Jump to content
BulForum.com

Купувам стари пари


Recommended Posts

Приемам банкноти и монети.Предимно български,но може и чужди,но на достъпни цени.Засега най ме интересуват 3 стотинки и 3 лв от 1951г.,но не отказвам и на други предложения.

Link to comment
Share on other sites

Здравей ,за банкноти 50 лева 1951 г. 7 броя ,поредни номера с перфектно качество ,имам предвид като излезли токущо от банката (непрегъвани)Колко ще дадеш? :) Пиши ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Здравей ,за банкноти 50 лева 1951 г. 7 броя ,поредни номера с перфектно качество ,имам предвид като излезли токущо от банката (непрегъвани)Колко ще дадеш? :) Пиши ЛС.

Мисля,че продавача трябва да обяви цена.Но подхвърли нещо само за 1 банкнота,не за 7,пък ще видя устройва ли ме

Link to comment
Share on other sites

Здравей ,за банкноти 50 лева 1951 г. 7 броя ,поредни номера с перфектно качество ,имам предвид като излезли токущо от банката (непрегъвани)Колко ще дадеш? :) Пиши ЛС.

Искам да кажа едно голямо мерси на Zedycus за 50-те лв.Много коректен потребител.Все още издирвам стари банкноти и монети.

Link to comment
Share on other sites

Монети от 50лв. от 1940г... и по-стари, но стотинки... заврял съм ги някаде, ако имаш интерес ще ги разровя! Незнам каква цена да им търся, затова моля предложи цена!

Link to comment
Share on other sites

Монети от 50лв. от 1940г... и по-стари, но стотинки... заврял съм ги някаде, ако имаш интерес ще ги разровя! Незнам каква цена да им търся, затова моля предложи цена!

Ами ако не са сребърни давам до 70-80 ст.най-много един лев.Мисля,че повече за монета не мога да дам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Не знам дали малко по-нови биха те заинтересовали, но тук преди бях снимал няколко от тия дето имам

ЦЪК

От тия ги имам сичките.Сори.

Link to comment
Share on other sites

531169_t.jpg

 

Кажи за всичките колко ще дадеш. 1 по 1 не ми се занимава да ги продавам.

 

 

Пич,и ти имаш едно голямо мерси.А като взема и от гецааа едни македонски и едни молдовски и то безплатно,той също да се чувства поздравен.

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума, изнамерих и едни други които бях предлагал и преди, нито знам какви са, нито даже къде са свряни отново :)

Ако някой каже и какви са...

Цък

Link to comment
Share on other sites

Ако някой каже и какви са...

горната мисля че е монета от османската империя ~1808г. (цифрите на арабски са 1187 + добавяш около 621 г = разликата между Исус и Мохамед). долната не знам.

Link to comment
Share on other sites

Слави(inherit.hit.bg),имаш едно ГОЛЯМО мерси.Много точен пич.Няколко пъти си взимам работи от него и съм много доволен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

продавам 1000 драхми от 1987.20 динара от 1981.100 драхми на монета от 1994.50 стотинки от 1989.20 стотинки от 1974.1 песета от 1998.1 лев от 1992.10 лева на монета от 1997.1 стотинка от 1988.1 deutsche mark ot 1978 и други.Ако сте заинтересувани пишете на skype fantoma168

 

 

ModEdit: 20%+ месец на мод-режим, заради нарушаване на няколко точки от правилата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...