Jump to content
BulForum.com

BMX


Ghetto_Freak

Recommended Posts

ами кфо да ви кажа ! аз се кефих по едно време по него ама ся вече съм много ОХЛУЗЕН и спрях да си го практикувам! ами вие практикувате ли този спорт или не ? дайте мнения на тези който сега започват да се занимават с този спорт или им продайте статия си BMX на тях :) :lol: :wir :grin: :laughing: :smile:

Link to comment
Share on other sites

Хахах-имам едно старо кулило на село-ВМХ :) Ама не мога да карам добре :blink:

Ти..как така си охлузен :D

Link to comment
Share on other sites

Хахах-имам едно старо кулило на село-ВМХ :)  Ама не мога да карам добре :blink:

Ти..как така си охлузен :D

 

 

ами не много охлузен ама си чупих зъба с BMX-чето ми :)

то е българско от ония яките ! :) супер много му се кефя и ся миля лятото да си го стегна (че имам малко излишни зъбки :lol: :lol: ) ами ходило е на ремонт около 30 - 40 пъти :) кфо ли не се е чупило (без рамката и вилката де) :)

Link to comment
Share on other sites

ами не много охлузен ама си чупих зъба с BMX-чето ми :)

то е българско от ония яките ! :) супер много му се кефя и ся миля лятото да си го стегна (че имам малко излишни зъбки  :lol:  :lol: ) ами ходило е на ремонт около 30 - 40 пъти :) кфо ли не  се е чупило (без рамката и вилката де) :)

:woot ...е ся...карай-един зъб повече или по-малко ;)

Моя пък ВМХ си е чисто нов,ама не го карам щото си стои на село :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

имах един ... фабрично направен с израстъци на оста

но го счупих при едно падане :(

 

ина4е мноо зарибявам да гледам състезания

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

И аз мноо се кефя на тва спортче.До скоро се мъчих да науча нещо и имах известен успех,кат се има предвит че се учих на бегач,а не на BMX :P .Макар че като се замисля аз съм падал повече от колко номера научих :bgrin: :)

Link to comment
Share on other sites

:punk и аз се научих на бегач и ся сам на bmx ( бг боклук ) и за сега и аз мога туй онуй та ако искаш заедно да покараме да пробваме некое :music трикче

по принцип нямам нищо против да покараме,но има няколко проблемчета,колелото ми е в Крумово (щот там живея :sick ),и не съм го карал от повече от година и е в окаяно състояние :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Гледам малко позападнала темата... Я кажете къде в Пловдив може да се купи НОВО подобно возило (искам нещо хубаво :)) и горе-долу на какви цени? То се видя че скейт не е за мен, реших да се пробвам в този спорт :п

Link to comment
Share on other sites

Около числото на дявола са хубавите, на части ;) .

Ахам, това предполагам става дума за професионално колело, само че аз съм абсолютен начинаещ и не съм убеден че изобщо ще се зарибя по ВМХ, така че някакви идеи за нещо приемливо до 300 лева?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...