение на машините (самолети, танкове и кораби) по време на битка. Нещо, което Гайджин (колкото и да ги плюя на моменти) непрекъснато усъвършенстват и доошлайфват. Освен това, колкото и да не ти се вярва, твоите любимци са на светлинни години от това да осъществят реален кооп между различните родове въоръжени сили. Докато гайджинци усилено натискат в тази посока.

 

П.п. И не смей и да се пробваш да ми дрънкаш, че и ти нещата ги пробваш и на двете места, понеже от купищата ти издрънкани дивотии ми става пределно ясно, че си нямаш и хал-хабер от това, което се случва в Уортъндър ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Подминаваш всички нива на мисирщината вече... Боли ме фара за акаунта ти в Уоргейминг, честно. Това, че имаш акаунт не значи нищо - може да си мениджвъш акаунта и дотам. Защото без да свалиш съответния клиент за танкове, самолети или кораби, може да ми пробваш кайсиите. Сега на тебе става ли ти ясно най-после, жестомимични мисире? От тъпотиите, които издрънка с тон, който може и да не пренебрегна този път, отново не стана ясно това, което те питах съвсем простичко - кога по-точно свали КЛИЕНТА за Уоршипс и колко битки изигра, та да съдиш за него. Въпросът ми беше простичък и ясничък. Вместо да се каже нещо с две приказки, отговорите бяха като тия пръдни, дето хората са казали, че не трябва да се пускат. И завършват мокро и мазно отзад на гащите. Оттам нататък дори с много остроумничене гащите си остават мазни и мокри. Не знам какво трябва да имаш/нямаш в главата, че да си въобразяваш, че не познавам системата на Уоргейминг, но това е излишно да се коментира...  

 

Поне разбрахме вече  след 20-на глупости това твое пусто височайше мнение по темата... Разгеле! Относно историческата достверност, нещата изобщо не са така - личи си колко си пробвал. На тема реалистично поведение едва ли някой може да каже с точност, тъй като не помня да сме карали реално примерно танкове отпреди 1940 или самолети... Интересно хуйджинци какво натискат освен дедовия, като не съм видял да се похвалят с нищо, освен самолетите си. Докато следващата стъпка при Уоргейминг ще бъде възможност за игра и с трите вида машини в комбинирани битки. Или каквото отдавна е ясно - ония срещу уоргейминг да тичат - не могат ги стигна. Иначе нека се стараят - лошо няма...  

 

Какво ще смея и не смея да казвам е лично моя работа. Много отдавна съм изчистил машината си от оная игра и никога повече няма да я цапам с нея - дори съм казал точно кога. Лично решение. Което не пречи обаче да чета почти всичко, което се изписва за нея тук, което пък автоматически означава, че имам много повече информация за гайджин, отколкото ти за уоргейминг продуктите. Освен ако естествено не посвещаваш целия си ден на тези игри, което някак си много силно ме съмнява.   

Link to comment
Share on other sites

Подминаваш всички нива на мисирщината вече... Боли ме фара за акаунта ти в Уоргейминг, честно. Това, че имаш акаунт не значи нищо - може да си мениджвъш акаунта и дотам. Защото без да свалиш съответния клиент за танкове, самолети или кораби, може да ми пробваш кайсиите. Сега на тебе става ли ти ясно най-после, жестомимични мисире? От тъпотиите, които издрънка с тон, който може и да не пренебрегна този път, отново не стана ясно това, което те питах съвсем простичко - кога по-точно свали КЛИЕНТА за Уоршипс и колко битки изигра, та да съдиш за него. Въпросът ми беше простичък и ясничък. Вместо да се каже нещо с две приказки, отговорите бяха като тия пръдни, дето хората са казали, че не трябва да се пускат. И завършват мокро и мазно отзад на гащите. Оттам нататък дори с много остроумничене гащите си остават мазни и мокри. Не знам какво трябва да имаш/нямаш в главата, че да си въобразяваш, че не познавам системата на Уоргейминг, но това е излишно да се коментира...  

