Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

Iskam da popitam tazi versiq na diabloto koqto e na wareza diablo 2 ili diablo 2 LOD e?

Mersi predvaritenlo!

 

A i ,ako e primerno diablo 2 molq dajte link kam drugata versiq i, ako e obratnoto molq dajte link kam drugata versiq ot tazi koqto ima na warez.ru.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply
Iskam da popitam tazi versiq na diabloto koqto e na wareza diablo 2 ili diablo 2 LOD e?

Mersi predvaritenlo!

 

A i ,ako e primerno diablo 2 molq dajte link kam drugata versiq i, ako e obratnoto molq dajte link kam drugata versiq ot tazi koqto ima na warez.ru.

Диабло 2 и Диабло 2 Лод

П.П.Там са си и 4-те диска ;)

Link to comment
Share on other sites

Da ama vseki pat kojto se opitam da q instaliram(4cd-ta sa mountnati s daemon-tools) na kraq kato skam da q pusna ili dava greshka ili mi kazva 4e iska play disk i kato go sloja dava sahtoto. A tezi 4cd-ta sa dvate igri obshto. Taka li e?

Mersi za otdelenoto vreme!

Link to comment
Share on other sites

Инсталираш Диабло 2.След това слагаш експанжъна ЛОД.Посредата на инсталацията на Диабло 2 ще ти иска Play Disk,а след това и Movie DisK ако я инсталираш на фул де. :) .При слагането на експанжъна ЛОД пак така посредата горе долу ще ти иска Play Disk.И накрая след като си сложил всичко ръгаш крака и пускаш.Като за да я играеш трябва исото на ЛОД да ти е във фантом цд-то или там каквото ползваш.

Link to comment
Share on other sites

Da ama kato mount-na install diska mi izliza saobshtenie ot f-prota 4e e backdoor trojan. Are klajete shto e taka.

Mersi predvaritenlo!

Нз , мене така ми ставаше с едни други дискове. След като го изтеглих диска (1-вият) от вареза , вече не дава проблеми.. :huh:

Махаш антивирусната качваш диабло и пак я пускаш - това е начина :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Napravih f-prot-a disable i sega q instaliram. Samo mojete li da kajete koj to4no e tozi LOD engine.

Mersi predvaritelno!

 

Molq dajte link kam tozi LOD expansion.

Mersi oshte vednaj!

 

Ve4e ne mi dava nikakvi greshki osven kato sloja play diska mi kazva daj go(play diska), a pak az sam go slojil.

 

Sq razbrah kvo iskate da mi kajete. Zna4i kato natisna varhu mounta na expansion set mi pishe upgrade to Diablo 2 LOD(8mb.) i kato go natisna i sled tova I agree mi iska serial. Probvah s tozi kojto mi dadohte, ama nestava.

 

Mnogo sorry, ama sam se obarkal i sam probval s edin drug serial.

Link to comment
Share on other sites

Napravih f-prot-a disable i sega q instaliram. Samo mojete li da kajete koj to4no e tozi LOD engine.

Mersi predvaritelno!

 

Molq dajte link kam tozi LOD expansion.

Mersi oshte vednaj!

 

Ve4e ne mi dava nikakvi greshki osven kato sloja play diska mi kazva daj go(play diska), a pak az sam go slojil.

 

Sq razbrah kvo iskate da mi kajete. Zna4i kato natisna varhu mounta na expansion set mi pishe upgrade to Diablo 2 LOD(8mb.) i kato go natisna i sled tova I agree mi iska serial. Probvah s tozi kojto mi dadohte, ama nestava.

 

Mnogo sorry, ama sam se obarkal i sam probval s edin drug serial.

1-во не е 8мб а 800 :lol:

2-ро не разбрах дали си се оправил с инсталацията :huh:

ЦД кей : 6pnp-d7pg-hz8m-pznp ( akо ти трябва )

Diablo 2 LoD

Link to comment
Share on other sites

Da opravi h se stana LOD ama ne moga da si namerq ikonata za battlenet. A i pri tova s virtualno ne stava.

Link to comment
Share on other sites

Pomolih edin priqtel da pishe ot moe ime(golqmhaker), oba4e vijdam, 4e ne go e napravil. Ta slojih si Diabloto i stana LOD amam ne nenamiram ikonata za battlenet, ama dori i kato pusna igrata mi iska expansion.

