Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Мняяя.. Мба. Искам да извъртя на всичките по 10-ти лвл и след това ще гоня 20-ти. Иначе от руските самолетчета съм доволен, особено като пробвах малко висш пилотаж - одеве успях да изгърбя 3-ма наведнъж. А Виден нека лапа прахоляк на земята :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нагласете си бутона за voip - аз съм си го сложил на десния Ctrl - много е удобно при голямо меле за координиране на атаките. Обаче трябва да сте в звено с хората, с които искате да комуникирате.

Link to comment
Share on other sites

Това влияеше на презареждането на самите оръжия във въздуха нали? Като за начало наблягам на Г ускорението и виталити, че припадат от един патрон тея пилоти :D

Link to comment
Share on other sites

Да. Колкото по-бързо ти презаредят картечниците/оръдието, толкова по-скоро ще можеш да стреляш. Че е гнусно да си на някой на опашката и да не можеш да го думнеш.

 

Наблягай и на бордовите стрелци - много са полезни при тежките бомбардировачи, щото никой не си прави труда да те прикрива.

Link to comment
Share on other sites

Аз гледам като ми свършат патроните на оръдията да презареждам след 5-6 секунди и картечниците.

Това с партито ме съмнява да е премиум.Днес сутринта видях 4 човека от 1 клан в парти ;)

Едит:Сега се загледах по Fw 190.И е доста добре :D Иначе за бутона няма ли някво по-добро от десния ctrl аз докато го стигна ще умра :D 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Не и това дали имаш много късмет и целиш пилота.На HB това почти го няма докато на arcade от 10 пъти 2 или 3 са ми убили пилота.

Едит:Май даже е и по-голям процента пак ми убиха пилота

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Не е така. За аркейд най-важни са ти въоръжението и маневреността - гледа се скорост на вираж и килограми в секунда за залп. Цялата тактика е да стигнеш до около 3-400м от противника, да зуумнеш и да го изгърбиш с един залп. Досега загуби на пилоти имам само на бомбардировачите, не са успявали на изтребител.

 

Ред. Бутона можеш да си го сложиш където искаш.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Ще взема да я пробвам, дали ще тръгне на моя комп. Тамън да изровя от праха и джойстика и гамепад-а да видя с кое ще е най добре :)

Link to comment
Share on other sites

Джойстика е супер за реалистичните боеве. Хамстере бря, как си ме добавил, като нямам известие?

Link to comment
Share on other sites

Джойстика ми излезе, че е с букса, която вече я нямам на компютъра. Едно време беше към видеокартите, ама сега нъц. :( Колко Descent съм изпукал с него... И хем можеше да си го нагласяш за лява или дясна ръка. Еххх, ще заминава. Освен с геймепад-а да пробвам като успея да се видя с време, че сега излизат едни зъби на малката и е само сополи и температура - време няма.

Link to comment
Share on other sites

Преходник? Това със зъбите в момента е и при нас - 3 наведнъж....Само дето няма сополи и температура, а реване и гризане...на уши...моите...

С геймпада иска бая практика...от личен опит го казвам :D

Link to comment
Share on other sites

Бахахахах! Затруднява комуникацията. На мен подложката ми е с големичък вентилатор и като го издуя на макс, доста наподобява бученето на Як, та допринася :D Почнах да цъкам с немците...Баси лесното се играе с тях :/

Link to comment
Share on other sites

Готини са им самолетите. Аз като взех HE-то и двигателя му ми се стори, че парпори като на Волга :D


Намерих перфектния фон: http://www.youtube.com/watch?v=F8jxqyyWWw0 :D


Това трябва да е на колоните на макс и самолетите и те да се чуват и след 10 минути ще бъда изгонен от нас.

Link to comment
Share on other sites

Ето това е истината

 

http://www.youtube.com/watch?v=Che5If0PJjs

 

Бахти, досега като фърках с големите самолети, тия бипланчета са ми като играчки :D Все си търся ракетите...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...