Jump to content
BulForum.com

кой какъв Mercedes има?


Grosmaster

Recommended Posts

пурата е най-върховния мерцедес правен някога,това което е била за времето си новата S-ка няма да бъде никога за настоящето.нормално е повечето младежи да не я оценяват и да и се присмиват,защото тя е кола за истински ценители.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Евала, аферим, машала.. А ти въобще помниш ли тоя спор от коя точно S-ка тръгна? За коя точно S-ка говорим? И че си сравняваш твоята пурета с онази другата въпросната..? Къде съм казал, че не е? Може би трябваше да членувам S-ката, че да не става двусмислица? Аз ли не пиша правилно или ти не ме четеш правилно? Виж им годините, пак те питам - как така успяваш да ги сравняваш? Сигурно нещо се е променило по окачване... примерно, не мислиш ли? И как пък реши, че старата вози по-добре от новата? :huh:

Въобще това индивидуалните "вкусове" и "разбирания" са много, ама много странна работа.

 

Ти някога виждал ли с 126-ца, 140-ка, 220-ка или новата 221-ца отдолу че да ми говориш? :blink:

Ако не си спри, или ще ми кажеш че хидравличното окачване е върха на техниката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти някога виждал ли с 126-ца, 140-ка, 220-ка или новата 221-ца отдолу че да ми говориш? :blink:

Ако не си спри, или ще ми кажеш че хидравличното окачване е върха на техниката :lol:

 

Спирам.. Съз Злобил в една друга тема бяхме говорили, че само дървени философи в тоя форум.. Аз не мислех така, но вече съм убеден. Съжалявам само, че си изгубих времето.. Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Спирам.. Съз Злобил в една друга тема бяхме говорили, че само дървени философи в тоя форум.. Аз не мислех така, но вече съм убеден. Съжалявам само, че си изгубих времето.. Остани със здраве!

и аз съм на това мнение

евала адаш!

Link to comment
Share on other sites

Спирам.. Съз Злобил в една друга тема бяхме говорили, че само дървени философи в тоя форум.. Аз не мислех така, но вече съм убеден. Съжалявам само, че си изгубих времето.. Остани със здраве!

 

Като няма какво да кажеш по темата спирай и аз съм на това мнение ;)

 

и аз съм на това мнение

евала адаш!

 

Ти пешеходеца мълчи, поне докато тати не ти купи така мечтаната 124-ка с газ :lol:

 

PS: И нека някой мод разчисти спама темата ;)

Link to comment
Share on other sites

Специалистите по Мерцедес я ми къжете буквата или номера определя класа на колата?Карах 190Е и се возих и смея да твърдя че е ужастно тясно отзад.....И кой подяволите измисли тая ръчна спирачка с педал.....И ква е тая задна скорост да скубя лоста нагоре и назад до 2-ра....

Link to comment
Share on other sites

Ти пешеходеца мълчи, поне докато тати не ти купи така мечтаната 124-ка с газ :lol:

 

PS: И нека някой мод разчисти спама темата ;)

 

и се обади човека с мерцедеса в гаража ... :punk

Link to comment
Share on other sites

Специалистите по Мерцедес я ми къжете буквата или номера определя класа на колата?Карах 190Е и се возих и смея да твърдя че е ужастно тясно отзад.....И кой подяволите измисли тая ръчна спирачка с педал.....И ква е тая задна скорост да скубя лоста нагоре и назад до 2-ра....

 

При по-старите, номера определя класа, а буквата след него това дали е бензин или дизел, но 190-ката си е С-класа (201), след нея вече започват буквено означение както и на по-високите класове.

За тестонията спор няма, и в новата С класа е същата работа ;)

Ръчната с педал е супер и аз така си мислех в началото, но се свиква и бих казал че е доста добре измислено.

 

и се обади човека с мерцедеса в гаража ... :punk

 

Като знам ще кажа, ти като нищо незнаеш по-добре мълчи и не се излагай ;)

Link to comment
Share on other sites

Като знам ще кажа, ти като нищо незнаеш по-добре мълчи и не се излагай ;)

 

хора слушайте Grosmaster той е най-компетентния в този форум...

най-много да стигнете до неговото ниво на развитие.

успех! :)

Link to comment
Share on other sites

При по-старите, номера определя класа, а буквата след него това дали е бензин или дизел, но 190-ката си е С-класа (201), след нея вече започват буквено означение както и на по-високите класове.

За тестонията спор няма, и в новата С класа е същата работа ;)

Ръчната с педал е супер и аз така си мислех в началото, но се свиква и бих казал че е доста добре измислено.

 

Ахам сега разбирам.Аз си мислих щом е Е значи ще е Е класа, а старите са по друг тертип :) Значи това е С клас бензин (двигателят беше 2.0 надлъжен разбира се).

Еми задната седалка е незнайно защо направена във формата на V.Нестига че главата ми опира в тавана ами съм и свит през корема.....Мястото за краката е оскъдно.Колата изглежда голяма пък в Рендето е по-широко отзад.

Ми незнам стори ми се адски странно.Дърпам "смукач" пък се усвобождава ръчна..... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

PS: И нека някой мод разчисти спама темата ;)

Защо бе...няка спамят...то безтуй повечето теми напоследък така са наспамени, че нямам думи... ;)

 

 

Ето малко спам и от мен... :bgrin: ...имам един чисто нов маслен филтър за старите модели Мерцедес 200D, 220D, 240D, 300D... и др. модели май имаше описани на кутията, озовал се незнайно как при мен...ако някой го иска...да почерпи и му го давам. :rolleyes:

 

П.П. Явно няма интерес...щом и на 'гросмайстора' не му върши работа...

Link to comment
Share on other sites

Ти някога виждал ли с 126-ца, 140-ка, 220-ка или новата 221-ца отдолу че да ми говориш? :blink:

Ако не си спри, или ще ми кажеш че хидравличното окачване е върха на техниката :lol:

 

 

 

Стана ми любопитно... Какво трябва да им гледаме отдолу? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
Честито ако е с помпа лускас ;)

Лукас е. ПРи това от тези дето са с дългия кабел

По-гадните, ама леко ремонтче за 100 лева в АВЕЛ на кукленско и е като нова

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

гледам темичка за мерцедес викам чеки и аз да се включа аз от 8-9 месеца карам 1 цетка С220 класик 97 година не от най-новите и сам мн мн доволен като за първа кола далго време ще ми остане на сърце и немисля скоро да я сменям ако я сменям то ще е с някой по висок клас но марката остава !

abcd0009811.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

днес се ъпгрейднах на 124 200Е 92г малко ми е притеснено щото много исках дизел ,ама тоя ми хвана окото ,на вид просто е перфектен, дано да замести достойно 123 240 д

малко носталгия ме хвана , за мен 123 ката е най здравия мерцедес правен някога но много гние личен опит повече от 11г

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ето го и моят красавец

413820b.jpg

Карам го от две години и съм много доволен от него. С малки изключения..(проблеми с инсталацията и крайно стъпало на запалването) всичко останало си е перфектно.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравейте,моята машина е C180 2000г. новия фейст лифт 122к.с. на малко километри е и за сега съм много доволен.Сложих му газов инжекцион и почти няма разлика между газ и бензин при вървенето.

"В света има две марки МЕРЦЕДЕС и всички останали"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...