Jump to content
BulForum.com

Джудо


Unstable

Recommended Posts

По една или друга причина, джудото ми допада като спорт/бойно изкуство. Бих искал да знам, дали някой от вас може да ме насочи, към някой клуб по джудо в Пловдив ?

Link to comment
Share on other sites

Клуб "Щит", Петър Петрушев. То за джудо не знам дали има друг вариант. :D

Не само, че има, ами при Петрушев е последния вариант :lol:

В залата на Спортното при Боги и Цеца Божилови и Лъчезар Харалампиев.

В зала Олимпиада при СТайко Ушев и Петър Ардашев.

Link to comment
Share on other sites

Така де, той щото Петрушев не го разбира джудото, затова обучава разните му там спецчасти на полицията примерно. От нямане на кво да прави човекът!

Link to comment
Share on other sites

Така де, той щото Петрушев не го разбира джудото, затова обучава разните му там спецчасти на полицията примерно. От нямане на кво да прави човекът!

Ахахаххахахаххаа, иди го кажи тва на бате ти Тошо Малев - че Петрушев ги обучава :bgrin: :D :D :D

или на Саладинов в СОБТ...

Link to comment
Share on other sites

Да, изглежда това е синдром на виртуалното общуване на тема БИ - винаги започва едно мерене на бойни изкуства, моя сенсей е по-голям от твоя сенсей, моето БИ и е по-силно от твоето БИ... Смешно, та чак тъжно...

Link to comment
Share on other sites

Да, изглежда това е синдром на виртуалното общуване на тема БИ - винаги започва едно мерене на бойни изкуства, моя сенсей е по-голям от твоя сенсей, моето БИ и е по-силно от твоето БИ... Смешно, та чак тъжно...

Не, това е синдром на подаването на грешна информация :P

 

Не виждам причина да го правя.

След като го направи инструктор на техните хора, добре е и те да знаят...все пак да си търсят и те с кво да се занимават, нали така :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ахахаххахахаххаа, иди го кажи тва на бате ти Тошо Малев - че Петрушев ги обучава :bgrin: :D :D :D

или на Саладинов в СОБТ...

Да , СПОР са провеждали съвместни тренировки с Петьо Петрушев и Гензан Такемура. Ако не вярваш питай бате ти Тошо Малев...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...