Jump to content
BulForum.com

Codecs


veseo

Recommended Posts

За какво са ви external codecs изобщо?

 

Ако не се занимавате със encoding на видео файлове а искате само да гледате филми безпроблемно, нямате нужда от нищо друго освен от:

 

http://imgcdn.pandora.tv/pan_img/KMP/Download/kmp.exe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Благодаря за плейърчето...много съм доволна от него...нагласям си субтитрите където и колкото големи си искам на екрана... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Сестра ми е направила нещо на компютъра, и сега всички субтитри, независимо от субтитрите и кодека излизат с "йероглифи". Някакви идеи какво може да е направила?

Link to comment
Share on other sites

Сестра ми е направила нещо на компютъра, и сега всички субтитри, независимо от субтитрите и кодека излизат с "йероглифи". Някакви идеи какво може да е направила?

font->cirillic или за по лесно махаш всички кодеци и слагаш kmplayer...него не му требе кодек ;)

Link to comment
Share on other sites

font->cirillic или за по лесно махаш всички кодеци и слагаш kmplayer...него не му требе кодек ;)
Както казах, йероглифи са независимо какъв плейър използвам.
Link to comment
Share on other sites

може да са се омазали кодеците...като са повече от един вид...пробвай да деинсталираш всички кодеци + км плеъра/щот той си върви с кодеци вградени/...рестарт и си сложи само км плеър...никакви други тъпотии ;)

Link to comment
Share on other sites

Всичко това съм го направил много преди да реша да питам тук. Няма как да се омажат, тъй като винаги съм използвал единствено един кодек пак - клайт.

 

Нещо не помага. Дори като отворя самите .sub/.srt-та пак са в такъв вид.

 

clipboard02te3.th.jpg

 

Не мога да направя скрийн шот на КМР, но и там е същата работа. Махнал съм всички други кодеци.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Пичове имам следния скапан проблем, който направо ме влудява. Сигурно от 2005 не съм си барал никакви кодекси. Абсолютно никакви проблеми по филми и т.н. Нито 1 ъпдейт. Но на скоро реших че трябва да си ги ъптейтвам и стана абслютния компот. Изтрих всичко и започнах да качвам мега кодек пакове и т.н НО ПРОДЪЛЖАВА ДА СИ СТОИ ГНУСНИЯ ПРОБЛЕМ: на около 30на секунди докато гледам филма се получава нещо като насичане. Все едно "прескача лентата" така да го обесня. И съм сигурен че не е от филмите защото ми се случва на всеки един и направо откачам. Какво ли не пробвах и не се оправя въобще. Моля някои ако има решение по въпроса нека го сподели защото не мога да изгледам 1 филм спокойно и направо побеснявам.

 

а забелязах че не само на филми свалени на харда а и на клипчета които гледам онлайн :angry1 :angry1

 

и съм сигурен че не е от антивирусна или други процеси

 

мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

За какво са ви external codecs изобщо?

 

Ако не се занимавате със encoding на видео файлове а искате само да гледате филми безпроблемно, нямате нужда от нищо друго освен от:

 

http://imgcdn.pandora.tv/pan_img/KMP/Download/kmp.exe

kmp мн добър player!!! :beer:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...