Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Събс за релийза Chaos.Theory.DVDRip.XviD-SAPHiRE плс :)

теглиш титрите за който и да е release, позлваш програмата subtitle workshop и ги нагласяш.

лесно е. особенно ако fps-то е едно и също.

Link to comment
Share on other sites

В unacs и sub.sab няма никакви субс...или търсачките им са в гъза, аз неможах да намеря никви титри за който и да е рел.

Link to comment
Share on other sites

В замунда има два риалайза и двата са със субтитри.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся субтитри за The prince and me 3. В Imdb пише, че филмът още не е излезнал, но в замундата го има. Субтитрите може и да са английски, няма проблеми.

Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Помогнете ми, от няколко дни се опитвам в нета да открия едни ”странни” субтитри и не мога. Трябват ми субтитри за Naruto на romaji. Това е начина с латински букви да се опише японското произношение. Биха ми свършили работа и японските оригинални субтитри защото има преводачи за romaji.

Link to comment
Share on other sites

Търся субтитри за "Бар Наздраве". Успях да намеря на първи сезон на английски, което все пак е нещо, но на останалите не намерих. Ако някой има информация за субтитри на български или английски или за записи на сериите от нашите телевизии с дублиран превод на български, моля да сподели.

 

Предварително благодаря!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Днес ще кача един филм за войната в Осетия.Има ли някой навит да го преведе и да направи субове?Много ще съм благодарен.На мен самия те не ми трябват, но предполагам доста хора ще се заинтересуват.Филмът е тук.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...
  • 11 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

търся субтитри за Legion The Final Exorcism от доста време някои ако може да ми помогне ще съм му благодарен

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте, търся субтитри на Touched By An Angel -свалила съм си го от Демоноид, но искам да го дам на приятелка, а няма субтитри на български. Филмът е даван по българската телевизия и трябва да има някъде субтитри, ама аз нещо не мога да ги намеря.

Ще бъда благодарна за помощта.

Link to comment
Share on other sites

Mila, потърсих и аз, но няма на български език. Намирам на испански, френски и руски. Това, че филмът е даван по ТВ, не значи, че в нета има български субтитри... за жалост.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Някой ако открие субтитри за THE REVEREND с Рутгер Хауър на английски ще е много добре. Аз така и не успявам да открия...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Някой знае ли дали има субтитри на Pod prikritie на английски? smile.gif Бил в първите места по рейтинг вкласацията за сериалите на IMDb, като надминава доста световно известни сериали? Сигурно има създадени вече субтитри на английски, само че не мога да ги намеря.

 

Triti, благодаря ти за усилията за Touched by an Angel, бях забравила... Ако ми дадеш къде да намеря на руски субтитрите, може да свършат работа.

Link to comment
Share on other sites

Здрасти, Mila, намирах руски субтитри (Touched by an Angel) за сезоните от 1 до 6 в Поднаписи (цък), но това беше преди повече от година. В момента там виждам само за 2 епизода, но със сигурност ги има из нета някъде всичките.

За "Под прикритие" има много заявки за превод на английски и мисля, че доста хора са се захванали с такава задача, но към момента нито една серия не е преведена, само обещания има.

Link to comment
Share on other sites

Здрасти, Mila, намирах руски субтитри (Touched by an Angel) за сезоните от 1 до 6 в Поднаписи (цък), но това беше преди повече от година. В момента там виждам само за 2 епизода, но със сигурност ги има из нета някъде всичките.

За "Под прикритие" има много заявки за превод на английски и мисля, че доста хора са се захванали с такава задача, но към момента нито една серия не е преведена, само обещания има.

 

Аз дори и тези два не намирам вече... Благодаря за отделеното време. Попитах, защото се изписа по нета, че филмът е продаден в доста страни, просто предположих, че вече има създадени субтитри, ама може би не е вярно.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...