Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Групи А и Д се оформят като най-интересни. Г също ще е доста оспорвана. Н си е ясна отсега, не знам какво й е интересното, освен борбата за 3то и 4то място...

Link to comment
Share on other sites

Определено ще ми е интересно да гледам Милан срещу Барселона. Макар и да знам кой от двата отбора ще излезне победител... не този, на който симпатизирам :D

Link to comment
Share on other sites

не бих казал, че Дортмунд са лесен жребий. А и Марсилия и Олимпиакос не са за подценяване. Изобщо Арсенал нищо добро не ги чака с този състав

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Според мен A, F и G ще са най-интересните групи, където всеки може да продължи. Мисля, че тази година груповата фаза ще е по-интересна от предишните.

Link to comment
Share on other sites

Барселона са вече първи по брой европейски трофеи след като изпревариха Милан 15-14. Изпревариха и Реал Мадрид по общ брой трофеи 74-73

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Доста изненади в ШЛ. За изненада определям хикса на Барса с Милан. Интер падат у дома от Трабзонспор... Юнайтед... не бих казал, че е изненада хикса. Определено страхотно впечатления ми направи сочения за новия Шмайхел - Линдегард. Ако Де Хея продължи с издънките, скандинавския младок като нищо ще го измести в рамката на Юнайтед...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Базел направиха на Ман Ю пиу пиу!Аз предрекох едно такова разбиване ама го очаквах в Англия,а не в шпионската лига.

Сега трябва да има скандирания Съра пенсионер але але,ааааааа Съра пенсионер,аааааааааа Съра пенсионер.

Няма такъв коментар като на днешния мач,смукачев имам чувството,че извади и почна да лигави едно голямо дилдо като Ман Ю вкараха.

Edited by letalis
Link to comment
Share on other sites

Манчестър Ю. Сити поеха.

 

Би ли използвал малко повече думи,за да обясниш какво имаш на ум.

Благодаря предварително :beer:

Link to comment
Share on other sites

Град Манчестър май понапусна ШЛ. Балона Юнайтед май се спука. Нищо бе, той съра ще размята бутонки по топ играчите си и всичко ще е наред!

Link to comment
Share on other sites

Фъргюсън има същото влияние върху Юнайтед, каквото има Екълстоун върху Ф1. И двамата съсипват наред... Пълен тъпанар...

 

Сити гледам бият. Не минават ли напред?

Link to comment
Share on other sites

Двойките за 1/8 финалите:

 

1. ОЛИМПИК ЛИОН - АПОЕЛ НИКОЗИЯ

 

2. НАПОЛИ - ЧЕЛСИ

 

3. МИЛАН - АРСЕНАЛ

 

4. БАЗЕЛ - БАЙЕРН МЮНХЕН

 

5. БАЙЕР ЛЕВЕРКУЗЕН - БАРСЕЛОНА

 

6. ЦСКА - РЕАЛ МАДРИД

 

7. ЗЕНИТ - БЕНФИКА

 

8. МАРСИЛИЯ - ИНТЕР

 

 

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...