Jump to content
BulForum.com

Codecs


veseo

Recommended Posts

на един филм(Live Forever) непрекъснато се появява една трепкаща зелена ивица(дебела при това). какъв codec ми трябва за да го опрявя този проблем.

с k-lite pack-а и XviD съм.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Здравейте!Проблема ми е следния:Свалих си трейлара на Aline vs Predator,който е с разширение .MOV :confused .На нито един видео плеър който имам не ми тругва.Ще ви помоля да ми кажете какъв плеър да си сваля за да мога да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

Цар лъв 3 съм го пускал 10 пъти на малкия да го гледа и работи без проблем

но от 2-3 дни като го пусна и ми трепери картината .

Използвам К-Lite Codec Pack 2.04 и не съм го сменял отдавна.

Къде може да ми е проблема и как да го оправя?

10х предварително

 

—mod note:

За проблеми с кодеци се пише тук!

Link to comment
Share on other sites

Към PI4AGA, Kато пуснеш филма right click върху него, отвори Filters, избери Direct Vob Sub, В прозореца избери misc и кликни Flip picture vertically.

Link to comment
Share on other sites

Ice_boy^^,

На всички филми ли ти го прави?Свали си Gspot и виж какви кодеци ти правят проблеми и им виж настройките.Аз имах подобен проблем с AC3 кодека.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем и моля за съдействие!Значи използжам полседната версия на к-lite i ac3 filters kaкто и отделно инсталиран Divx i Xvid кодеци.По едно време гледам си аз Бързи и ярстни 2 и изведнъж качеството и катрината на филма се влошава.СЛед това пуснах и ПОследният Самурай -същото лошо качество.Need HelP pls!!!! :cry

Link to comment
Share on other sites

Ми незнам за тва питам :rolleyes: .Изведнъж стана така преди не беше

Link to comment
Share on other sites

EaSteRn_SuN: Може да са ти се омазали кодеците, защото веднъж си си инсталирал K-Lite Codec Pack с включени в пакетаDiVX и XViD, а след това си си ги инсталирал отново - и по този начин може да се е получило някакво омазване. Защо не пробваш само с K-Lite Codec Pack, да видиш дали ще имаш влошаване на картината.

Link to comment
Share on other sites

EaSteRn_SuN: Може да са ти се омазали кодеците, защото веднъж си си инсталирал K-Lite Codec Pack с включени в пакетаDiVX и XViD, а след това си си ги инсталирал отново - и по този начин може да се е получило някакво омазване. Защо не пробваш само с K-Lite Codec Pack, да видиш дали ще имаш влошаване на картината.

Благодаря ще пробвам.

Link to comment
Share on other sites

Бре какви кодеци са нужни за The Day After Tomorrow Sample?Даже семпула не ми трагва(Unknow Format) или (Error resolituin 0x0).Явно системата грам не го разчита.С кфо толкова е енкодван :wacko: Баси .мпг-то :wub:

 

Благодаря Ви!

Link to comment
Share on other sites

И аз имам последно време проблем с кодеците за втори път ми се случва като пусна филм има едно ужасно трептене.На филма "Троя" също и незнам как да го гледам нека ако някои които е гледал троя от wareza да каже с какви кодеци става номера аз ползвам K-Lite Codec Pack 2.04 Full. :angry1

Link to comment
Share on other sites

И аз имам последно време проблем с кодеците за втори път ми се случва като пусна филм има едно ужасно трептене.На филма "Троя" също и незнам как да го гледам нека ако някои които е гледал троя от wareza да каже с какви кодеци става номера аз ползвам K-Lite Codec Pack 2.04 Full. :angry1

probvai s s ffdshow eto ti i link ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам нужда от помощ! От известно време нещо се сгомнясаха кодеците и сега всички филми тръгват без звук. Каквото и да правя, който и кодек да сложе - все същата работа. Отделно К Lite ми прави някакви мизерии - на някой филми картината излиза с надолу главата.

Надявам се някой да ми даде съвет, като опцията преинсталиране на Уиндоус не е за препоръчване ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...