Jump to content
BulForum.com

Dexter


russsi

Recommended Posts

Гледах 2ра серия от 2ри сезон и ми се струва, че леко са го поразводнили. Но като цяло си остава доста добро сериалче и ще си го гледам дано само е 2сезона защото lost така го размътиха и вече не го гледам.

 

 

 

- Кажи на Вселената от какво имаш нужда.

DEX - Наистина имам нужда... да убия някого.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply
Наистина имам нужда... да убия някого

 

Какво да кажа...оргазмична реплика :)

 

Прекрасен сериал, отново всяка седмица ще точа зъби за поредния епизод.

 

 

 

- I am not human.

- No. You are fucked up.

 

Нормално ли е да искам да съм сериен убиец? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Въх, тази чернокосата пожар бре! Малко ме дразни обаче, незнам защо в определени моменти имам чувството, че лицето и ще се напука. Примерно като се усмихне по-широко.

Link to comment
Share on other sites

Тоя сериал е пълна психиатрия.За 2 седмици изгледах всичко.Отначало подходих супер скептично-викам си това ще е поредният CSI клонинг за добри ченгета ровещи се из улики и откриващи лоши пичове-тъпооо и скучно.Ама останах с отворена уста.Невероятно оригинално сериалче.Жалко че ще трябва да чакам за останалите епизоди.Незнам защо повече хора не го гледат,защото е в пъти по-добър от другите бози които се касират в момента.

Link to comment
Share on other sites

Макар и малко по-"стандартно" да се развиват нещата в последните 2 епизода и като цяло да не се връзва много с първи сезон, всичко си запазва някак своя си чар и никак не ме разочарова, епизодите продължават да са много интересни.

Link to comment
Share on other sites

Невероятно оригинално сериалче.

и кое му е оригиналното на този сериал? че е абсурдно неправдоподобен, като някакъв комикс? в интерес на истината твоя пост предизвика любопитството ми и реших да видя за какво става на въпрос, ама вече 4-та серия се мъча да открия нещо, което да ме задържи да не изтрия целия сезон, който свалих ....

Link to comment
Share on other sites

Хора разни,вкусове и те.Явно сега се гледат сериали за хвърчащи хора или за призраци на острови които съвсем не са като по комикс.

Link to comment
Share on other sites

личното ми мнение е че перфекционизма и правдоподобността, позната ни от първия сезон леко са се позагубили във втория в името на спазването на някои свещени правила на криминалните сюжети. например в страната, изобретила понятие като Бай Брадър и наблюдавана в реално време от най-много сателити на глава от населението , никой не се сети да поиска справка за това кои точно лодки и за колко време са се движили в акваторията, където откриха гробището. за сметка на това изследват водорасли и по тях познават на кой пристан е държана лодката.....

но аз съм тъп и от технологии не разбирам.... те сценаристите си знаят най-добре. и майките им също.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

е те сега стана интересантно вече. доукс да го духа.

мн добро сериалче. трябвало просто да не го гледам, когато съм прекалено критично настроен :)

Link to comment
Share on other sites

е те сега стана интересантно вече. доукс да го духа.

Уф, никой сериал не съм чакала с такъв да му излезне поредния епизод. Тъкмо бях решила, че втори сезон ми е малко постничък и ... айде няма да спойлвам. Малко ми е мъчно за Доукс обаче, харесва ми човека, има нюх на хищник. Дано не бъде прекалено грозно отстранен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Последните 2 епизода от тоя сезон направо смазват.PSYCHOSIS,напълно съм съгласен с теб.И още се чудя как това сериалче не е по-популярно а между него и другите,които се котират в момента не може да има сравнение.

Монолозите са просто култови.

 

".....a deeply mutated version of yoirself,running loose and screwing everything up,I wonder if this is how parents feel?"-тая част ме разби направо.Уникален черен хумор има в това сериалче.

Link to comment
Share on other sites

Уникален сериал а последните 2 епизода просто ме разбиха особено края на финалния епизод някой знае ли дали има 3-та книга и разбира се дали ще има 3-ти сезон

Link to comment
Share on other sites

Уникален сериал а последните 2 епизода просто ме разбиха особено края на финалния епизод някой знае ли дали има 3-та книга и разбира се дали ще има 3-ти сезон

 

До колкото знам са 3 книги и май и още една щяла да излиза.Но както и свърши сезона е ясно че ще има още.Просто такъв луд сериал...

Link to comment
Share on other sites

Първият сезон помня, че го изгледах на един дъх. Оказа се че и с втория не беше по-ралично - за 2 дена го взех целия. :) Яд ме е как свърши искаше ми се нещо по-интересно, но все пак останах изключително възхитен от този сезон. А 8-ма и 9-та серия просто ме забиха! Бяха просто уникални!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...