 

Sega razbiram, 4e sam slojili moderated mode.

Link to comment
Share on other sites

Pomolih edin priqtel da pishe ot moe ime(golqmhaker), oba4e vijdam, 4e ne go e napravil. Ta slojih si Diabloto i stana LOD amam ne nenamiram ikonata za battlenet, ama dori i kato pusna igrata mi iska expansion.

Каква икона за батъл.нет :confused

И пак не ми стана ясно качил ли си го диаблото... В европа без оригинален цд кей няма да можеш да играеш... ;)

Дай малко повече инфо каде ти е проблема :huh:

Link to comment
Share on other sites

Natisnah varhu mounta na Expansion i si upgraidnah igrata do LOD oba4e sled tova neznam kovo da pravq. Kato sloja mounta na expansion ve4e mi pishe i play diablo 2 i kato go natisna mi iska expansion.

Има crack за тая работа :sayjin

Crack Как се ползват кракове...;)

Нещо друго?

Link to comment
Share on other sites

Da, ama kato sloja toq patch deto mi go predlagash mi kazva 4e versiqta mi e po-update-nata ot taza na patch-a, a to ne e taka.

Ako imash idei kazvaj>

Mersi!

Изтрий играта , качи я пак , сложи пача , сложи крака , свали си това за бг сървари и играй ;) .

Link to comment
Share on other sites

Mersi. Iztrih q i kato q instalnah slojih pa4a. Toj q update-na i sega e 1.10. Oba4e kato dam na battlenet i parvo zarejda mnogo i sled tova kazva 4e unable.............

Ako imash ideq kade da napisha originalniq cd-key kazvaj.

Mersi!

Link to comment
Share on other sites

:lol: Оригинален цд кей :) Играй си БГ сърварите сваляш това и го цъкаш 2 пъти после даваш Yes :woot

ЕДИТ: Тука се регистрираш акаунт! Не забравяй да дадеш bnet account!

П.П. От дата.бг сменяш сървара на Headoff :ghost

Link to comment
Share on other sites

Kato klikna na tova deto si mi dal ot parviq link mi izliza nqkakav tekst i iskam sarvar deto da si vikam acounta ot igrata.

Mersi predvaritelno!

 

P.S Imam originalen cd-key, samo ne znam kade da go napisha. Are, ako znaesh da pomognesh s tova.

Link to comment
Share on other sites

Kato klikna na tova deto si mi dal ot parviq link mi izliza nqkakav tekst i iskam sarvar deto da si vikam acounta ot igrata.

Mersi predvaritelno!

Какво , какво , я пак? :huh:

1-вото е рег файл! :angry1

2-ро тряят ти 2 кей-а за диабло 2 и за диабло 2 ексапнжана...

Като качваш играта се пишат. Също не ти тряя рег файла ,ако имаш цд кейс :punk

Link to comment
Share on other sites

Kakvo da go pravq toq tekstov vajl shtoto kato go natisna mi izliza:

 

REGEDIT4

 

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Battle.net\Configuration]

"Diablo II Battle.net gateways"=hex(7):31,30,30,31,00,30,33,00,32,31,32,2e,31,\

32,34,2e,37,38,2e,31,32,35,00,2d,31,00,48,65,61,64,6f,66,66,00,32,31,37,2e,\

39,2e,32,33,38,2e,32,35,33,00,2d,31,00,4f,70,74,69,2d,4c,61,6e,00,64,32,2e,\

64,61,74,61,2e,62,67,00,2d,31,00,44,61,74,61,42,47,00,00

"Server List"="d2.data.bg"

 

Kaji kvo da napravq, a ina4e si napravih acount.

Link to comment
Share on other sites

Are molq vi se ka4ete gi tezi dva fajla na warez, 4e neshto ne mi izlizat ami izliza stranica s jaroglifi.

 

Svalih gi.

Q sq kajete nqkakvi sarvari!

Кажи си и-мейла на ЛС :) . Нали уж си си направил акаунт :huh:\

EDIT: Щом си ги свалил ;)

Там си има сървари , просто се регистрираш на gamebg.net или headoff.com-It's your choise. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...