 

Поне разбрахме вече  след 20-на глупости това твое пусто височайше мнение по темата... Разгеле! Относно историческата достверност, нещата изобщо не са така - личи си колко си пробвал. На тема реалистично поведение едва ли някой може да каже с точност, тъй като не помня да сме карали реално примерно танкове отпреди 1940 или самолети... Интересно хуйджинци какво натискат освен дедовия, като не съм видял да се похвалят с нищо, освен самолетите си. Докато следващата стъпка при Уоргейминг ще бъде възможност за игра и с трите вида машини в комбинирани битки. Или каквото отдавна е ясно - ония срещу уоргейминг да тичат - не могат ги стигна. Иначе нека се стараят - лошо няма...  

 

Какво ще смея и не смея да казвам е лично моя работа. Много отдавна съм изчистил машината си от оная игра и никога повече няма да я цапам с нея - дори съм казал точно кога. Лично решение. Което не пречи обаче да чета почти всичко, което се изписва за нея тук, което пък автоматически означава, че имам много повече информация за гайджин, отколкото ти за уоргейминг продуктите. Освен ако естествено не посвещаваш целия си ден на тези игри, което някак си много силно ме съмнява.

 

 

Ма то и аз се чудя къв точно антифриз си лочил, та от няколко поста насам ми плещиш някакви дивотии за евентуална игра без инсталиран клиент.... Верно, стегни се малко, че вече и на кьоравите им стана ясно какъв точно мисир си и, че плещиш колкото да не заспиш, без да имаш база за сравнение при това!

 

Видене, пиленце с обички и израстък над човчицата..., имам акаунт в Уърлд ъф танкс (доста от преди теб), съответно и в Уърълд ъф уорплейнс, а сега вече и в WORLD OF WARSHIPS. ПаднА ли ти с'тинката най-сетне или ще трябва да вкарам в разясняването димни сигнали и пиктограми?

2MAi8f6.gif

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Щом ще се лигавим с мемета....

 

frabz-Scott-You-just-dont-get-it-do-you-

 

==========================================================================

 

Петнадесет танка и пет кораба.... Определено започват да ми идват в повече... :shy:  

 

Първо мое участие в битки със самолетоносачи... И първи потопен от мен...  :grin:  

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Новата версия 0.9.14 - изцяло нова физика в играта - страхотия. Всички звуци са преработени. Изключителна работа.

 

По тоя случай:

 

wnNFm0a.jpg

 

Чудя се аз какви са тия Шкоди по полетата, а то понеже са "малко" чехите в играта, са направили дърво и с чешки танкове... 

Link to comment
Share on other sites

Освен Виден, някой друг цъка ли WOT? Интересува ме, при връзването на телефонен номер към акаунт, от кой точно номер се получават смс-и? И при  кой оператор? Питам съвсем по странична линия, нямам интерес към играта и не искам пак да се регистрирам, камо ли да си връзвам телефона към акаунт. Просто имам технически проблем, свързан с тези смс-и и събирам колкото се може по-пълна информация, защото съпорта на WOT са дебили и не искам да си губя времето с уточняване на тъпи подробности.

Link to comment
Share on other sites

Погледнах след като говорихме снощи, акаунтът ми е вързан с телефона ми, но никога досега не съм получавал съобщения... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Заповядай! Ще се радвам да помогна са каквото мога. Ако искаш клан, потърси SVSBG - присъствието в клан дава бонуси, а ако имаш време, може и да играеш с момчетата. Имай предвид, че повечето са VIII и нагоре. 

Link to comment
Share on other sites

Аз си взех Кралски Тигър миналата седмица,но разцъквам с Тигъра повече,защото ми е малко трудно с голямото братче още.Искам да събера повечко кредити преди да мина на Т8,че трябва и оборудване да му купя.

Edited by bluedog
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...