Jump to content
BulForum.com

Champ Car или Formula 1


Recommended Posts

Според вас кое от двете гран прита е по добро.Американската продукция с каруци които не са барани от 50 години с изключение на боята или еворопескито подобие на спорт с Хай-тек болиди с 50000 копчета,бутони и други джаджи? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Айде да не сравняваме селските изпълнения на САЩ с "кралицата на моторните спортове" ;)

Ф1 не е само над "еди кво си кар" - тя е над всеки спорт

Link to comment
Share on other sites

И двете си имат много + и много -.Аз лично си предпочитам Формула 1 ама немога да кажа че не харесвам и Чемп Кар.Иначе за атрактивизъм най-доброто в момента според мен е ГП2.Там е изродско :)

Link to comment
Share on other sites

Нека почне новия сезон на Ф1 и тогава да я почнем тая тема, а?Просто доста различия ще има спрямо догодина и не се знае под чия опашка ще духне вятъра.

Link to comment
Share on other sites

Новия сезон ще е страшен. Още на тестовете Ферари и МКЛ загатва, че липсата на ТК не стопява скоростта им. Даже напротив. Днес Кими е подобрил времето от К2 на Фелипе Маса от миналата година в Бахрейн. Дано нашите пилоти не правят много грешки.

 

От друга страна пък Маковете и те са бая силни в Испания

Link to comment
Share on other sites

Този сезон ще видим най-добрия пилот на американците Sebastien Bourdais трипъти шампион на camp car какво ще направи във формулата.Не че има шанс да спечели някое състезание като се има предвид за какъв отбор ще кара Toro Rosso.Яд ме е само на тия прости и стиснати австралици които се стискат да дадат някои друг долар за лампи та да гледаме състезание през ноща.Това щеше да бъде уникално, но уви. :angry1 :angry1 :(

Link to comment
Share on other sites

Амм, Борде е французин ако не греша...пък и ТороРосо не ги отписвай така бързо, де.Аз все се надявам хондьовците и тойотките малко от малко да живнат та да уплашат италианци, германци и британцки ама жълтурите нещо са се отпуснали.Четох някъде, че е заради екипите им, може...ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Амм, Борде е французин ако не греша...пък и ТороРосо не ги отписвай така бързо, де.Аз все се надявам хондьовците и тойотките малко от малко да живнат та да уплашат италианци, германци и британцки ама жълтурите нещо са се отпуснали.Четох някъде, че е заради екипите им, може...ще видим.

 

Залагам на това, че СТР ще са пред Агури, Индия, Хонда, Тойота. От там нататък каквото БОГ даде ;)

Link to comment
Share on other sites

Според вас кое от двете гран прита е по добро.Американската продукция с каруци които не са барани от 50 години с изключение на боята или еворопескито подобие на спорт с Хай-тек болиди с 50000 копчета,бутони и други джаджи? :lol: :lol: :lol:

Не са барани 50 години? :confused

Човек, чуваш ли се. Последното обновление на шаситата беше 2006-та.

Да, в Чемпкар не се вадят нови шасита всяка година, но това се дължи на приетата политика от тяхната федерация.

 

Сега по темата - Ф1 няма равна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...