Jump to content
BulForum.com

Сервиз за Panasonic FZ 5 в Пловдив?


drago

Recommended Posts

Купих си го 2005 за умопомрачителните тогава 700 лева,Panasonic Lumix FZ 5,и съм много доволен от него као качество на снимки и всичко...днес го изтървах,и сега оптиката не се прибира и ми показва да махна капачето на дисплея,и не мога да правя снимки...

Моля ако няко се е сблъсквал с тоя проблем,да пише,или къде да го дам на ремонт в Пловдив,и да знам че ремонта ще е кчествен ,а не днес за утре....

Link to comment
Share on other sites

Здравей колега имам същия апарат и мога да кажа, че прави страхотни снимки, за настройки и всичко е супер. Та на темата, мисля, че ремонта ще е скъп и в този смисъл един колега тук беше пуснал тема за продаване на такъв фотоапарат на цена от 110 лева последно. Подчертавам, че човека не го познавам и не сме никакви един на друг, просто ми се вижда добра идея човек да си купи работещ апарат на хубава цена, отколкото да ремонтира, пък и като знам в сервизите често работят хора, които не са много за доверие.

Link to comment
Share on other sites

ще питам и ще преценя дали да го ремонтирам или да си купя нов:)ако не е панасоник,един канон същия клас съм харесал:)наистина е хубав апарат...изтървах го 1 път за 6 години....и гледай кво стана:(

Link to comment
Share on other sites

дали ще е скъп ремонта според теб?оптиката се прецака нещо,не иска да се прибира,иначе си работи,но като го включвах и изключвах се вадеше и прибираше оптиката,сега си седи и ми дава да махна капачето......

Link to comment
Share on other sites

Ще е скъп ако ще трябва нова оптика/моторче на оптиката. Тогава се обезмисля ремонта, но няма как да ти го кажем ние така че питай в сервиза.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...