Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Между другото четох статия във вестника и пишеше май за същата катастрофа с Голф-а.Младежът е на 19.С комоцио в болницата

Link to comment
Share on other sites

Младежът живее във военните блокове до кръстовището на бул.Източен и бул.Мария Луиза .....казва се Гошо май...... баща му е (или беше) шеф на военното окръжие

Link to comment
Share on other sites

Тъй като се занимавам с автотехническа експертиза и правя всеки ден анализи на такива катастрофи ми беше много интересно да прочета темата. Най куриозното в случая е че от полицията и следствието използват едни черно бели ленти с някви стари фотоапарати и няма да казвам какви снимки намирам в делата. Ако ми дадат някой от тези случай сигурно тук ще намеря много по качествени снимки. Иначе аз снимам с Sony 3.2 MP и става доста добре, имам вече добра колекция от смачкани коли камиони и т.н.т. и може да взема да ги сложа някъде.

 

За любознателните нещо интересно:

Нали сте чували лафа "заковах колата на място". Можете да пробвате на практика до колсо можете да заковете една кола и колко метра са необходими да се изминат преди да спрете от тук ->Страница за автотехнически експретизи

 

Ще следя темата, може да се включа по накое време. Ако имате проблеми с някое ПТП се обаждайте.

Link to comment
Share on other sites

horata mrat vie snimki iskate!...da ne beshe zatvoren shownomercy da v vidim kolko ste naduhani...baahti horata deto ste maina...snimki! ..dano e vi se slu4va na vas i nqoi da vi snima ot strani da vidite...

Abe pi4 neka da ima snimki 4e 6ibanite 6oferi da vidqt kvo stava kato karat barzo i se blasnat.I az nqkoi pat nastapvam kolata ama za da se polu4i tva kato na snimkata baq barzo e karal.TAKA 4E snimki da ima 4e da vidqt kakvo e.

Predi vreme vav Franciq na po4ti vseki bilbord(na magistralite) ima6e snimki ot katastrofi taka horata karat po vnimatelno.

Link to comment
Share on other sites

horata mrat vie snimki iskate!...da ne beshe zatvoren shownomercy da v vidim kolko ste naduhani...baahti horata deto ste maina...snimki! ..dano e vi se slu4va na vas i nqoi da vi snima ot strani da vidite...

 

Точно пък колкото повече такива работи, толкова по-добре.Да видят състезателчетата какво става като се фукат много и карат бързо...точно така! Хората мрат!

Link to comment
Share on other sites

на мен ми е много чудно как тия са успяли хем да смажат предницата,хем да се нахакат странично в тоя стълб :confused ебаси изрудите,ей заради такива шофьори ме е страх да карам

Link to comment
Share on other sites

Вчера докато патувахме по магистралата за София имаше един луд варненски пръч който караше в насрешното движение,а отбивката да се върне в другото платно беше 3км по-надолу.Профуча поне с 120км/ч а ние се движехме с около 130 ,ако ни беше засякъл .... не ми се мисли :confused

Link to comment
Share on other sites

Вчера докато патувахме по магистралата за София имаше един луд варненски пръч който караше в насрешното движение,а отбивката да се върне в другото платно беше 3км по-надолу.Профуча поне с 120км/ч а ние се движехме с около 130 ,ако ни беше засякъл .... не ми се мисли

 

Znaeh 4e sme pobarkana darjava ama 4ak pak da karame s visoka skorost v nasre6tnoto dvijenie ne si go prdstavqh!!! :sick Za tva ne6to ili trqbva da si samoubiec ili tap! :blink:

Link to comment
Share on other sites

опоред мен е хубаво че качвате такива снимки че да ми настрахне косата и да ме е страх да вдигна повече от 100 на магистралата, ама е и хубаво ако има някой който може да каже как точно е станала катастрофата. Гледам и експерти вече ими все някой трябва да знае. Щтото ако ми кажат че на последната снимка шофьора на калата не е виновен какво да мислиш повече, винаги има риск някой идиот да те натриси отстрани нищо че ти си караш на зелено! Трябва да се знаят причините за катастрофите за да може де се избягват ":)

Link to comment
Share on other sites

@penetrating a toq s Mercedesa izbqgal li e? :confused Ako e taka tva e bahti golqmata gadost :sick Nqkoi balgari qvno ne stavat za 6ofiori! :sick

Абе аз бих казал че 90% не стават

ако изключим дамите от статистиката просента се дига значително

Едно е да караш кола а друго да управляваш МПС !!!

Link to comment
Share on other sites

@stefankm taq kola da ne e pretarpqla vtorata svetovna voina!!Taq kola e pretarpqla stra6en udar!!dano ne sa zaginali mn hora!! :sick

 

Kolata e dosta meka tochno otstrani po princip taka che tova e normalno pri udar v darvo. Trjabva da proverja dali moga da publikuvam snimkite koito pravja zastoto po princip te sa poveritelni kam deloto, zastoto osven smachkani koli imam i drugi snimki koito sa dosta po ujasni.

 

Moje da zapomnite edno nesto, stom se namirate na putja e kasmet che oste ste jivi. Njama nikakva garancia che ako vie ne dopusnete greshka, njama njakoi pian glupak da vi naceli kogato nai malko ochakvate. Men me beche strah da se kacha na kola predi vreme po tazi prichina.

Link to comment
Share on other sites

abe pi4owe edin priqtel se interesuwa ot djantite na blasnatoto PEGO ako nqkoi imam informaciq dali se prodavat 6te mu bada blagoderen :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...