Jump to content
BulForum.com

Bulforum mini Football


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Един от моите хора отпадна, така че за сега сме 11, но мач ще има! Ще се опитаме да намерим 12 човек, но да повторя - мач ще има!

 

едит: 12 сме!!! ще се видим в 16:30

Link to comment
Share on other sites

Нидей рива,трябва да влизате във форма другия път няма да падаме и да се излагаме само.Събота трябва да се играе за победа,иначе треньора трябва да си подава оставката :)

За другия път Stenli обещава шпагати за всички не както днес само за мен :P

Link to comment
Share on other sites

За другия път Stenli обещава шпагати за всички не както днес само за мен :P

 

Шпагати ще има за всички от сърце :lol: В понеделник започва записването за следващата седмица :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм ги питал мойте ама сигурно пак са навити така че +4

Едит: +5

Ти ги питай със сигурност защото това са си много хора!

От мен още 2 за да се запълнят местата.

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам претенции, така че щом искат И могат да запазят в Оптимум да запазват :) Пиши ми в темата като запазите игрище да обявя часа за среща ;)

 

едит: само изчакай да питам моите, щото часа си е доста ранен и не знам дали ще се навиятbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

Тази събота вероятно няма да има мач, тъй като аз и kotora няма да можем да играем, ако все пак се съберете може да направите мача rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тая събота ще правим ли нещо? То се оказа че на Оптиума има Каменица и няма как да играем там...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Застаряващата, надебеляла звезда се завръща. Ще трябва да прочета сега темата и да видя къде, какво и как, но ме пишете там и мен. Айде честито...

Link to comment
Share on other sites

Игрището е запазано,но вътре!!Вън всичко беше заето!

Сега остава да се вкл и талантливи надежди(под включат има впредвид запишат,за да знаем бройката) и нека бъде мач :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...