Jump to content
BulForum.com

ЕВРО 2016


RaptoR

Recommended Posts

Защо изобщо трябва да ги мъчат с продължения ами направо не минат на дузпите? :lol:

 

Ето защо...

 

Този мач пое показа колко могат франсетата, когато не са бутани от съдийската бригада. :lol:

 

Как ще не са - чиста дузпа им спестиха в 56 мин.

 

======================

 

Най-после нещо горе долу свястно да се получи. Заслужена победа на Португалия и още по приятно - без Мазния. Не знам дали съм само аз, но имам чувството, че отборът играе много по-добре без тоя бастун, на когото е принуден да слугува. Френчетата ги ступаха в края на редовното време, но определено в продълженията португалците си биха. 

 

И въпреки всичко мазният гей успя да дразни до последната минута. Каво е това нагло поведение? Ръкомахания, крясъци, НАСТАВЛЕНИЯ?!?!? Тоя треньор ли е, какъв е, нагло кестерме? И накрая как набута на терена това момче, което се контузи - не е истина. Блъскането на треньора отзад да не говорим - това показва откъде извира всичката тази наглост - тоя урод няма уважение ни към треньор, ни към съотборници. Самообожествил се е и се е самозабравил отвсякъде! Боклук! 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Вече започнаха още преди края на церемонията:

 

BREAKING: Cristiano Ronaldo is now the Portugal manager

 

13615476_1037233946387046_86087321898081

 

Cristiano Ronaldo is enjoying his coach role on the sidelines!

 

13668992_10154046167493598_4167176496682

Link to comment
Share on other sites

Не съм в час с пълната статистика, но вероятно това трябва да е първия случай в историята, когато шампион става отбор, класирал се на трето място в групите и взел купата с една единствена победа в редовното време от всички изиграни мачове. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не съм в час с пълната статистика, но вероятно това трябва да е първия случай в историята, когато шампион става отбор, класирал се на трето място в групите и взел купата с една единствена победа в редовното време от всички изиграни мачове. :lol:

 

...и загубил с 1:0 от България. :lol:

Link to comment
Share on other sites

За да победиш афро_американци, трябва да изведеш афро_американец_циганин срещу тях!,≠№9≠thecoach

Даже родината на Едер я чувам за първи път...

Link to comment
Share on other sites

Не ми дреме за Роналдо, ама нима и друг път във важни мачове големи футболисти, които са вече на пейката не са ръкомахали и викали разпалено от скамейката, окуражавайки и давайки наставления на съотборниците си.

Контузеното момче, не беше контузено, а печелеше време, докато Роналдо го изтика да се връща по-бързо, за да не ги оставя с човек по-малко докато се офлянква .

Треньорът го бутна в момент на радост и превъзбуда и в знак на поздрав .

Хубаво го мразите, ма поне пo-обективно гледайте нещата .

 

Африканците заслужено не спечелиха и така и трябва . Не може секи път да блажиш само на домашни първенства или със златни голове . Второ сега целия турнир играят ганкиното, а срещу немците направо нищо не играха . И при тях като Бразилия целия шум беше повече медиен ефект, от колкото наистина да са били силен отбор . А конкретно тоя Погба е сииииилно превхален .

Link to comment
Share on other sites

– Защо Германия падна от Франция? – Защото “немците” трябваше да се приберат навреме за байряма!

 

– Защо Германия падна от Франция? – Защото Меркел им е забранила да бият негрите…

Link to comment
Share on other sites

Не ми дреме за Роналдо, ама нима и друг път във важни мачове големи футболисти, които са вече на пейката не са ръкомахали и викали разпалено от скамейката, окуражавайки и давайки наставления на съотборниците си.

Контузеното момче, не беше контузено, а печелеше време, докато Роналдо го изтика да се връща по-бързо, за да не ги оставя с човек по-малко докато се офлянква .

Треньорът го бутна в момент на радост и превъзбуда и в знак на поздрав .

Хубаво го мразите, ма поне пo-обективно гледайте нещата .

 

 

Я да видим ЕДИН голям футболист, повтарям - ЕДИН, дето е показвал такова поведение по време на мач от скамейката. За близо 30 години гледане на футбол аз такова чудо не съм виждал. Вероятно факта, че интернет започна да се залива с бъзици по въпроса още преди да свърши церемонията показва, че не съм единствения, втрещен от на Мазния простотиите. 

 

Никаква работа няма да пипа контузеното момче, каквото и да прави то.

 

НИкаква работа няма да се държи с треньора на националния отбор, комуто трябва да козирува, като с някой пикльо от махалата. Тия номера със съотборниците може - с треньора не. Има едни граници, които най-малкото от уважение не трябва да се прескачат. Тук естествено такова липсва - самообожествил се зализан гей се подиграва с целия отбор. 

 

Без коментар:

 

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Спечелиха ли първенството - спечелиха. Аз лично се радвам за Роналдо, радвам се че успя да вземе титла и с националния отбор. Пък както се казва - хейтърите си лаят, кервана си върви...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно адекватно поведение!!! Това първото, дългото, мазното лайно не съм го видял, "само" блъскането с рамо отразих. Е няма такъв простак. Тоя според мен има психични отклонения. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=wZxzb0WfVHo

 

Следващия път направо да му отпери два клепара и един чумбер.... 

 

=================================

 

Тук нагледно част от глупостите снощи:

 

https://www.youtube.com/watch?v=GRCtgPJNT7s

 

Това редовно големи футболисти го правят - пречат на треньора и се бъркат в работата му, смущавайки и работата на колегите си... Ама РЕДОВНО... Невиждано чудо, невиждана простотия! И човекът го побутва да си седне, той пак зад гърба му маа... ИДИОТ!

Link to comment
Share on other sites

За финал на темата - това е мечтата ми относно поведението на футболните запалянковци, дори когато са противници... 

 

https://www.youtube.com/watch?v=V2PvzCPcURI

 

За съжаление имам по-голям шанс да се кача на жълтата подводница на Бийтълс... 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...