Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

Нека обсъждаме любимият отбор-БОТЕВ 1912 Пловдив
Неговите падения и победи и да се надяваме ,че победите ще стават повече.

 

emb.png


Фен сайт

Официалният сайт на Ботев Пловдив

 

КПБП

Edited by nakatak_zick
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

emi eto twa stana...

ботев мачкаше цяло първо полувреме

а второто изведнуж спряха да играят за около 30 мин и за тея 30 мин настата вкараха 2 гола

чак след това отново почнаха да играят и вкараха още 2 гола но май коефициента от еврофутбол е бил най-голям на х и затва не биха

И после ботев не бил отбор на еврофутбол

Да се маха христолов развали отбора

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Ботев, но това е България ;). Нещата скоро няма да се оправят, дори и след напускането на Батето, футболът си остава зле :(

Edited by dunata
Link to comment
Share on other sites

Един отбор,в едно сърце,

една любов в канарите,

не ще умре, не ще умре,

не ще умре, не ще умре!

 

И мъката и радостта ,

ще споделиме на света,

и нищо няма да ни спре,

не ще умре,не ще умре!

 

В началото публиката беше под всяква критика пяхме няколко човека другите мълчаха....добре че се разбраха и се почна мощния съпорт....добре че направихме това с факлите и димките да им влезне акъла в мозъка че щяхме да паднем....имахме шансове да ги обърнем ама тая ш***на горна греда спаси Нафтата....ся ще дам предложение на пичовете да видим дали от другия мач ще се пее "Наемници....Наемници....Наемници"(ама надали ще стане това)....като цяло под всяква критика играхме....и ако не бяхме ние(ТИ) нямаше да ги изравним.....

Link to comment
Share on other sites

Сега чета че ясен петров бил уволнен и на негово място щял да бъде или ония селски бек пачев или костадинов....ехх ма*ка му...пак се почва...

Христолов да се маха!!!

:angry1NightKiller вие бяхте тези пред сцената така ли?

п.с. и аз пях ама съм малък и не ми се чува гласът : :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Сега чета че ясен петров бил уволнен и на негово място щял да бъде или ония селски бек пачев или костадинов....ехх ма*ка му...пак се почва...

Христолов да се маха!!!

:angry1NightKiller вие бяхте тези пред сцената така ли?

п.с. и аз пях ама съм малък и не ми се чува гласът : :angry1 :angry1

 

 

Да аз бях отпред пях цял мач....ако си ме забелязал бях с джинси шала на китката и едно яке наподобяващо изтъркано с 2 големи очи отпред :bgrin: ....надали си ме видял де ама аз да си кажа....ти си 89 набор нали?

 

 

Христолов прасе женати се *б* а ти стоиш и ОТБОРА НИ РУШИШ!!!!

 

"ония селски бек пачев или костадинов" а не ццц какво е това изказване от теб майна!!И двамата ги знам лично и мислят само доброто на Ботев Коцето е с опит и хич не беше зле като наставник на отбора преди време а Пачев надали ще е треньор най-много помощник ама и той си разбира от работата....

Edited by NightKiller
Link to comment
Share on other sites

Лошо, много лошо, бесен съм, но живота продължава, а ако наистина Христолов е уволнил Ясен направо ще е най-голямата му глупост, а той направи много големи глупости :excl:

 

Велика публика, само дето първото полувреме бяхме доста зле :excl:

Link to comment
Share on other sites

Лошо, много лошо, бесен съм, но живота продължава, а ако наистина Христолов е уволнил Ясен направо ще е най-голямата му глупост, а той направи много големи глупости :excl:

 

Велика публика, само дето първото полувреме бяхме доста зле :excl:

 

 

Даммм Ясен е уволнен вече....говори се че Едо щял да идва ама надали....Тряя ни някой дето да бие играчите че въобще не са дисциплинирани....

Link to comment
Share on other sites

Ахх.. кога ще го убият тоя Христолов ве?! :angry1

 

Едва ли скоро, не се бърка в мафиотските среди, та да има врагове там ...

Link to comment
Share on other sites

Emi пачев не беше много успешен трениор...пък си е селски бек(аз си имам мнение за пачев).

Офф не знам кво ще става пак ще има рокади.Тва за яската е много лошо.

И аз като вкараха третия гол вече щех да си тръгвам ама реших да остана...

НАправо ме е яд че дадох 2 лева...

Аз бях ония с дрезгавия глас дето през 5 мин. викаше пед*рас,ма*ка ти ше*ба...и етц.

 

Кой е тоя Едо?

Edited by nakatak89
Link to comment
Share on other sites

Споко, следващия треньор е италианския учител по физкултура Мота или нещо такова ... оня дето от Милан са го изпратили да наблюдава отбора

Link to comment
Share on other sites

Сега по BTV чух за уволнението. Ясен се зъдържа доста време в отбора, постигна не лоши резултати, но в последните няколко мача отборът игра много разочароващо. Пък и началото на този сезон не беше добро, после Ботев се посъжеви и направи няколко по-свясни мача (срещу Литекс и Славия). Все пак отборът играеше твърде дефанзивно, а освен това Ясен дълго време пренебрегваше БобиГолът и Урумов.

Дано Христолов внимателно да е обмислил уволнението, защото трудно ще е да се намери добър треньор. Най-вероятно ще вземат някой италианец.

В Ботев в момента играят доста национали, но въпреки това отборът е слаб. Днес ясно се видя, че след излизането на Видолов нямаше кой да вързва играта на отборът. Странен беше и ходът на Ясен да не се довери на Въргов, на когото досега се доверяваше безрезервно. Недко Миленов вече няколко мача играе на много ниско ниво и въпреки това е неизменен титуляр. Също така решението на Петров да пусне като титуляр Кръстев беше абсолютен провал. Не знам защо Божков не беше в групата - сигурно е бил контузен, но Ясен трябваше да пусне на негово място Пашев. Този Кръстев има някакви качества, но определено за защитник не става. През второто полувреме Кръстев и Весо Минев си смениха местата и от там дойдоха доста от проблемите.

Добри думи заслужават влезлите като резерви - Куртев и Какалов. Това беше най-добрият мач и на двамата, който съм наблюдавал през този сезон. Какалов вкара два гола, но освен това направи повече от 5 точни паса с левия крак и забележете 1 с десния. А след головете и самочувствието му порасна, дано да продължава в същият дух и през пролетта. Куртев пък показа прогрес в играта си, като подаде за втория гол и направи няколко сносни центрирания. Критики трябва да се отправят към слабо игралите Кръстев, Стефчо Костадинов, Недко Миленов и самият Лилчо Арсов, както и към бездушната игра на Андонов, Караматев, Саидходжа. Въпреки гола срещу Локомотив днес Боби Димитров за пореден път не направи абсолютно нищо и логично беше сменен.

Link to comment
Share on other sites

spore men nai-slabo igra dormush,kakto v poslednite nqkolko ma4a...

awe toi voubshte ne igrae-samo se razkarva po terena i otbiva nomer.

minalata godina takava syrcata igra imashe a sega... :huh:

 

 

Защото играеше срещу връсниците от селските отборчета....тези 7 гола срещу Локо Горна Оряховица незначат нищо....пълна скръб е Муши....Боби и Урума тряя да играят а тоя да събира паижени и прах на резервната скамейка....или да ходи в ЦСКА и без това той каза че това му е мечтата....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...