Jump to content
BulForum.com

mercedes - ?


gecaaa

Recommended Posts

Обикалях един автосалон докато си търсих кола и попаднах на един загадачен мерджан.

Питам аз пича от автосалона и къв е този мерцедес той ми фъфли насреща и ми разправя,че и тои не знае направих му две-три снимки,колкото да пусна във форума,че да могат разбирачите от мерцедеси да кажат какъв модел е и дали го бива като цяло. ето снимката

Link to comment
Share on other sites

Ами според мен това си е 124-ка,обаче решетката и фаровете са мааалко по-различни,вероятно е някакъв фейс-лифт,или пък първоначалният собственик някъде през далечния край на 80те и началото на 90-те си го е поръчал така.

Иначе като кола...Мерцедес :) Може да е малко по-шумен ако е дизел,но е яка машина,а и рядко се разваля,много здрав също така.Но зависи все пак и цената каква е... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че тва е "Е" класа

Едит: Ся като попитах един познат се окава че мойто твардение е грешно той е на мнението на WoW и според него модела е w124

Link to comment
Share on other sites

преди известно време гледах подобен шмергел в мобилето с 7.3 двигател абсолютно същата муцуна имаше и на километража му пишеше 400км/h

В обявата пишеше че има само 6 или 7 такива бройки в целият свят ...... та като го погледнах ся викам тва да не е още една от тези бегачки

Link to comment
Share on other sites

преди известно време гледах подобен шмергел в мобилето с 7.3 двигател абсолютно същата муцуна имаше и на километража му пишеше 400км/h

В обявата пишеше че има само 6 или 7 такива бройки в целият свят ...... та като го погледнах ся викам тва да не е още една от тези бегачки

Нещо са се бъзикали...
Link to comment
Share on other sites

да ти кажа, и ти си в грешка!

тоя дет сам го снимал е с 4 врати не е толкова окичен отпред отдолу и отстрани.тва е 124 с фейс лифт както казва WoW

Link to comment
Share on other sites

преди известно време гледах подобен шмергел в мобилето с 7.3 двигател абсолютно същата муцуна имаше и на километража му пишеше 400км/h

В обявата пишеше че има само 6 или 7 такива бройки в целият свят ...... та като го погледнах ся викам тва да не е още една от тези бегачки

 

Жълт с KS отпред?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Тоя мерджан верно много бяга! Или по-скоро бягаше...

блъснаха го едни лапетии с 180км и насякоха половината гора,което според мен е срамота ша го

изкарат от автосалона и да тръгнат да бягат с бърза кола дето може най-малко 250 да вдигне...

Никакво въображение нямат :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Жълт с KS отпред?

 

Да си дойдем на думата.... :woot

 

PS: Това си е чиста, обикновена, изкурубена 124-ка с авангард капак, слагат го и на някой 201-ци ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...