Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

лелее това евро ... ще ме разори майна ..ПЬЛЕН ПРоВАЛ !!!!! .... някой ако знае някакаф на4ин с 5лв за утре да се хванат 30 40. . да каже квито и да са ма4овете .. ще ги пусна :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

хахахахаха ГРЕДА голяма! :)

пуснах 4 фиша, в единия Хамбургер ме дъни, в другия - Сток Сити (хем се отказах от Ман. Юнайтед) но уви :) а в другите 2 фиша се получи психо трилър с много червени картони :))))

Link to comment
Share on other sites

лелее това евро ... ще ме разори майна ..ПЬЛЕН ПРоВАЛ !!!!! .... някой ако знае някакаф на4ин с 5лв за утре да се хванат 30 40. . да каже квито и да са ма4овете ..  ще ги пусна  :excl:  :excl:

 

Утре ще пусна това за 5лева може да опиташ

ФК БРЮКСЕЛ - СЕНТ ТРЮИДЕН - 1 1.85

У.Б.А. - ЕВЕРТЪН 2 2.25

ЛЕВАНТЕ - ЛА КОРУНЯ 2 2.15

 

коф:8.94

Link to comment
Share on other sites

Утре ще пусна това за 5лева може да опиташ

ФК БРЮКСЕЛ - СЕНТ ТРЮИДЕН - 1  1.85

У.Б.А. - ЕВЕРТЪН  2  2.25

ЛЕВАНТЕ - ЛА КОРУНЯ  2  2.15

 

коф:8.94

еми не знам ще пробвам ако хвана 4ерпя :D

Link to comment
Share on other sites

Ето вторият ми залог за днес, но е комбина с един приятел.

 

2ot2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Днес пуснах еи така за участие Гл.Рейндж.-2тв. ФК Копенх.-2,Андерлехт-2,Ла Коруня-2/този мач ме притеснява, но все пак го играх/ и Реал М-2 на система 3 от 4 с 2лв.Някой има ли инфо за мачовете от Шамп.лига с Италиански отбори дали ще се играят?

Link to comment
Share on other sites

Edin savet ot men barzate li ne puskaite EF .

Az se preebah pusnah 2ot10 s 1 tvard i me6to Real.M 2 pusnah ПАРИ С.Ж 2

i takav gledam posle fi6a i se 4uda(az v sistemata nqmam 4 koif. a tvardiq mi e tolkova :huh: )karai i az malko da sponsoriram Ef :P

Ina4e trqbva6e da kopuvam nqkva rakiq na ba6ta mi i barzai ta barzai(povtorih 1 ma4 i ne zabelqzah 4e e po4nal edin druk ta za tva 2ot12)

Link to comment
Share on other sites

Защо не си анулира фиша? Има някакъв период след като си го пуснал, да го анулираш, но не знам 5 минути ли е, 10 ли е, час ли е :).

 

За днес сперед мен единственият мач на който могат да се сложат пари е единицата на Зенит - Терек Грозни. Домакините са в чудесна форма и дори миналата година щяха да станат шампиони, но на финалната права се изложиха. Гостите пък бяха шампиони на първа дивизия много преди края на сезона, но въпреки това накрая просто загубих доверие в тях. Последните 10 мача бяха страшно несериозни, но въпреки това водиха с доста точки. Тази година имат победа и загуба, но не мисля, че днес ще успеят да победят летящите Зенит.

Иначе едни от най-играните срещи днес са:

Леванте - Ла Коруня 2 - струва ми се по-вероятен Х-а обаче...

УБА - Евъртън 2 - тук същата работа...

Одензе - ФК Копенхаген 2 - възможно е и да излезе 2-ката, но и тук според мен клони към Х.

Фейенорд - АЗ Алкмаар Х2 - напълно възможно :).

Може да се пробва и една единица на ЦСКА Москва - Локомотив Москва, въпреки че е дерби. Коефициентът в нет-а е доста по-висок от този в ЕФУ.

 

ЕДИТ: Много съм тъп, то ЦСКА почнал и ще свършва даже, но сега го видях... 73' 0:0

Link to comment
Share on other sites

За днес с 5лв :

 

ДОРТМУНД - ХЕРТА Х 3.00

М'ГЛАДБАХ - БОХУМ 1 1.70

ФК ТЮН - КСАМАКС Н. 1 1.80

ЕГАЛЕО - ИРАКЛИС 1 1.85

Link to comment
Share on other sites

Well done @RIP, well done !!!

 

Две прогнозки и от мен :

 

Атлетико М - Майорка 1 1.5

Севиля - Нумансия 1 1.44

Общия коеф. в bet365 е 2.16 ,looks good to me ;)

Link to comment
Share on other sites

Пичове ще ви задам едно въпросче което почти няма нищо общо с еврофутбол знаете ли в колко часа е мача Ботев : Локо ГО.Моля да ми отговорите плз.....

 

 

П.П.А и ако има някакъв сайт дет пише такива неща дайте едно линкче...Тва е мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Ehh da e** 1 pat sam sigoren za x koeto naistina e za 1 pat i estestveno nqma da sam go puysnal(povtoril sam 2 pati tapiq ma4 nad barsa i sq se osetih)........ma kvo sa nerva to ПАРИ С.Ж 2 6a me izdani

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да не опитам с по-сериозен залог 1-цата на Ривър Плейт тази вечер... Предложения?

Link to comment
Share on other sites

Излезе, дано си сложил повечко :).

Аз се отказах от Ривър и пуснах баскет...пробвам се понякога, но рядко.

Играх за победа на Лейкърс срещу Мемфис, коеф. 5.25 и победа на Атланта срещу Клипърс @ 2.45. Водят се потенциални изненади и ще ги пробвам с малък залог :).

Link to comment
Share on other sites

Kakto vinagi sam se pre4akah Imah malki nadejdi za ПАРИ С.Ж sled kato vodiha s 1 gol ma i te si otletqha ina4e real biqt:( pone 6tqh da si izbiq parite ako ne be6e apiq nomer na tiq ....

Link to comment
Share on other sites

ФИШ 2:

613.Фейнорд - Аз Алкмаар Х/2 2.85/3.60

633.Палермо - Месина 1 1.55

711.Академика - Ещорил 1 1.60

744.Атлетико - Майорка 1 1.30

756.Марсилия - ПСЖ 1 1.70

Фейнорд - Аз Алкмаар 4:2

Палермо - Месина отл.

Академика - Ещорил 1:0

Атлетико МАдрид - Майорка 4:0

Марсилия - ПСЖ 1:1

Общо взето много зле тоя фиш.Е то не може всеки фиш да печеля :D :P :)

Link to comment
Share on other sites

Барселона-Бетис 1 <---->3:3 (те-обич моя , те-моя мъка ;) )

Леванте-Ла Коруня 2 0:1

Севиля-Нумансия 1 1:0

Одензе-Копенхаген 2 1:2

седем и трийсет и три коефициент , десятка залог , нооо - не ми било ден.Утре пак...

Link to comment
Share on other sites

Muku_Pypk, изисквания...няма :). Има начини на депозит което обикновенно е пречката за българиските потребители. В Eurobet не залагам, но виждам, че си поддържа както Moneybookers, така и Visa Electron. Прочети тук ако имаш проблеми.

 

net_fighter, пристрастия :). Мразя да ме дъни любимия отбор (Ман Юнайтед) и за това не слагам на него :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...