Jump to content
BulForum.com

Bulforum mini Football


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

аз съм навит този месец мога до 11 април (края на ваканцията :D ) всеки ден по всяко време, след това до края на април съм 2-ра смяна и ще мога сутринта, а май месец ще мога пак всеки ден след 15:00 :)

Link to comment
Share on other sites

Желание имам, но ми е трудно да кажа кога мога и кога не - просто при мен нещата са малко висящи. Принципно всеки ден съм свободен след 5 часа.

Link to comment
Share on other sites

Примерно някой почивен ден СЪбота да речем от 21 или 22 часа или Сряда пак от толкова или по-рано,но смятам че преди това всеки е на работа ,училище,лекции и др.

Изказвайте мнения и най-вече заявки,за да се играе трябва да сме минимум 10- максимум 12 човека ,тоест може да си водите и приятели :)

Link to comment
Share on other sites

Еми аз ще минавам 2ра смяна,но няма да ходя половината април месец на училище така че вторник и сряда,а също и петък мога.А мога да взема и 1 приятел(ама да знаете не сме големи прота :lol: )

Едит:Абе къде беше тая "векта" ?

Link to comment
Share on other sites

Да, до нептуна е. иначе и аз съм навит за един малко по-късен час или събота и неделя да играем. до тука сме около 6 човека :>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Може и аз някой път да се включа. Даже +1 приятел ако трябват хора. :)

 

ЕДИТ:

За кое игрище говорим?

Link to comment
Share on other sites

Хора винаги трябват!

Така обаче май май само на приказки ще остане затова примерно в Четвъртък от 20 00 да заформим едно пробно мачле.

Нека преборояването започне сега,който иска и му се играе да пише до Вторник вечерта към 21 ще се преброим и Сряда аз ще запазя игрище!

Аз съм първия записал се (+1)

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм навит (+1).

 

:пп става въпрос за вектата, но при желание може да се съберем и на оптимум ;)

Link to comment
Share on other sites

мм значи ако е по-късен час и успея да взема колата +2.Ама май няма да стане така че следващия път.Само да не е понеделник или четвъртък.

ПС:А цената в Вектата колко е ? Понеже в Оптиума знам че е 60 лв на час(или са я намалили)

Link to comment
Share on other sites

Може и 21 30 да го направим стига да има хора!

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля, че ще ми е по-удобно за 21:30, че да мога да се видя с моите хора, които се събират всеки Четвъртък в Трабанта.

 

Иначе ме бройте!

 

+1

Link to comment
Share on other sites

За 21:30 на мен ми е късничко, тъй като от известно време съм пешеходец. ако пък играем от 20 kotora И неговите 2ма отпадат, което е неприятно. Какво ще кажете за петък от 20 така ще можете ли да дойдете всички?

Link to comment
Share on other sites

Значи за Четвъртък отпада :P

Записвайте се за петък!!

Аз съм за +1 като в Четвъртък ако има хора до към 19 ще ги броя и ще резервирам!!

Link to comment
Share on other sites

Абе току що разбрах 1 лоша новина(учителя ми е починал ) ии в четвъртък съм свободен.Мога да навия още 3ма души,но вече писах и на Стенли за петък.

Link to comment
Share on other sites

Нека остане за Петък ти тея хора ги надъхай за тогава!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...